Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

8 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

Naravno da nije. Samo treba citati, a ne skakati odmah. Mislim, fakat je da sam bio nejasan malo u prvom postu, ali jeste na neki nacin sitno podbadanje obe strane. 

1. Izraz te vredja, ali taj lik ne treba onda da bude na vlasti jer je ponizio ljude odatle. (kolektivna amnezija kao i u Srbiji)

2. To je koristio on, pa ga koristis i ti.

 

Sta naprica, Zumbule? :classic_unsure:

Link to comment
Share on other sites

Propustih to da doticna tvorevina ne sme da se naziva tim imenom jer neke to vredja. Samo jel pita mene neko dal sam srecan time da me u pojedinim opstinama i institucijama u Beogradu usluzuju na meni stranom jeziku. Salu na stranu, zvacu to od sada jednostavno samo Doticni entitet unutar BiH. Valjda bar to moze. 

 

Uostalom, taj naziv smeta prvenstveno nacionalistima. Ali dobro, ako je pravilo - postovacu ga. 

Edited by Akiro
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Slažem se da treba upristojiti komunikaciju glede određenih teritorija međutim ta Tvorevina ne zavređuje da se o njoj govori kao da je reč o Dalmaciji, Vojvodini ili pak o nekoj republici.

Moderacija ne sme da smetne s uma da se radi o tvorevini nastaloj na sudski utvrđenom genocidu, da su njene vojne, policijske i političke strukture radili na potpunoj eksterminaciji nesrpskog stanovništa tako da u nekim slučajevima imamo i vrlo bizarne primere kako se to radilo (kao onom objavom preko radio stanice kako da se obeleže srpske kuće kako ss divizije ne bi upadale u njih). Ne sme se smetnuti s uma da je Radovanu i Ratku dosuđena doživotna robija, da je zbrisano versko i kulturno nasleđe muslimana na toj teritoriji i da je to isto rukovodstvo odgovorno za smrt između ostalog i dece u Sarajevu koje je pod zlotvorskim uslovima držano pod snajperskom i granatnom vatrom pune 3 godine (neki kažu zbog srpskog svata- fuj!).

Nazovite je kako hoćete ali za mene to nikada neće biti nikakva republika. U najboljem slučaju Tvorevina. 

Edited by GlennGould
Bespotrebna licitacija sa brojem žrtvi
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Borko said:

Jeste. Obavezno prijavite molio bih.

Jbg ako post lajkuju dulematic, Barracuda, Eddard, Arsenije Pesic,... onda, nadam se, možemo zaključiti da su taj post i pročitali. A ako oni nisu našli u tom postu nešto što nije prihvatljivo šta onda ja imam da prijavljujem?

 

I melancolic je koristio isti izraz na šta je ukazao e4_guy ali niko nije reagovao na to.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Akiro said:

Propustih to da doticna tvorevina ne sme da se naziva tim imenom jer neke to vredja. Samo jel pita mene neko dal sam srecan time da me u pojedinim opstinama i institucijama u Beogradu usluzuju na meni stranom jeziku. Salu na stranu, zvacu to od sada jednostavno samo Tvorevina unutar BiH ili doticni entitet unutar BiH. Valjda bar to moze. 

 

Uostalom, taj naziv smeta prvenstveno nacionalistima. 

To je ipak zvanični naziv entiteta u okviru BiH i to bi kao dobar komšija trebalo da poštuješ. Lične frustracije ipak ostavi za svoj dom 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Akiro said:

Propustih to da doticna tvorevina ne sme da se naziva tim imenom jer neke to vredja. Samo jel pita mene neko dal sam srecan time da me u pojedinim opstinama i institucijama u Beogradu usluzuju na meni stranom jeziku. Salu na stranu, zvacu to od sada jednostavno samo Tvorevina unutar BiH ili doticni entitet unutar BiH. Valjda bar to moze. 

 

Uostalom, taj naziv smeta prvenstveno nacionalistima. 

Ti si upisniče mnogo ksenofobičan. (šalu na stranu, jel')

Meni smeta jer sam "prvenstveno nacionalista", a da sam kojim slučajem samo ljudsko biće ne bi mi smetalo.

 

Za tebe imam predlog (pišem sad ekavicom da ti je lakše razumeti) - skokni na wikipediju pa pročitaj univerzalnu deklaraciju o ljudskim pravima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pitanje za sve poslovodje na forumu:

Da li je moguce da Sport i Vox populi zamene mesta?

Hvala unapred na odgovoru.

 

Ovo sam juče pitao i dobio sam odgovor od strane Asada da nije moguce.

Da li neki  moderator moze da mi odgovri zašsto nije moguce?

Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic

Imam malu molbu za moderatore:  da se sa teme "Psiho kauč" prebace postovi o divljim svinjama na temu "Komunalni i drugi problemi u Beogradu" - na strani br.8 su postovi o tim divljim svinjama..i čini mi se da nemaju veze sa psiho kaučem..

 

Hvala :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne pratim preterano sve, samo neke delove foruma.

No, koliko vidim, moderacija odlicno i azurno radi.

Svaka cast i hvala!

 

Znam sta sve tu treba, bio sam moderator drugde. No to su bili specijalizovani forumi sa malim brojem ucesnika i bilo je jednostavno. Ovde, na "opstem" forumu sa milion tema, znam s cim se bakcete. Probao i ja na fb92 pa se posr'o.

 

Jos jednom, hvala, decki (i devojke!}!

  • Like 3
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Imaš stalkera [emoji12]

Meni je to javio nakon što sam sa drugog računara na poslu pokušao da se logujem pa me tu iskulirao... Kad sam se 15 min. kasnije logovao sa svoje mašine sve je bilo ok, iako je pominjao lockovanje naloga na neko vreme...

Zaključak - vozi dalje [emoji106]

Sent from my SM-N950F using...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim "Amigo" izabrao novo display ime.

Kako se to radi? Je li pitao Admine da mu promene ili je to mogao sam? 

 

Sad vidim post "Idi gore desno klikni na nick, kada ti otvori stranu.... Screenshot. Stoji "Display Name" ali nema "Change", ne može da se promeni. Chrome browser. Probao sam IE, nema. Sve je desktop.

 

2019nick01.jpg

Edited by srbija do tokija
Već postoji post o tome.
Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...