Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

 

Temelj uspeha KKCZ - ekipa iz Springfilda + Popovic i Saper ... postavljen 45, 46
Temelj uspeha KKP - ekipa iz DB, predvodjena Don Radojicom + generali 'slavne' JNA ... postavljen 30-ak godina kasnije

 

 

Edited by Plant
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Instinkt said:

Mnogo će vode proći Dunavom dok ti skapiraš zašto je Želimir rekao da je jedino Real veći od Partizana 😊

Elem, kendrick je rekao jednu finu istinu u jednom od postova iznad; Obradović zaista jeste veći od vašeg kluba. I tu nema ništa potcenjivački, i nije reč samo o osvojenim trofejima. Bio bi veći i od našeg, ali nek prođe još malo vode... dok vam ne bude jasnije zašto je KKP gigant i u Evropskim okvirima 😎😛 

 

Ziv nisam da cujem kako je to KKP veci od npr Makabija. Ili kako je to veci Zeljko od Ace Nikolića. Ako je Zeljko toliko veliki, kako onda PAO nije veci od KKP.  Ili kako je to Partizan veci od Jugoplastike koja je proglasna za najbolji tim 20.veka. Sta je KKP uradio vise u 21.veku pa da argument bude da je veci od Jugoplastike? Igrao nekoliko f4?

Igrao je i Zalgiris f4, ima titulu, ima finale, veliki broj vrh igraca dao. I kako je to KKP veci od Zalgirisa.

Ravna toj mitomaniji je prica da je FKCZ  medju 5-6 najvecih evropskih klubova.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Devil In My Pants said:

Imas tonu klubova vecih...

 

Zelimir jeste najbolji evropski trener svih vremena, sve ima svoj rok trajanja.

 

Pa Split je veci klub od njih..da ne idem na CSKA, PAO, Real, Efes, Fener, Cantu, Oly, Makabi, Barselonu...oni su u rangu Huventuda i Limoza, cak i ispod jer ova dva kluba nisu drzavni projekat!!

 

Na tu foru bismo i mi mogli da kažemo da je u fudbalu samo Real veći od Zvezde.

 

Šta ima veze, budala svašta može da izjavi, ne košta ga ništa jer je budala.

 

Normalan čovek se uopšte i ne upušta u tu raspravu jer je uvek ekstremno subjektivna.

 

Pre neki dan sam prisustvovao scađi dvojice komšija na netu. Samo što se nisu počeli psovati zbog toga ko je bolji, Maradona ili Pele...budale.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Reci da je neki igrac/trener veci od neko kluba je apsolutna glupost. Kako uopste porediti ljude sa klubovima? 

 

Zoc je jedan od najboljih kosarkaskih trenera u istoriji kosarke. Bez sumnje.

Da li je najbolji na svetu? Pa ne. 

Da li je najbolji u citavoj istoriji kosarkaske igre? Takodje ne.

 

Ako racunamo samo Evropu i samo novije doba, onda jeste najbolji. Nema se tu sta prigovoriti. 

 

Ali uporediti coveka sa klubovima koji postoje jos dok on nije rodjen, kroz koji su prosle mnoge kosarkaski znacajnije licnosti od njega - pa to je negde na granici idiotizma i bezobrazluka, nisam siguran na koju stranu ce da prevagne. 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Holivud said:

Malo otrežnjenje.

 

Zoc nije veći od Bore Stanković i Ace Nikolića, osnivača KK Crvena Zvezda. 

 

Kriterijum: Košarkaška kuća slavnih u Springfildu.

 

Otrežnjenja radi, u kuću slavnih se obično ulazi nakon kraja karijere, ponekad čak posthumno. Pomenuta dvojica velikana su sasvim zasluženo u njoj, ali stavljati taj podatak kao kriterijum za poređenje sa nekim ko je još uvek aktivan u svom poslu je niđe veze.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Holivud said:

 

Malo otrežnjenje.

 

Zoc nije veći od Bore Stanković i Ace Nikolića, osnivača KK Crvena Zvezda. 

 

Kriterijum: Košarkaška kuća slavnih u Springfildu.

 

Nije veći ni od Nebojše Popovića i Radomira Šapera.

 

Pre svega, Zoc još triput da se rodi neće dobaciti do gospodstva iznad pomenutih. 

