Jump to content

ABA liga


Knipex

Recommended Posts

28 minutes ago, Azazelkg said:

Ovo je teško i porediti... Imaš u emisiji brdo situacija koje će ti pomoći da dođeš do odgovora... 

Meni odgovori ne trebaju niti ih tražim. Sve jasno. 😏

 

Jos prije pocetka finala ste krenuli pripremati teren za epsku krađu isto kao svaki put. 

 

Bljutavo.

Edited by Budha
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Budha said:

Kakvo je suđenje bilo u prve dvije utakmice?  

Ovo je napisano u prvom. 

3 minutes ago, Budha said:

Meni odgovori ne trebaju niti ih tražim. Sve jasno. 😏

 

Jos prije pocetka finala ste krenuli pripremati teren za epsku krađu isto kao svaki put. 

 

Bljutavo.

A ovo u drugom postu... Kontradiktornost... Ma šta mi pripremali pre početka finala na onu krađu od sinoć ne sme se ostati slep i nem... Onaj ko nije ostrašćen itekako će sr složiti sa mnom... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Azazelkg said:

Ovo je napisano u prvom. 

A ovo u drugom postu... Kontradiktornost... Ma šta mi pripremali pre početka finala na onu krađu od sinoć ne sme se ostati slep i nem... Onaj ko nije ostrašćen itekako će sr složiti sa mnom... 

A ako proigra?

 

 

:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Azazelkg said:

Čak nas i Goran Grbović brani i govori da je suđenje u najmanju ruku skandalozno... Gledam ga u nekoj emisiji na Areni. A ono što su izdvojili od situacija iz treće i četvrte utakmice navodi te da se zapitaš da li je sudije barem malo sramota 🤔

 

Goran Grbovic = SNS, KKCZ finansira drzava koju je okupirao SNS, nije tesko doci do zakljucka zasto Goran Grbovic brani KKCZ.

 

image.png.ef73e6554d107ead162373396695788c.png

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ne sam Safete said:

Ovi iz sns-a su najveći lopovi, lažovi, gnjide i sve što dotaknu uvene ... osim kad krene priča o sportu, onda iznenada postaju pravednici

I Aca Petrovic je pre dve godine rekao koju o temi,a on nije iz SnS-a...nije valjda i on stavljen u ulogu zastitnika Zvezde i "svesrpskih interesa"?

Link to comment
Share on other sites

Hajde sada da sudimo o necijoj strucnosti u sportu i po tome koju hranu jede, koju muziku slusa... kakve to jbt veze ima sa covekovim kosarkaskim znanjem, tom strucnoscu? Pa cak i za koga navija (a nije Zvezdas)...

 

Da li je rekao nesto pogresno, netacno? Da li ga politika tera da ovo prica?

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Koliko se pravite naivni... Emituje se po prvi put (koliko ja znam) specijalna emisija o sudjenju na sportskoj televiziji koja je pod kontrolom vlasti, izlazi uporedo sa saopštenjem Zvezde koja je pod kontrolom vlasti, naručena 1/1 od strane Zvezde koja je i dostavila snimke gde je oštećena (naravno ni jedan kontra primer), vodi je neki sirotan na nivou Barbare sa studia B koji nije smeo/mogao da odbije, ali ne, sve je objektivno, sve je istina, sve pet jer je doveden pošteni grobar Grba da se Vlasi ne dosete. :lol_2: 

 

Ali hej, svi smo ovde protiv Vučića!

Spoiler

Yeah-These-Agatha-Harkness-Memes-Arent-Funny-Anymore.jpg.56877130589a5cca6fa1143bdb0a839e.jpg

 

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zorex said:

Koliko se pravite naivni... Emituje se po prvi put (koliko ja znam) specijalna emisija o sudjenju na sportskoj televiziji koja je pod kontrolom vlasti, izlazi uporedo sa saopštenjem Zvezde koja je pod kontrolom vlasti, naručena 1/1 od strane Zvezde koja je i dostavila snimke gde je oštećena (naravno ni jedan kontra primer), vodi je neki sirotan na nivou Barbare sa studia B koji nije smeo/mogao da odbije, ali ne, sve je objektivno, sve je istina, sve pet jer je doveden pošteni grobar Grba da se Vlasi ne dosete. :lol_2: 

 

Ali hej, svi smo ovde protiv Vučića!

