Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

10 hours ago, necke said:

Nema sta, domaci zadatak Covicu kako se ostavljaju najbolji igraci na duze staze i tim dopunjuje tamo gde je potrebno.

 

Covek koji je 50 godina u kosarci je hteo da se Obradovicu i Savicu suprotstavi tandemom Jovanovic-Bagzi... 😅 Dzabe ti sad i Kampaco kad ne poznaje tim, a sa druge strane najbolji visoki igrac ti je rookie Petrusev.

 

A taman posla da zadrzi ono sto valja naredne sezone. Od prvog jula rasprodaja standardno.

 

Baš tako. Ko je terao Čovića da dovodi Holanda zbog trojke koje je munuo Partizanu i penzionera Raduljicu, za te pare mogao se dovesti proveren igrač. Isto tako ko ga je terao da dovodi Ilića samo da ga Partizan ne bi uzeo a momak i na pripremama nije igrao, što je dovodio Adamsa? Što je postavio Jovanovića, da bi zadovoljio sujetu i stvorio novog Obradovića jer to nije uspeo sa Alimpijevićem. Posle nekoliko kola dovodi Vildozu, Duška, para je imalo al nije imalo pameti. I opet se na vreme reaguje dovodi se Kampaco, pa i Polonara, al džaba, Čović pravi novu brljotinu zbog koga su svi terali sprdnju. Duško je veliki gospodin, ne treba ljudi da pljuju njega i da razmišljaju o njegovoj smeni, već Čovića, on je glavni krivac. Na kraju krajeva ništa strašno i ako se ne svoji ABA liga i izvisimo za Evroligu, nije ovo borba na život i smrt.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Zelimir je i dalje udaljeno poprilicno od top 8, jer ima UZASAN raspored, najgori od svih timova. Sinoc je bila zapravo najlaksa utakmica na papiru uz PAO kuci.

Protiv Armanija ja MUST win, jer ako se tamo izgubi, ostaju jos dva gostovanja Efesu i Monaku, a tamo tesko da ce da urade nesto, a kuci imaju PAO i tri najbolja tima u Evropi. Znaci, teoretski mogu da imaju samo jednu pobedu u ovih 7 kola, mozda dve, ali to je opet nedovoljno za top 8, jer ce trebati bar 18 pobeda, mozda i 19. 

 

Znaci, ako pukne od Armanija, morace da dobije pored PAOa kuci, bar jos dve utakmice ( top tri kod kuce i Efes i Monako na strani). 

 

Sve u svemu, nije lose za milionere i drzavni projekat Republike Srbije, dobro se drze.

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ljubitelj baklave said:

Zelimir je i dalje udaljeno poprilicno od top 8, jer ima UZASAN raspored, najgori od svih timova. Sinoc je bila zapravo najlaksa utakmica uz kuci protiv PAOa, skormna ekipa sa odlicnim trenerom, ali bez kljucnih pojedinaca. 

Protiv Armanija ja MUST win, jer ako se tamo izgubi, ostaju jos dva gostovanja Efesu i Monaku, a tamo tesko da ce da urade nesto, a kuci imaju PAO i tri najbolja tima u Evropi. Znaci, teoretski mogu da imaju samo jednu pobedu u ovih 7 kola, mozda dve, ali to je opet nedovoljno za top 8, jer ce trebati bar 18 pobeda, mozda i 19. 

 

Znaci, ako pukne od Armanija, morace da dobije pored PAOa kuci, bar jos dve utakmice ( top tri kod kuce i Efes i Monako na strani). 

 

Da ne govorimo da ce u derbijima da bude skroz druga prica, jer tamo vaze neka druga pravila ( mislim na psihu igraca i mentalitet i psihoza derbija, za sta Zelimirov roster nije pravljen). 

bosnfcI.gif

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne stvarno, ne provociram, naglasa samo razmisljam. Rezultati su jedino merilo, Zelimir ima 15 12 i to je ok, niko to ne spori, isto niko ne spori da ste dobili solidan broj timova u gostima unazad dva meseca, Zalgiris, Bayern, Virtus, derby, tako da ste zasluzeno tu gde jeste, posteno. 

Ne znam kvalitet partija kakav je bio, jer sem gostovanja Zalgirsu i kup derby, nisam vas gledao, jesam vise pratio pocetkom sezone, u zadnje vreme slabo, ali znamo da nije nikog lako dobiti u gostima Evrolige, tako da to postujem i ne nipodstavam, zaista tako mislim. 

 

Samo kazem da ce ovih 7 utakmica zapravo dati sve odgovore sto se tice Evrolige, da li ste zaista legit sto se tice top 8 i mozda cak i za final 4, ili je to sv posledica slabasnih rivala, dobrog zreba i realno boljeg rostera i skupljeg od bar 70% Evrolige, jer ne vidim ko sem vodecih 5,6 ekipa i mozda Armanija, ima vise love od vas. Tako daje top 8 minimum mimuma za najboljeg coucha u univerzmu Evrolige. 