 

Za razliku od ovih ljudi, koji su bili školovani, rafinirani i artikulisani, Zoc je jedna obična moravska seljačina, u karakternom smislu karikatura, poput tvog smajlija sa iskebeljenim jezikom.

 

No, kakav smajli takav fan i idol.

 

 

  Reveal hidden contents

 

Da ne ulazim u to da oni nemaju teška krivična dela iza sebe.

 

 

 

Vidim da si se uzbudio rsbovac, evo ti još jedan smajli 😛

 

@propolis

@Kooineeperk

 

Još jedan u nizu sa poganim jezikom i uličarskom kulturom izražavanja; ako dozvolite mogao bih da vas tagujem svaki put- da povučemo neke paralele na konto priče od juče ( :

 

Edited by Instinkt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Barkley#34 said:

Otrežnjenja radi, u kuću slavnih se obično ulazi nakon kraja karijere, ponekad čak posthumno. Pomenuta dvojica velikana su sasvim zasluženo u njoj, ali stavljati taj podatak kao kriterijum za poređenje sa nekim ko je još uvek aktivan u svom poslu je niđe veze.

 

Jel' Tata il' nije?

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Instinkt said:

 

Vidim da si se uzbudio rsbovac, evo ti još jedan smajli 😛

 

@propolis

@Kooineeperk

 

Još jedan u nizu sa poganim jezikom i uličarskom kulturom izražavanja; ako dozvolite mogao bih da vas tagujem svaki put- da povučemo neke paralele na konto priče od juče ( :

 

 

 

Tvoje plaženje je samo tvoja nekultura a zbog "rsbovac" i deljenja dijagnoze te prijavljujem moderaciji.

 

Jeste Tata ali ne verujem da podrazumeva direktno vređanje sagovornika.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

I tata bi trebalo da ima neki stadard, al' dobro...

 

Slažem se, zamisli kad bi svi vređali i delili dijagnoze jedni drugima. 

 

Odvratno.

3 minutes ago, kendrick said:

Tata nikada nije bio predviđen za lagarije i spinove, već za gospodsko diskutovanje o činjenicama. Nešto ste vi pobrkali. 

 

 

Dobro da te nisu zilion puta nahvatali kako prenosiš informacije raznih budala sa tvitera i poturaš ih kao relevantne.

 

Odgovori ti Kornetu, ako imaš znanja i petlje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Holivud said:

Tvoje plaženje je samo tvoja nekultura a zbog "rsbovac" i deljenja dijagnoze te prijavljujem moderaciji.

Jeste Tata ali ne verujem da podrazumeva direktno vređanje sagovornika.

 

21 minutes ago, Holivud said:

Slažem se, zamisli kad bi svi vređali i delili dijagnoze jedni drugima. 

Odvratno.

 

Nešto poput ovoga ispod?

 

3 hours ago, Holivud said:

Zoc je jedna obična moravska seljačina, u karakternom smislu karikatura, poput tvog smajlija sa iskebeljenim jezikom.

 

No, kakav smajli takav fan i idol.

 

Znači uvreda je da ti sagovornik kaže da se pogano izražavaš, nakon što ga nazoveš karakternom karikaturom? (da stvar bude grđa, zbog smajlija)

 

A bolje da ne zalazimo u misaoni proces iza sintagme 'moravska seljačina'.

Uličarska kultura izražavanja nije uvreda, već poprilično tačan opis.

Edited by fillam
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Holivud said:

 

 

Tvoje plaženje je samo tvoja nekultura a zbog "rsbovac" i deljenja dijagnoze te prijavljujem moderaciji.

 

Jeste Tata ali ne verujem da podrazumeva direktno vređanje sagovornika.

 

 

 

Ne znam koja ti je "dijagnoza" momče. A to imputiranje i podmetanje, dosta tanko. Elem, ništa te ne može oprati od primitivizma i uličarenja. Pa ni moj ban jer; možeš ti sa rsba ali ne može rsb iz tebe. 

A moderacija neka odradi posao, ni po babu ni po stričevima; da vidimo čiji prekršaj nosi veću težinu- ako je ovo moje uopšte prekršaj - bez problema prihvatam konsekvence. I sad, i narednih 50 puta 

 

😛

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fillam said:

 

 

Nešto poput ovoga ispod?