  Hide contents

Yeah-These-Agatha-Harkness-Memes-Arent-Funny-Anymore.jpg.56877130589a5cca6fa1143bdb0a839e.jpg

 

 

Zaboravio si da je i SOS sportska televizija pod kontrolom vlasti.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

@zorex Ovaj klinac vodi ovu ABA specijal emisiju od kad je krenuo plej of. Gledao sam dve emisije gde mu je gost bio Bogdan Karaičić. Odlične su bile. 

 

Emisija inače nema takav karakter kao ova poslednja koja je 90% vremena o suđenju. Prilično je jasno zašto. Uostalom prvi put u životu sam čuo Edina i Koleta da komentarišu suđenje tokom četvrte utakmice u Podgorici.

 

Ne verujem da je Zvezda dostavila snimke, po najavi sa sajta kluba oni će danas da objave "promotivni" video o suđenju u Podgorici :classic_biggrin: Ne bi me čudilo da su im radili ovi sa arene.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zorex said:

Koliko se pravite naivni... Emituje se po prvi put (koliko ja znam) specijalna emisija o sudjenju na sportskoj televiziji koja je pod kontrolom vlasti, izlazi uporedo sa saopštenjem Zvezde koja je pod kontrolom vlasti, naručena 1/1 od strane Zvezde koja je i dostavila snimke gde je oštećena (naravno ni jedan kontra primer), vodi je neki sirotan na nivou Barbare sa studia B koji nije smeo/mogao da odbije, ali ne, sve je objektivno, sve je istina, sve pet jer je doveden pošteni grobar Grba da se Vlasi ne dosete. :lol_2: 

 

Ali hej, svi smo ovde protiv Vučića!

  Reveal hidden contents

Yeah-These-Agatha-Harkness-Memes-Arent-Funny-Anymore.jpg.56877130589a5cca6fa1143bdb0a839e.jpg

 

I? Šta je pisac hteo da kaže? Ko se pravi naivan? 

Grbović je bio korektan, a ima veću "težinu" njegovo gostovanje, nego da su zvali npr. bibliotečkog mu sadruga Gurovića, osvedočenog zvezdaša.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zorex said:

Koliko se pravite naivni... Emituje se po prvi put (koliko ja znam) specijalna emisija o sudjenju na sportskoj televiziji koja je pod kontrolom vlasti, izlazi uporedo sa saopštenjem Zvezde koja je pod kontrolom vlasti, naručena 1/1 od strane Zvezde koja je i dostavila snimke gde je oštećena (naravno ni jedan kontra primer), vodi je neki sirotan na nivou Barbare sa studia B koji nije smeo/mogao da odbije, ali ne, sve je objektivno, sve je istina, sve pet jer je doveden pošteni grobar Grba da se Vlasi ne dosete. :lol_2: 

 

Ali hej, svi smo ovde protiv Vučića!

  Reveal hidden contents

Yeah-These-Agatha-Harkness-Memes-Arent-Funny-Anymore.jpg.56877130589a5cca6fa1143bdb0a839e.jpg

 

 

Sve 5, Zvezda-Srbija-Vucic... Nemam sta da zamerim na tu konstataciju (mada iskreno i ne znam gde si ocekivao da emisija o sportu bude, specijal za playoff kao sto Knipex rece, koji je tu od pocetka playoff-a a ne one-off emisija, na televiziji koja ima pravo prenosa playoff-a). Ali dobro, neka bude da je naruceno. 

 

Ali se pitam zasto uvek masite poentu price i tesko vam je da date svoj sud o konkretnoj sportskoj stvari - da li je bio faul u odredjenim situacijama, da li je bila nosena, da li sa druge strane propusteno da se sudi neki faul, kakvo je generalno misljenje o sudjenju? 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Knipex said:

@zorex Ovaj klinac vodi ovu ABA specijal emisiju od kad je krenuo plej of. Gledao sam dve emisije gde mu je gost bio Bogdan Karaičić. Odlične su bile. 