 

Ne znam ni cemu kurcenje sa vase strane, sa takvim rosterom i parama, ovo je sve ocekivano bilo i pre pocetka Evrolige. Sto jes, jes, pojacanja iz final 4 timova i Barse i Makabija, uz zadrzanu okosnicu tima iz lanjske sezone. 

 

Veliki uspeh, nema sta, biti u top 8 protiv ekipa gde su vecina nivo ASVELA, ALBE i Zvezde. Naravno da ce vas zezati navijaci Zvezde, posebno u pocetku sezone kad ste imali -3 ispod 50%, i sada ce vas zezati ako ne udjete u top 8, jer je to ocekivano i normalno. 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, kendrick said:

 

Real, Barselona, Efes, Fener, Makabi, Monako, Armani, Olimpijakos, Virtus i dzvedzda. 

 

Virtus je skromna ekipa, KKCZ sigurno nema veci budzet, tako da dzaba pises o tome, i sa Kampazzom je razlika poprilicna, dovoljno je da vidis roster Zvezde i vas, glupo je i pisati o tome, ipak i pored toga, Zelimir ima tacno NULA trofeja od kad je dosao i 3 poraza u derbijima ove sezone, a vrlo je moguce da se taj niz i nastavi, jer su derbiji drugi par cipela. 

 

Tako da, Zelimir i dalje nista epohalno nije uradio, sem sto je potrosio drzavne pare na svoje placenike. Sve sem final 4 je neuspeh, top 8 ocekivano, final 4 uspeh, ali ne i nesto spektakularno. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Ne stvarno, ne provociram, naglasa samo razmisljam. Rezultati su jedino merilo, Zelimir ima 15 12 i to je ok, niko to ne spori, isto niko ne spori da ste dobili solidan broj timova u gostima unazad dva meseca, Zalgiris, Bayern, Virtus, derby, tako da ste zasluzeno tu gde jeste, posteno. 

Ne znam kvalitet partija kakav je bio, jer sem gostovanja Zalgirsu i kup derby, nisam vas gledao, jesam vise pratio pocetkom sezone, u zadnje vreme slabo, ali znamo da nije nikog lako dobiti u gostima Evrolige, tako da to postujem i ne nipodstavam, zaista tako mislim. 

 

Samo kazem da ce ovih 7 utakmica zapravo dati sve odgovore sto se tice Evrolige, da li ste zaista legit sto se tice top 8 i mozda cak i za final 4, ili je to sv posledica slabasnih rivala, dobrog zreba i realno boljeg rostera i skupljeg od bar 70% Evrolige, jer ne vidim ko sem vodecih 5,6 ekipa i mozda Armanija, ima vise love od vas. Tako daje top 8 minimum mimuma za najboljeg coucha u univerzmu Evrolige. 

 

Ne znam ni cemu kurcenje sa vase strane, sa takvim rosterom i parama, ovo je sve ocekivano bilo i pre pocetka Evrolige. Sto jes, jes, pojacanja iz final 4 timova i Barse i Makabija, uz zadrzanu okosnicu tima iz lanjske sezone. 

 

Veliki uspeh, nema sta, biti u top 8 protiv ekipa gde su vecina nivo ASVELA, ALBE i Zvezde. Naravno da ce vas zezati navijaci Zvezde, posebno u pocetku sezone kad ste imali -3 ispod 50%, i sada ce vas zezati ako ne udjete u top 8, jer je to ocekivano i normalno. 

mKwOX7V.gif

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Virtus je skromna ekipa, KKCZ sigurno nema veci budzet, tako da dzaba pises o tome, i sa Kampazzom je razlika poprilicna, dovoljno je da vidis roster Zvezde i vas, glupo je i pisati o tome, ipak i pored toga, Zelimir ima tacno NULA trofeja od kad je dosao i 3 poraza u derbijima ove sezone, a vrlo je moguce da se taj niz i nastavi, jer su derbiji drugi par cipela. 

 

Tako da, Zelimir i dalje nista epohalno nije uradio, sem sto je potrosio drzavne pare na svoje placenike. Sve sem final 4 je neuspeh, top 8 ocekivano, final 4 uspeh, ali ne i nesto spektakularno. 

 

Ljudi, koji se ipak malo profesionalnije bave time, rekoše da je 12 mesto očekivano. Ali dobro, ako ti tako kažeš, nadam se da te nećemo razočarati.

 

Kaže razmišlja na glas 😂

Edited by fillam
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Ne stvarno, ne provociram, naglasa samo razmisljam. Rezultati su jedino merilo, Zelimir ima 15 12 i to je ok, niko to ne spori, isto niko ne spori da ste dobili solidan broj timova u gostima unazad dva meseca, Zalgiris, Bayern, Virtus, derby, tako da ste zasluzeno tu gde jeste, posteno. 

