Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

3 minutes ago, pantelia said:

Ovo za nove ratove kako bi Zvezda usla u top 8 se primilio i kod "normalnih" ljudi.

 

Pri tom KK Ubogost uredno racuna sta im treba za prvo mesto za koje ne bi imali sanse da Lokomotiva nije izbacena. Vrlo interesantno.

Isto kao i kad prebrojavaju koliko puta je Zvezda za "zelenim stolom" usla u EL, a inace je opste poznato da 7. mesto u ABA vodi u evrokup, a Igokea koja je igrala plej-of vise voli fibinu LS.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pantelia said:

Pri tom KK Ubogost uredno racuna sta im treba za prvo mesto za koje ne bi imali sanse da Lokomotiva nije izbacena. Vrlo interesantno.

 

Da si ti meni živ i zdrav kod nas se ništa nije promenilo izbacivanjem Lokomotive. A na stranu to što nam je i bolje sa druge pozicije u PO.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Instinkt said:

 

Da si ti meni živ i zdrav kod nas se ništa nije promenilo izbacivanjem Lokomotive. A na stranu to što nam je i bolje sa druge pozicije u PO.

 

U trenutku izbacivanja i Lokomotiva i Partizan su imali po 4 poraza. Naravno, tada je cela Avangarda vec znala da je bolje sa druge pozicije u PO, iako je do kraja ostalo jos 6 kola i apsolutno se nista nije znalo.

 

Kazem, zapatilo se i kod normalnih. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@pantelia

 

Ne znam što komentarišeš nešto što ne znaš. Bio sam jasan, izbacivanjem Lokomotive se nije ništa promenilo kada su kalkulacije KKP o prvom mestu u pitanju. Huventud je pre izbacivanja morao da izgubi 3, a Partizan da dobije sve.

Nakon izbacivanja Huventud je morao da izgubi dve ali bez gostovanja u Kubanu. Znači kako god okreneš morali su da izgube još dve utakmice koje nisu Kuban. 

Kao što rekoh Partizan ništa nije profitirao u borbi za poziciju 1.

 

KKCZ je profitirala izbacivanjem tri ruske ekipe iz takmičenja. Bar što se tiče šansi za top 8. Ako mene pitaš, izuzev momenta što su ih sramno izbacili nemam problem sa tim što ste ponovo u priči; nije da ste ih vi izbacili.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Instinkt said:

@pantelia

 

Ne znam što komentarišeš nešto što ne znaš. Bio sam jasan, izbacivanjem Lokomotive se nije ništa promenilo kada su kalkulacije KKP o prvom mestu u pitanju. Huventud je pre izbacivanja morao da izgubi 3, a Partizan da dobije sve.

Nakon izbacivanja Huventud je morao da izgubi dve ali bez gostovanja u Kubanu. Znači kako god okreneš morali su da izgube još dve utakmice koje nisu Kuban. 

Kao što rekoh Partizan ništa nije profitirao u borbi za poziciju 1.

 

KKCZ je profitirala izbacivanjem tri ruske ekipe iz takmičenja. Bar što se tiče šansi za top 8. Ako mene pitaš, izuzev momenta što su ih sramno izbacili nemam problem sa tim što ste ponovo u priči; nije da ste ih vi izbacili.

 

Lokomotiva, kao tim koji je predstavljao jedan od 2 najveca takmaca Partizanu za visoke pozicije, je izbačena iz takmicenja u trenutku kada je imala isti broj pobeda i poraza kao i Partizan. Ako ti i dalje smatraš da Partizan time nije profitirao onda jebiga, nemamo više o čemu da pricamo. Vaša grupa sa Lokomotivom je mogla da ode u hiljadu smerova, kao sto je otišla i bez Lokomotive, ali je svakako lakše kada ti je direktan takmac izbačen. Nije u pitanju samo prvo mesto, vec i drugo, treće itd.

 

Kao što si i sam rekao, krivica nije na timovima koji se pomeraju na vise pozicije izbacivanjem Rusa iz takmičenja. Zato je prejadno ispaljivati fore kao što to radi onaj šestar gore, posebno kada je i tim za koji navija više puta imao koristi od raznih Wild cardova. A još jadnije je postavljati takve stvari na ovaj forum. Ovo nije Avangarda ni GTR propagandno glasilo pa da takve govnarije ostanu, barem se nadam.

Edited by pantelia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, fillam said:

 

Dada, s obzirom da smo poznati kao najveci profiteri kad neka globalna kriza udari😄

Udarise sankcije pocetkom devedesetih, neko to iskoristio i nakupio se titula. Udarise nato bombe, nekog proglasise za prvaka...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

@pantelia

 

Inicijalno si napisao da je KKP profitirao izbacivanjem Kubana za poziciju jedan, ja sam ti to demantovao. Svakako bi ih čekali u Beogradu, a oni bi imali i Huventud posle nas. Ništa epohalno se nije promenilo, više koristi su imali Andora, Lietkabelis, Slask brisanjem oba poraza.

 

Nije GTR glasilo, nije ni Avangarda, ali nisam primetio da reaguješ kada neko od tvojih propagira rsb politiku ovuda.

Edited by Instinkt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Instinkt said:

@pantelia

 

Inicijalno si napisao da je KKP profitirao izbacivanjem Kubana za poziciju jedan, ja sam ti to demantovao. Svakako bi ih čekali u Beogradu, a oni bi imali i Huventud posle nas. Ništa epohalno se nije promenilo, više koristi su imali Andora, Lietkabelis, Slask brisanjem oba poraza.

 

Nije GTR glasilo, nije ni Avangarda, ali nisam primetio da reaguješ kada neko od tvojih propagira rsb politiku ovuda.

 

Nista se nije promenilo, ali je moglo, sto niko ne moze unapred da zna. Ono sto se sigurno zna je da navijaci tima ciji je jedan od 2 najveca takmaca u grupi izbacen, uredno bacaju jezive fore u vidu "ha ha, oce li jos neki rat da cigani udju u f4, haha". Grozno.

 

Sto se tice mog reagovanja na rsb, ne znam sta ti kazem osim da procesljas moje postove. Ovo je tata gde su neke stvari dopustene, ali gtr avangardne posalice o buducim ratovima nadam se nisu. To je prejadno po vise osnova. 

 

E, sad, meni je jasno da navijac Partizana uopste ne moze da pojmi neke stvari, i da reaguje kao Jojic za cuveni intervju

 

- Vidite sta se desava, strasno, zamislite da neko ima 20 pobeda zaredom, pa na sta to lici?!?

- da, ali i vi imate 19 pobeda zaredom?

- ne znam ja nista, ja samo hocu da unapredim svoju igru.

 

Ne moze gtr-ovac da shvati da i njegov klub namesta/ima koristi od izbacivanja ruskih klubova/sta god drugo. To je vezano samo za prljave i smrdljive cigane, a ne za NUSKNVP.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, pantelia said:

Vidite sta se desava, strasno, zamislite da neko ima 20 pobeda zaredom, pa na sta to lici?!?

- da, ali i vi imate 19 pobeda zaredom?

- ne znam ja nista, ja samo hocu da unapredim svoju igru.

Mislim da je odgovorio

-Ne znam ja nista, ja sam z' biciklu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...