Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

42 minutes ago, Cooper said:

Sad će te banovati zbog generalizacije, podmetanja i falsifikata.

Iako je na tati, što je mnogo, mnogo je.

 

Da nisam dobre volje i da nisam generalno ljudina i moralna gromada sad bih ti pospremio ban za podmetanje. Sa falsifikatima si već pokušavao, a što se generalizacije tiče - čitav tvoj opus je jedna generalizacija, kao da je neko od forumaša vređao Atamana. A Ataman inače ljudina i majka tereza. Ajde beži bre.

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fillam said:

 

Jedino što se ovde nekome ne sviđa je delu KKCZ fanova to kako ljudi većinski doživljavaju KKP. Legende se poštuju, neuspeh se toleriše, a uspehu se raduje.

Da nije tako, ovo uopšte ne bi ni bilo predmet diskusije.

 

Nego to žulja, smeta što je komšija srećan, pa hajde da im ukažemo na to da nema razloga da bude toliko srećan, nije ovo uspeh. A kada ne ide, to je iščuđavanje što komšija ne besni dovoljno, pa hajde i da ukažemo na razmeru tog neuspeha, u fazonu: Je l' ste ludi, mi bismo to govnjivom motkom.

 

Tužno je čime se bavite uopšte.

 

Ja bih pre rekao da je obrnuto. Partizan je veliki klub u evropskim okvirima, igra odlicnu sezonu u EL, ali nije to to dok se ne opljune i popisa preko puta. 

 

Ovde je Tango 3 posle pobede Partizana u Istanbulu po sopstvenom priznanju spremao kaficu ocekujuci tamburanje na utakmici Olimpijakos - Zvezda (doduse tamburanje je i dobio, ali ne kakvo je ocekivao). Rekao bih da ponasanje koje si napisao vise odgovara ovde poznatom duetu. Mrznja prema Zvezdi je veca od bilo kakve srece zbog pobeda Partizana.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, pantelia said:

 

Ja bih pre rekao da je obrnuto. Partizan je veliki klub u evropskim okvirima, igra odlicnu sezonu u EL, ali nije to to dok se ne opljune i popisa preko puta. 

 

Ovde je Tango 3 posle pobede Partizana u Istanbulu po sopstvenom priznanju spremao kaficu ocekujuci tamburanje na utakmici Olimpijakos - Zvezda (doduse tamburanje je i dobio, ali ne kakvo je ocekivao). Rekao bih da ponasanje koje si napisao vise odgovara ovde poznatom duetu. Mrznja prema Zvezdi je veca od bilo kakve srece zbog pobeda Partizana.

 

Uz dužno poštovanje, tvoj odgovor nema apsolutno nikakve veze sa onim što sam ja napisao, niti sa upisima na koje se odnosi.

Edited by fillam
Link to comment
Share on other sites

On 2/24/2023 at 5:56 PM, kendrick said:

 

Dobro, dokle smo stigli do sada?

Zalgiris ✓

Partizan ✓

Virtus ✓

Makabi 

Alba ✓

 

Spisak ekipa koje su se u uzvratnom mecu osvetile za nesrecno izgubljen duel protiv srecnog Dula. Svako objektivan je tada video da, iako je sreca sastavni deo sporta, onaj niz pobeda koji je komsiluk imao nije realan, nije odrziv. Svako objektivan nije uhvatio vagon seirenja i skrinsotovanja tabela na 30% takmicenja, pogotovo ako je gledao utakmice. 4/5, not bad.

 

Ko nam ostaje?

 

Pa, za pocetak presimpaticni Bayern i gospodin Andrea Trinchieri. Nakon toga, Valencia, najgora partija u karijeri Dubljevica je nekako obelezila taj presrecno dobijenu utakmicu za komsije. Onda ide Asvel, meni licno utakmica koju najvise iscekujem, bili su dosta bolji u Beogradu i na poprilicno volseban nacin ispustili utakmicu. Za sam kraj, poslastica - dolazi Olimpijakos, koji je svoju najgoru utakmicu u sezoni odigrao bas u tom dvomecu sa istobojnom bracom u Pireju. Postoji mogucnost da ta utakmica nece imati nikakav rezultatski znacaj, ali bilo bi lepo u stilu da se zatvori ova sezona. 

 

......

 

Update...