Ne znam kvalitet partija kakav je bio, jer sem gostovanja Zalgirsu i kup derby, nisam vas gledao, jesam vise pratio pocetkom sezone, u zadnje vreme slabo, ali znamo da nije nikog lako dobiti u gostima Evrolige, tako da to postujem i ne nipodstavam, zaista tako mislim. 

 

Samo kazem da ce ovih 7 utakmica zapravo dati sve odgovore sto se tice Evrolige, da li ste zaista legit sto se tice top 8 i mozda cak i za final 4, ili je to sv posledica slabasnih rivala, dobrog zreba i realno boljeg rostera i skupljeg od bar 70% Evrolige, jer ne vidim ko sem vodecih 5,6 ekipa i mozda Armanija, ima vise love od vas. Tako daje top 8 minimum mimuma za najboljeg coucha u univerzmu Evrolige. 

 

Ne znam ni cemu kurcenje sa vase strane, sa takvim rosterom i parama, ovo je sve ocekivano bilo i pre pocetka Evrolige. Sto jes, jes, pojacanja iz final 4 timova i Barse i Makabija, uz zadrzanu okosnicu tima iz lanjske sezone. 

 

Veliki uspeh, nema sta, biti u top 8 protiv ekipa gde su vecina nivo ASVELA, ALBE i Zvezde. Naravno da ce vas zezati navijaci Zvezde, posebno u pocetku sezone kad ste imali -3 ispod 50%, i sada ce vas zezati ako ne udjete u top 8, jer je to ocekivano i normalno. 

Jel? Kad pobedjujete onda su to uspesi ne znam kakvi jer je ovakva el "nikad jaca". Kad gubite a mi pobedjujemo onda su ekipe poput asvela i albe... haha

Edited by LakiJeMaloNervozan
Link to comment
Share on other sites

Ne treba umanjivati uspehe Partizana kao ni sve izvesniji ulazak u osam najboljih. To sto je na papiru i po ulozenim sredstvima mozda Partizan bio projektovan za 8 ne znaci da je sam plasman tamo nesto sto je ocekivano i logicno da se desi. Ocekivano je za Barsu, Real, Fener, Olimpijakos, pa donekle i Monako, jer su oni ipak nivo iznad od svih ostalih, ali ostaje desetak ekipa gde su nijanse u pitanju i nije lako biti bolji od klubova koji su godinama na velikoj sceni i imaju neki kontinuitet i sistem koji Partizan do ove sezone nije imao. I Armani je na pocetku sezone bio ekipa za top5, pa evo gde su sada. Cela liga igra ozbiljnu kosarku, svaki klub ima nesto kvalitetno da ponudi i nikoga nije lako pobediti. Nije mala stvar zavrsiti na tabeli ispred klubova poput Makabija, Zalgirisa, Efesa, Valensije, Baskonije, a Partizan je na dobrom putu da to uradi. Pa cak i da ne bude ispred svih njih, da bude osmi opet je jako dobar uspeh.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ljubitelj baklave said:

Ne stvarno, ne provociram, naglasa samo razmisljam. Rezultati su jedino merilo, Zelimir ima 15 12 i to je ok, niko to ne spori, isto niko ne spori da ste dobili solidan broj timova u gostima unazad dva meseca, Zalgiris, Bayern, Virtus, derby, tako da ste zasluzeno tu gde jeste, posteno. 

Ne znam kvalitet partija kakav je bio, jer sem gostovanja Zalgirsu i kup derby, nisam vas gledao, jesam vise pratio pocetkom sezone, u zadnje vreme slabo, ali znamo da nije nikog lako dobiti u gostima Evrolige, tako da to postujem i ne nipodstavam, zaista tako mislim. 

 

Samo kazem da ce ovih 7 utakmica zapravo dati sve odgovore sto se tice Evrolige, da li ste zaista legit sto se tice top 8 i mozda cak i za final 4, ili je to sv posledica slabasnih rivala, dobrog zreba i realno boljeg rostera i skupljeg od bar 70% Evrolige, jer ne vidim ko sem vodecih 5,6 ekipa i mozda Armanija, ima vise love od vas. Tako daje top 8 minimum mimuma za najboljeg coucha u univerzmu Evrolige. 

 

Ne znam ni cemu kurcenje sa vase strane, sa takvim rosterom i parama, ovo je sve ocekivano bilo i pre pocetka Evrolige. Sto jes, jes, pojacanja iz final 4 timova i Barse i Makabija, uz zadrzanu okosnicu tima iz lanjske sezone. 

 

Veliki uspeh, nema sta, biti u top 8 protiv ekipa gde su vecina nivo ASVELA, ALBE i Zvezde. Naravno da ce vas zezati navijaci Zvezde, posebno u pocetku sezone kad ste imali -3 ispod 50%, i sada ce vas zezati ako ne udjete u top 8, jer je to ocekivano i normalno. 

Sta ti pokusavas samo mi nije jasno, da ubedis nesto nas ili da ubedis samog sebe...ili samo botujes...

 

Edited by KingOfTheBongo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...