Jump to content

Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]


Recommended Posts

9 hours ago, srbija do tokija said:

Vidim "Amigo" izabrao novo display ime.

Kako se to radi? Je li pitao Admine da mu promene ili je to mogao sam? 

 

Sad vidim post "Idi gore desno klikni na nick, kada ti otvori stranu.... Screenshot. Stoji "Display Name" ali nema "Change", ne može da se promeni. Chrome browser. Probao sam IE, nema. Sve je desktop.

 

2019nick01.jpg

Ja ne zelim da menjam moj nick, bas mi se dopada, ali ako ti hoces da menjas svoj u Yoyogi, apelujem na moderaciju da ti to dopusti. 

 

Edited by mrd
prebacio u novi post, da ne bude zabune s'likovima
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, mrd said:

Ja ne zelim da menjam moj nick, bas mi se dopada, ali ako ti hoces da menjas svoj u Yoyogi, apelujem na moderaciju da ti to dopusti. 

 

Ovo je bio edit, prethodnog posta, ali sam odlucio da ga ipak prebacim u poseban post. 

edit:

Ovo definitivno ne zelis da pokazes. :)

Amigo:

A word to jokingly/abusingly refer to the hispanic race. Usually it means friend but in this way it is meant to make fun of their heritage...I guess you can call it sorta a derogative word if used the wrong way.

Link to comment
Share on other sites

Imaš stalkera [emoji12]

Meni je to javio nakon što sam sa drugog računara na poslu pokušao da se logujem pa me tu iskulirao... Kad sam se 15 min. kasnije logovao sa svoje mašine sve je bilo ok, iako je pominjao lockovanje naloga na neko vreme...

Zaključak - vozi dalje [emoji106]

Sent from my SM-N950F using...


Ma nisam menjala nisa, sa tt tj. moba se 90% slucajeva javljam ovde, ulogovana stalno, onih 10 nije ni bilo ove nedelje sa kompa, takodje ulogovana, ali ok mozda neki bug, ako nije stalker [emoji849]
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Eddard said:

Može tek nakon 6 meseci. Osim ako admin neće na lepe oči preko reda da učini 😊.

Pa Forum ne postoji 6 meseci. Onda je Amigo nick promenjen akcijom Admina.

 

Eto, pitam Admina da mi promeni nick u Yoyogi, ako može, na lepe oči.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, noćna frajla said:

Ma nisam menjala nisa, sa tt tj. moba se 90% slucajeva javljam ovde, ulogovana stalno, onih 10 nije ni bilo ove nedelje sa kompa, takodje ulogovana, ali ok mozda neki bug, ako nije stalker emoji849.png

Prosto je neko pokušavao da se loguje koristeći tvoj nick i, naravno, pogrešan password. 

 

Bez obzira koliko puta ti pass promijeniš, taj neko i dalje može pokušavati, i svaki put ćeš dobiti mail.

Šta hoću da kažem, nemoj se uzbuđivati zbog toga i prosto ignoriši kad se dogodi.

Link to comment
Share on other sites

Prosto je neko pokušavao da se loguje koristeći tvoj nick i, naravno, pogrešan password. 

 

Bez obzira koliko puta ti pass promijeniš, taj neko i dalje može pokušavati, i svaki put ćeš dobiti mail.

Šta hoću da kažem, nemoj se uzbuđivati zbog toga i prosto ignoriši kad se dogodi.

Da, da, ok, sve razumem, samo gde bas mene nadje smiley19.gif

 

I to za tako kratko vreme dva pokusaja, a ne upadam u oci mnogo niti iritiram, za sada bar [emoji38]

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, noćna frajla said:

Da, da, ok, sve razumem, samo gde bas mene nadje smiley19.gif

 

I to za tako kratko vreme dva pokusaja, a ne upadam u oci mnogo niti iritiram, za sada bar emoji38.png

 

Najvjerovatnije u pitanju neki bruteforce bot, zašto baš tvoj nick - random selection ili ko zna.

U mailu nema IP adrese sa koje je log in pokušan, da ima onda bi se lako dalo provjeriti dal' je živo čeljade ili hall9000.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pletilja said:

Poslednjih nekoliko dana ne mogu da okačim fotografije, kaže da su prevelike.Šta da im uradim da budu u dozvoljenom formatu?

Najbolje da ih postavite na neki usluzni site-album, ili editovati u jpg editoru i promeniti size na email size. :)

Link to comment
Share on other sites

On 6/16/2019 at 2:06 AM, srbija do tokija said:

Fala lepo. Neko se, pretpostavljam, da mene onemogući, već prijavio kao Yoyogi. Display name bi trebalo da bude nepovezano sa stvarnim login name. 

 

Na žalost, bio si u pravu, yoyogi je već neko zauzeo, a ne može dva ista display/user name-a. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/16/2019 at 9:48 AM, Swift Pancakez said:

cekaj, jel to nikome osim meni ne smeta sto je forum bukvalno neupotrebljiv cim ima malo vise logovanih korisnika?

 

Smeta nam 🙂 Cilj je da predjemo na dedicated pre SP u kosarci. 

 

 

On 6/16/2019 at 10:06 AM, Kronostime said:

Uplatite svi donaciju od recimo 10 Ojra, pa da se zakupi dedicated server. Ovako je normalno da dolazi povremeno do preopterecenja.

 

Nece da skodi 🙂 jer upravo su finansijski detalji sledeci korak do dedicated servera. 

 

23 hours ago, noćna frajla said:

Da, da, ok, sve razumem, samo gde bas mene nadje smiley19.gif

 

I to za tako kratko vreme dva pokusaja, a ne upadam u oci mnogo niti iritiram, za sada bar emoji38.png

 

 

Ima raznih ljudi, I guess... Ali ako imas jak password nemas zasto da brines. Osim sto malo iritira... 

 

23 minutes ago, Yoyogi said:

Lakše se diše sad kad sam se ujedinio sa mojim imenom.

 

Prvo park Yoyogi

 

 

 

Pa stanica

 

 

 

Puno hvala!

 

 

NNC, drugi nalog nije bio aktivan tako da je ovo bilo logicno. Nije moglo odmah kad si trazio jer ste bukvalno bili novi, i jedan i drugi... 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to Bugovi i Moderacija [stari topici, greskom spojeni]
  • MetalHead locked this topic
  • MetalHead unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...