Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

1 minute ago, kalistenika u rutini said:
5 minutes ago, Casaubon said:
Po nekim medijima, Megini predstavnici su ipak bili na okupljanju kod Bokana.

Misko Iskariotski 😄

Jeste, ali verovatno nije bilo u igri trideset srebrnjaka, nego trideset igraca polovnjaka koje treba da uvali, pa nek se ovi na Pantovcaku dogovore ko ce koliko.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, pepe sancez said:

Je li ima istine u onoj prici da Covic hoce da preseli FMP u NS? Da napravi neki dil sa Vojvodinom. Bice onda para i za vas 😄

Navodno ima. Covic je i pricao kako je grad novi sad izgubio milione ne igranjem ABA lige, i to sam grad i da ima veliki upgrade zbog velicine grada, blizu je i aerododrom ako se igra neka Evropa, ogromna hala+i hale za treniranje. Samo mislim da nece preseliti FMP u Novi Sad, vec na neki nacin uloziti u Vojvodinu. To je poprilicno dug put, koji se nece odmah izvesti, nije Covic taj tip da gurne neku vecu lovu,vec ce pokusati sistemski. Mislim da mu je u buducnosti najbitnija Zvezda, pa onda Vojvodina i da ce FMP biti malo skrajnut. Sad, videcmeo sta ce biti, ali bice mu to pametan potez.

Link to comment
Share on other sites

Gomila gluposti (posebno deo da nista ne bi smo dobili da FMP/MEGA nisu postojali u proslosti)

 

Da li znas kakve uslove za rad imaju mladje kategorije u MeZi i FMP, a kakve u drugim klubovima,  ukljucujuci tu i KKP ( situaciaj se malo popravila poslednje sezone ), o drugim superligaskim klubovima i da ne pisem.

 

 Ko ima interesa da ulaze u klubove, posebno infrastrukturu i edukaciju trenera mladjih kategorija, kada su ti isti klubovi "drustvena svojina"....  itd

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Kankkunen said:

Metalac je za ovu sezonu dobio od opštine 0 dinara ... al da ne trolujemo temu bez veze.

 

Kroz Valjevo, a i oko Valjeva ne može autom da se prodje od kratera i džombi, vazduh u Valjevu ne može da se diše (ovo su problemi koje ja kao posetilac na keca vidim), a "ti bi" da grad finansira košarku  😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

Da, bez košarke se bolje diše ... :classic_biggrin:


Trče košarkaši i zadišu se pa potroše i ono malo vazduha, a dodju i sa strane ekipe pa i oni žele da dišu, a nije što samo dodju košarkaši nego i stručni štab, fizioterapeut... potroši se tu kisika.

Da budem iskren, meni kao posetiocu i prolazniku ta čuvena valjevska košarka i ne znači baš puno, koliko bi mi značilo da mogu obilaznicu da koristim, pa ona katatasrofa od puta što vodi ka Kosjeriću...   a nije da nisam prošle godine u kasnim večernim časovima posetio i železničku stanicu...  sve u svemu tužno pretužno.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kankkunen said:

Odosmo u OFF, al šteta je gasiti klub sa tradicijom u gradu gde se voli košarka ...

Kad postave nekog svog stručnjaka, biće para :classic_smile:


Na vama valjevcima je da se izborite i za put i za vazduh i za košarkašku klub 😉

Glupo je skroz da grad koji pravi onako lepo pivo, sa sve onim prelepim izletištem, Donjim Taorom, Kolubarom,...,  izgleda kao da njime upravljaju horde Sarumanovih orka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...