 

Bayern ✓

 

Ostaju Valencia, Asvel i Olimpijakos... gledajuci tabelu, ocekujem da se Valencia osveti za nesrecno izgubljen duel u Fonteti, u dobroj su formi. Asvel? Nepredvidivo, 50/50 ali ocekujem da i ovde Dulo bude pociscen... Olimpijakos ce doci u trenutku gde mozda nece imati motiva, mozda ce moci da biraju protivnika... tako da, poprilicno neizvesno, ali ovo je utakmica gde Dulu dajem najvise sansi da duplira srecnu pobedu iz prvog dela.


Videcemo... za sada, 5/6 naplaceno, ocekujem da Asvel i Valencia rasprse snove o TOP8 uprkos budzetu koji tu i pripada. Veceras mislim da ce se prosetati Atinom, PAO izgleda uzasno, ne vidim tu sanse za kiks.

 

......

Link to comment
Share on other sites

A ko će to nama biti počišćen u ponedeljak? S obzirom da komšije male, vole da biraju takmičenja koja će da igraju a da sad igraju EL, očekujem bežaniju i iz Aba lige ove godine. Kls se već podrazumeva. Obraz i čast. Sramota bi me bila da sam navijač tako malog kluba koji spuca milione pa pobegne na kraju. Mali klub svima znan...

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

https://sportal.blic.rs/kosarka/evroliga/navijaci-partizana-vredjali-duska-ivanovica/2023012718483638567

 

Ali zato nisu reagovali na "Dusko ustaso" na takodje evroligaskoj utakmici, sto je dosta gore od fak ju da ne kazem neuporedivo mozda. Izgleda nismo imali Savica da prijavi to a i generalno ispod casti bi mi bilo da neko iz mog kluba prijavljuje bilo koga iz Partizana za bilo sta (pa taman bilo nesto i u korist Zvezde) onim govnarima iz Evrolige a ako bi se tako nesto i desilo smorio bi se jako. Pa cak i ako znam da oni prijavljuju kako iz kluba tako i navijaci i likuju na sve sto se desi lose Zvezdi od Evrolige, opet ne bi.

 

Ali ovih par navijaca Partizana sto likuju i lajkuju ovo za Atamana... Nema kraja probijanju dna. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Još jednom da upozorim na Lideja. Ide derbi pa rasplet u oba takmičenja i samo je pitanje kada će pogrešnom igraču probati da proda te ulične fore.
Podmuklim potezom je opet pokušao da povredi igrača i možda mu ugrozi karijeru zbog jedne jebene lopte?
U toj situaciji nije mogao da iznudi ni faul u napadu ni da se dokopa te lopte jer je šatro stao u blok.
Tačnije, to zlo koje ga radi, jače je od njega jer nema košarkaškog rezona ili neke fajde od takvog poteza ?
Pure evil.

Da ne budem licemeran...i Vildoza je ispao teški selja protiv Cibosa i ja bi ga za to blamiranje dresa ozbiljno novčano kaznio, pa nek vrelu krv usmeri gde treba.

Ali ima razlike...njemu je to ipak prvi put i nakon tekme se izvinio igraču kojeg je udario.

Lidej se nikad i nikom ne izvinjava.

Daleko mu lepa kuća...puštajte ga neka ide iza sedam gora.
Evo uzmite Petruševa samo da ne gledam tu njušku više od dva puta godišnje.









  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

A ko će to nama biti počišćen u ponedeljak? S obzirom da komšije male, vole da biraju takmičenja koja će da igraju a da sad igraju EL, očekujem bežaniju i iz Aba lige ove godine. Kls se već podrazumeva. Obraz i čast. Sramota bi me bila da sam navijač tako malog kluba koji spuca milione pa pobegne na kraju. Mali klub svima znan...

I nas bi bila sramota da si navijac Partizana.

:default_coffee:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Podmuklim potezom je opet pokušao da povredi igrača i možda mu ugrozi karijeru zbog jedne jebene lopte?
U toj situaciji nije mogao da iznudi ni faul u napadu ni da se dokopa te lopte jer je šatro stao u blok.
Tačnije, to zlo koje ga radi, jače je od njega jer nema košarkaškog rezona ili neke fajde od takvog poteza ?
Pure evil.
 

Nekad se za ovakve upise lepila bancina, ali sad se omeksalo...

  • Like 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...