 

Emisija inače nema takav karakter kao ova poslednja koja je 90% vremena o suđenju. Prilično je jasno zašto. Uostalom prvi put u životu sam čuo Edina i Koleta da komentarišu suđenje tokom četvrte utakmice u Podgorici.

 

Ne verujem da je Zvezda dostavila snimke, po najavi sa sajta kluba oni će danas da objave "promotivni" video o suđenju u Podgorici :classic_biggrin: Ne bi me čudilo da su im radili ovi sa arene.

Nisam gledao nijedan specijal do sad, ali i sam kažeš da ovakvog bilo nije. :D Meni je emisija skandalozna, jer gledamo neke situacije samo na štetu Zvezde, u stilu onih klipova sa "kradjama" po youtbe, i slušamo Grbovića koji priča nepovezano i kao da je u kafani. Eto makar fore radi su mogli da ubace bar jednu situaciju koje je išla na štetu Budućnosti. Ako je već specijal o sudjenju.

 

Preslikana sns praksa kad Vučić zakaže specijalnu emisiju koja do tada nije ni postojala na pinku/b92/prvoj jer ima nešto da objasni.

 

Nije baš da Edin i Kole ne komentarišu sudjenje, ko zna koliko puta sam čuo da se žale na 60 dosudjenjih prekršaja i utakmice koje traju po 2 sata. Možda nije bilo toliko komentarisanja konkretnih situacija, mada ne vidim što to ne bi i češće radili. Kad već možeš da komentarišeš greške i loše poteze igrača, ne moraju ni sudije da budu izuzete. Kad je nešto previše očigledno, reci brate.

 

Da se razumemo, nije meni problem da kažem da Budućnost u Podgorici ima domaćinsko sudjenje. Imaju, moraš da budeš bolji nekad i za 10-15 poena da bi dobio dole. I to traje maltene od kada ja pratim basket. Ali se na Zvezdinim temama uredno i uvek preteruje, svaka nova serija je nova najveća kradja u istoriji, a u poslednje vreme kao i da se ne moderišu teme, pa čitamo neke otvorene pretnje sudijama, ljude koji bi da skaču po lobanjama, da ih sretnu na ulici i ostale bljuvotine. (Moj otac je bio savezni rukometni sudija, pa je završio u novinama jer je jednu takvu junačinu koji mu psuje decu nije mogao da trpi, nego je lepo prešao na tribinu za vreme utakmice i jednog od njih usrao od batina. Nije mogao zbog toga dalje od druge lige stare Jugoslavije, ali bože moj.) Prodji kroz poslednjih 10-ak strana pa reci da li je ono normalna reakcija na košarkašku utakmicu? Jesi možda gledao seriju Partizan - Taukeramika? Eto predloga ako nekad poželiš da vidiš kako zaista izgleda sudjenje gde sudije ne žele da ti dopuste ni šansu, a ne dva šuta za pobedu.

 

No dobro, preterao sam sad, a zapravo mi je samo bilo neverovatno da neko onakvu emisiju još naziva korektnom i objektivnom. Da je bila na kkczv televiziji, reč ne bih rekao. 

 

 

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zorex said:

Nisam gledao nijedan specijal do sad, ali i sam kažeš da ovakvog bilo nije. 😄Meni je emisija skandalozna, jer gledamo neke situacije samo na štetu Zvezde, u stilu onih klipova sa "kradjama" po youtbe, i slušamo Grbovića koji priča nepovezano i kao da je u kafani. Eto makar fore radi su mogli da ubace bar jednu situaciju koje je išla na štetu Budućnosti. Ako je već specijal o sudjenju.

 

Preslikana sns praksa kad Vučić zakaže specijalnu emisiju koja do tada nije ni postojala na pinku/b92/prvoj jer ima nešto da objasni.

