Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

38 minutes ago, Instinkt said:

@Tunji Awojobi

 

Šta si ti meni ovde ispričao? Od ovolikog upisa;

  Reveal hidden contents

ti meni objašnjavaš istoriju BASK-a i Yugoslavije, uz potporu nekog tvog doživljaja sa derbija.

 

Umesto što usmeravaš diskusiju na na neke gluposti o kojima i nisam pričao; lepo pročitaj šta sam napisao u celini, sroči svoje misli i formiraj odgovor kojim ćeš obrazložiti i potkrepiti vašu istinu a ovo što sam ja izneo pobiti.

Odbrani stub srpstva i zvezdaštvo, vas kao reakciju na nas, bunt i revolt; Zvezda, Srbija nikad Jugoslavija.

Kapiram da ti neće biti teško da mi pokažeš kako ste uvek bili na pravoj strani istorije

 


Pokušao bih, ali ti pisanje meanderuje kao Zapadna Morava (EDIT: ne mislim generalno, nego u ovom postu), a argumenti su ti toliko neodređeni da ne mogu biti smisleno pobijeni niti potvrđeni. Mislim, bez uvrede, ova tema je ionako za podjebavanje. 

Edited by Tunji Awojobi
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Marvin said:

Daj zivota ti sta se pravis mutav. Nisam ni rekao da ima fukciju, jer zvanicno ni nema.

Isto kao sto Mi$ko nema u Megi. Shvatas hint?

 

Ili zaista hoces da kazes da Nebojsa Covic ima 0 uticaja na poslovni i sportsku politiku FMP?

 

Kad god se na ova vrata pozvoni, oni nisu kod kuce.

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

@Instinkt  zakoči. 

problem predstavlja što se na ovom forumu svaka istorijska činjenica o nastanku fk partizan automatski proglašava za nacionalizam i sledi dugotrajna banovina.

ako preskočimo tkz. nacionalno pitanje ostaje činjenica da je crvena zvezda osnovana kao pokušaj inkluzije poražene gradjanske klase u novo socijalističko društvo. oduzeli su im sve, evo im zvezde da imaju bar nešto. partizan je osnovan, kako su govorili njegovi osnivači, da pokaže nadmoć svetskog komunizma, a posle rezolucije IBa 1948. nadmoć jugoslovenskog puta u komunizam.

otud i ta gruba podela. zvezda- beogratska manguparija i reakcija, partizan- silosi vojaci i partijci.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Daj zivota ti sta se pravis mutav. Nisam ni rekao da ima fukciju, jer zvanicno ni nema.
Isto kao sto Mi$ko nema u Megi. Shvatas hint?
 
Ili zaista hoces da kazes da Nebojsa Covic ima 0 uticaja na poslovnu i sportsku politiku FMP?
Ja sam za one koji žele da razumeju lepo rekao da on nema zvaničnu i čak sam to s razlogom i boldovao a za to što svi znate šta je i što čak ni ja nisam negirao svi ti koji znaju šta je mogu upravo zbog onog prvonavedenog da mu pljunu pod prozor. I upravo tu i jeste razlika između "zvanične" i "vladam iz senke" funkcije što za ovu drugu svi znaju ali mogu samo da plaču. A svima su puna usta "mi znamo ovo, mi znamo ono" i kad se postavi pitanje, pa zašto onda niko ne reaguje kad svi znaju zavlada neka tišina.
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Martin Mystere said:

Ja sam za one koji žele da razumeju lepo rekao da on nema zvaničnu i čak sam to s razlogom i boldovao a za to što svi znate šta je i što čak ni ja nisam negirao svi ti koji znaju šta je mogu upravo zbog onog prvonavedenog da mu pljunu pod prozor. I upravo tu i jeste razlika između "zvanične" i "vladam iz senke" funkcije što za ovu drugu svi znaju ali mogu samo da plaču. A svima su puna usta "mi znamo ovo, mi znamo ono" i kad se postavi pitanje, pa zašto onda niko ne reaguje kad svi znaju zavlada neka tišina.

 

OK, samo sto nije prica bila zasto NC ne snosi neke pravne posledica, nego da li su CZV i FMP u bliskim odnosima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Tunji Awojobi said:
 


Pokušao bih, ali ti pisanje meanderuje kao Zapadna Morava (EDIT: ne mislim generalno, nego u ovom postu), a argumenti su ti toliko neodređeni da ne mogu biti smisleno pobijeni niti potvrđeni. Mislim, bez uvrede, ova tema je ionako za podjebavanje. 

 

Stvar je u tome što i nisam ništa argumentovao; izneo sam mali deo vaše priče uz poneku kontra opasku. Ubedili ste sebe u vašu istinu, prekrajanjem istorije; po principu nije se desilo jer nam ne odgovara.

Tako dođemo do toga da je majka rodila blizance od kojih je jedan čuvar srpskog ognjišta, a drugi se oteo kontroli i maltretira ovog prvog.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Instinkt said:

 

Stvar je u tome što i nisam ništa argumentovao; izneo sam mali deo vaše priče uz poneku kontra opasku. Ubedili ste sebe u vašu istinu, prekrajanjem istorije; po principu nije se desilo jer nam ne odgovara.

Tako dođemo do toga da je majka rodila blizance od kojih je jedan čuvar srpskog ognjišta, a drugi se oteo kontroli i maltretira ovog prvog.

 

 

 

 

 

jel ovo stih iz pesme janičar ?

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Alex_Serbia said:

Uh...teske teme. Dajte bre nesto o sudjenju protiv Igokee, kako su mucno pokradeni i ostali oproban komsijski repertoar 😁

Ko jos gleda prijateljske meceve u jeku sezone?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Večita borba između dobra i zla rekao bih
Ovo vas uče od malena
 
Sva sreća pa vas ne uče isto odmalena - evo čak i vaši prvotimci onomad posle meča sa Česima ostali podno južne tribine da sa navijačkim podmlatkom pevaju dečije pesmice iz asortimana Kolibrija/Čarolije...
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Slažem se.

Samo se nadam da je bilo naklona i uvažavanja sa tvoje strane dok si pisao Vujošević... Obradović..

Naravno. Postujem oba trenera. Kao treneri su dobri u svom poslu, a kao ljudi paa ko sam ja da sudim 🙂 

 

Nego vidim da je onaj Italijan opet poceo da se budi nocu. Zna li se zasto ne moze da spava?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Slažem se.

Samo se nadam da je bilo naklona i uvažavanja sa tvoje strane dok si pisao Vujošević... Obradović..

 

Sto se tice prvog, ja uvek imam veliko postovanje za bivse Zvezdine trenere. Neki od njih su pravo dno sa ljudske strane, ali opet, nothing but the respect.

 

Sto se tice drugog, ako mu puse apsolutno svi treneri, nas tim ne mora. Dobiti blanko budzet u sedmoj ABA ekipi, urlati i psovati svoje igrace i konstantno ih kriviti na konferencijama za stampu - nije to neki uspeh, ma koliko Dzikic padao na kolena. Normalno, mrtvi se broje na kraju, ali takav budzet, takvi igraci i trener, jedna utakmica nedeljno, eventualno nekad uleti neki Sljonsk... debeo podbacaj za sada.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...