 

 

Znači uvreda je da ti sagovornik kaže da se pogano izražavaš, nakon što ga nazoveš karakternom karikaturom? (da stvar bude grđa, zbog smajlija)

 

A bolje da ne zalazimo u misaoni proces iza sintagme 'moravska seljačina'.

Uličarska kultura izražavanja nije uvreda, već poprilično tačan opis.

 

 

Vidi, nisam ja terao Zoca da se snima po kafanama kako deli pare muzici ili kako privatava mlade devojke na sedištu auta. 

To je sve bilo javno na izvolte a za mene je to džibersko ponašanje.

Molim lepo.

 

Karakter kao emoji, ne tvoj karakter, ne poznajem te.

 

Sam si kriv što si počeo da se plaziš, sam si okačio takav smajli, nemoj da prebacuješ krivicu na mene.

 

Plaženje se smatra nekulturom, makar u mom selu.

 

Da ne pričam da sam bio i na B92 forumu, na RSB nikad.

 

Znaju to gotovo svi na Zvezdinoj temi jer je gif All your base are belong to us posle pobede bio jako popularan i po njemu sam bio znan na KKCZV temama. Prvi put sam gif okačio 2015/16.

 

Nema nikakvog podmetanja, niti tražim ban za tebe, dovoljno je upozorenje i da se drži neka granica.

 

 

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Instinkt said:

 

Vidim da si se uzbudio rsbovac, evo ti još jedan smajli 😛

 

@propolis

@Kooineeperk

 

Još jedan u nizu sa poganim jezikom i uličarskom kulturom izražavanja; ako dozvolite mogao bih da vas tagujem svaki put- da povučemo neke paralele na konto priče od juče ( :

 

 

Ja sam potvrdio da njih ima i smatram da moderacija treba da ih čisti.

Problem je što ti branis ljude koji su slicnih razmišljanja govoreći kako su svi isti. 

Poenta ovog foruma je da se očisti od ovakvih ljudi,a ne da branimo neku stranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Instinkt said:

Još jedan u nizu sa poganim jezikom i uličarskom kulturom izražavanja; ako dozvolite mogao bih da vas tagujem svaki put- da povučemo neke paralele na konto priče od juče ( :

 

Umesto da me tagujes, mozes da prijavis moderaciji 😉 

 

Inace kakve ja veze imam s tim, da nisam mozda lajkovao ili na neki drugi nacin podrzao taj post?

A nisam ga kritikovao? Ne stizem ni ja sve. 

 

 

12 hours ago, Kooineeperk said:
12 hours ago, kendrick said:

Ne znam šta mu pre nikada ne bi oprostili, da li činjenica da je veći od oba vaša kluba ili to što se vratio svojoj kući.

 

Kakva prelepa, ostrašćena mržnja. 😍

 

Gde ti tu vidis mrznju i kako to mrznja moze biti prelepa?! 😮

 

@kendrick kad si vec tu, bi li se udostojio da odgovoris na ovo ucitavanje? 

 

S obzirom da su od tog mog posta o Zoc-u bila jos tri posta, na koji tacno od ta 4 mislis da izrazava "ostrascenu mrznju"? 

I jos jednom, sta je to tebi prelepo u bilo kakvoj mrznji? 

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, kendrick said:

Tata nikada nije bio predviđen za lagarije i spinove, već za gospodsko diskutovanje o činjenicama. Nešto ste vi pobrkali. 

 

Citajuci ovo ne mogu da se otmem utisku da mi je poznat ovaj stil, ta retorika... Ja to tako vizuelizujem, oprosti. 

 

Spoiler

7525xs.jpg

 

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk

@propolis

 

Tagovanjem sam hteo da vam skrenem pažnju i povučem paralelu; koliko zapravo ovakvih uvreda ka igračima i treneru Partizana ima, na dnevnoj bazi. To čitamo svaki dan. Na 1 "naš", ide 50 ovakvih. A onda dođete na našu temu jer vam je zasmetalo malo početno slovo; dok u isto vreme na matičnoj temi festival. Osetno kulturnije i sa više poštovanja pišemo o vašim igračima i treneru, a opet vam nekako bodu oči samo naši upisi. 

 

Možda zato što ste na svoje već oguglali. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...