 

Nije baš da Edin i Kole ne komentarišu sudjenje, ko zna koliko puta sam čuo da se žale na 60 dosudjenjih prekršaja i utakmice koje traju po 2 sata. Možda nije bilo toliko komentarisanja konkretnih situacija, mada ne vidim što to ne bi i češće radili. Kad već možeš da komentarišeš greške i loše poteze igrača, ne moraju ni sudije da budu izuzete. Kad je nešto previše očigledno, reci brate.

 

Da se razumemo, nije meni problem da kažem da Budućnost u Podgorici ima domaćinsko sudjenje. Imaju, moraš da budeš bolji nekad i za 10-15 poena da bi dobio dole. I to traje maltene od kada ja pratim basket. Ali se na Zvezdinim temama uredno i uvek preteruje, svaka nova serija je nova najveća kradja u istoriji, a u poslednje vreme kao i da se ne moderišu teme, pa čitamo neke otvorene pretnje sudijama, ljude koji bi da skaču po lobanjama, da ih sretnu na ulici i ostale bljuvotine. (Moj otac je bio savezni rukometni sudija, pa je završio u novinama jer je jednu takvu junačinu koji mu psuje decu nije mogao da trpi, nego je lepo prešao na tribinu za vreme utakmice i jednog od njih usrao od batina. Nije mogao zbog toga dalje od druge lige stare Jugoslavije, ali bože moj.) Prodji kroz poslednjih 10-ak strana pa reci da li je ono normalna reakcija na košarkašku utakmicu? Jesi možda gledao seriju Partizan - Taukeramika? Eto predloga ako nekad poželiš da vidiš kako zaista izgleda sudjenje gde sudije ne žele da ti dopuste ni šansu, a ne dva šuta za pobedu.

 

No dobro, preterao sam sad, a zapravo mi je samo bilo neverovatno da neko onakvu emisiju još naziva korektnom i objektivnom. Da je bila na kkczv televiziji, reč ne bih rekao. 

 

 

Umjesto 100 redova, zar ti nije bilo lakse napisati da ne mislis da je bilo kradje? 😉

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Sve 5, Zvezda-Srbija-Vucic... Nemam sta da zamerim na tu konstataciju (mada iskreno i ne znam gde si ocekivao da emisija o sportu bude, specijal za playoff kao sto Knipex rece, koji je tu od pocetka playoff-a a ne one-off emisija, na televiziji koja ima pravo prenosa playoff-a). Ali dobro, neka bude da je naruceno. 

 

Ali se pitam zasto uvek masite poentu price i tesko vam je da date svoj sud o konkretnoj sportskoj stvari - da li je bio faul u odredjenim situacijama, da li je bila nosena, da li sa druge strane propusteno da se sudi neki faul, kakvo je generalno misljenje o sudjenju? 

Tegeltija on

Nemam ništa protiv specijalne emisije, nego protiv ovakve specijalne emisije. :D

Tegeltija off

 

Na drugo pitanje mogu da ponovim ono iz porethodnog posta. Da li sudije dole navlače za Budućnost - da. Da li je četvrta utakmica nešto najsramotnije vidjeno na košarkaškim terenima. Pa nije, jebi ga. U situaciji gde se zna da Zvezda ide u EL, stvarno mislim da nije vredno dizanja ovolike tenzije. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@zorex full respect za prethodni komentar. Mogu sa nekim malim detaljima da se ne slozim u potpunosti ali generalno sve si lepo rekao.

 

Mogu zapravo da dodam samo par teza:

- To sto si podvukao (da Buducnost ima domacinsko sudjenje) je eskaliralo na samo u playoff-u vec i u Zagrebu. Prilicno je ocigledno. Nije to vise ono ocekivano "uobicajeno domacinsko sudjenje". U tome je problem. 

- Da je situacija obrnuta bila, uveren sam da bi gledali istu pricu i sa druge strane, iste emisije, klipove po youtube-u, komentare po forumima. 

- Sve to je u neku ruku opravdano ako se drzi sporta (kao sportska emisija na sportskoj televiziji), ali ovo odavno prelazi sve granice sporta i nece se to tek tako vratiti u neku normalu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...