Jump to content

Message added by NMX,

Drugari,

 

Pošto nam se bliži verovatno najuzbuljdivija sezona u domaćoj košarci u poslednjih desetak i više godina, pošto je u toku prelazni rok gde iz dana u dan imamo vesti i vesti novi mod tim vox92 košarke vam je spremio nekoliko pravila kojih ćete morati da se pridržavate kako biste (i) održali nivo diskusije neophodan za forum kakav želimo i (ii) kako biste pomogli novom mod timu da ima što manje posla.  Ova pravila su svakako podložna promeni i pooštravanju ukoliko bude bilo potrebno te imajte i to u vidu.

 

Mimo postojećih pravila foruma sa kojima ste već upoznati i čije vrednosti pokušavamo da baštinimo još od devedesetdvojke a koja možete naći na

 

 

shodno specifičnoj situaciji i brojnim dešavanjima u domaćoj košarci, želeli bismo da vam skrenemo pažnju i na sledeće:

 

-        Tata topik vam je i mama i tata, tj. (pošto ima gomila pravnika međ’ modovim) sine qua non merenja patke na forumu;

-        Bićemo maksimalno fleksibilni kada je Tata u pitanju i pustiti diskusiju ma koliko glupa bila, ma koliko se trolovalo ili pričalo o budalaštinama, sve i da najavljujete Lebrona u Zvezdi a Durenta u Partizanu, dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada. Bude li toga, kažnjavanje će biti rigoroznije u odnosu na Pravilnik foruma jer je već dopuštena diskusija maltene bez ikakvog kriterijuma;

-        Topik pojedinačnog kluba treba da bude maksimalno oslobođen od Tata tema, posebno da bude oslobođen od diskusije o pojačanjima ili vestima u vezi sa drugim klubom;

-        Nemojte spamovati sa reportovanjem za Tata postove, učestvujete u diskusiji koja je u stratu takva kakva jeste, nemojte očekivati moderisanje takvih stvari dokle god nema homofobije, šovinizma i ad hominem napada;

 

Maksimalno izlazimo u susret sa ovim dosta liberalnim pristupom diskusiji, nemojte to zloupotrebljavati i terati nas da brišemo i banujemo redom.

 

Hvala.

Mod tim Vox92 košarka

Recommended Posts

26 minutes ago, fillam said:

 

Što bre ne rekoste ranije da smo sanjali i umislili ovo. 

 

 

PS. Smorilo je i mene da vadim ovo iz arhive, ali dokle god se to bude prezentovalo kao imaginarijum, biće i podsetnika.

 

A to da je Partizan košarkaška institucija nema potrebe uopšte da iko od nas ovde potencira, dovoljno je čuti i videti mišljenje košarkaške Evrope o našem klubu.

 

Dokle god bude onih koji kenjaju o tome da je Zvezda = fabrika metalnih proizvoda, bice i onih koji ce kenjati na temu Partizan = institucija, i vice versa. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Dokle god bude onih koji kenjaju o tome da je Zvezda = fabrika metalnih proizvoda, bice i onih koji ce kenjati na temu Partizan = institucija, i vice versa. 

Da oni stvarno misle da je Zvezda fabrika metalnih proizvoda ne bi njistali ovde po ceo dan (lakse bi im palo) zato sto skoro deset godina ne mogu da prismrde trofejima. 

 

Isto vazi i za pudlicu njihovu, cim se sampion ove zemlje ne zove KK Partizan, odmah je i sva objektivnost naprasno nestala, a maska pala.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, fillam said:

 

Što bre ne rekoste ranije da smo sanjali i umislili ovo. 

 

 

PS. Smorilo je i mene da vadim ovo iz arhive, ali dokle god se to bude prezentovalo kao imaginarijum, biće i podsetnika.

 

A to da je Partizan košarkaška institucija nema potrebe uopšte da iko od nas ovde potencira, dovoljno je čuti i videti mišljenje košarkaške Evrope o našem klubu.

Nema sta ovo sto je Covic rekao je tako kako je bilo i vi za to ste mogli da nas sprdate izmedju 2011. i 2014. kada smo zaista bili formalno Fmp i dok je Fmp preuzeo sve od  zamrznute trogodisnje Zvezde, ali nakon toga se sve vratilo. Izmedju ostalog i to izmedju 2011. i 2014. se racuna za Zvezdu jer je takav proces uppr-a o kome vi nazalost nista ne znate, tacnije ne zelite da saznate i istrazite, a sve je to bilo dostupno javno verovatno se moze i dalje pronaci.

 

Siguran sam da niko od vas nije dublje analizirao to, cak i da nije strucan i da ne razume al sve je lako, ali sam siguran da na osnovu 2 izjave i Tegijeve propagande svi do jednog verujete snazno da je Zvezda i dalje Fmp ili da Zvezda postoji od 2011, jos uvek se niste odlucili za jednu od te dve, a nelogicne su da mogu proci obe teorije.

 

Lakse je da se ide na kartu da se bezi od realnosti i da je sto puta ponovljena laz postaje istina, nego da se prihvati cinjenicno stanje da je Zvezda koja je 4 godine ostala bez drzavnih sponzora umesto da se prica o tome i kojoj su se nosili kosevi izdigla iz pepela i kroz samo par godina srusila tu instituciju preko noci kao kulu od karata. Tu istu instituciju koja je igrala 12-13 Evroliga sa sve f4, punila Arene, prodavala mlade igrace, imala dosta sponzora, znaci stabilan budzet i onda preko noci izgubise titulu i odjednom najslabiji tim u istoriji kluba, odnosno najjeftiniji u poslednjih 30 godina recimo. Krenuse i batovi i sve zivo i dokaz kako se institucija gradila na nezdravim temeljima jer se srusila kao kula od karata. Kako radis tako se i vraca. Pritom da nije bilo drzave vi bi ste prosli kao i mi tako da vam je Vucic spasio klub sa 2 drzavna sponzora koji su bili sav izvor prihoda tih par godina. Tako da Partizanu se nikada u istoriji nije desilo da je ostao bez drzavne pomoci a Zvezdi jeste i zato se desilo to sto se desilo na sve to da ima casti i obraza cutali bi ste na tu temu a vi jos iz godine u godinu prica o Zvezdi i Fmp-u i ako je proslo punih 8 godina sto dovoljno govori koliko boli mnogo toga iz prethodnih 8 sezona.

 

Eto ta kosarkaska Evropa o kojoj pricas odnosno Evroliga je izuzetno striktna do detalja u poslovanju, imas te kontrole, placas velike kazne ako nesto nije u redu ili ako prekrsis nesto, e ta Evroliga je priznala Zvezdu od 1945 kao i nadlezne institucije ovde jer je proces uradjen po zakonu.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Son_of_a_gun said:


spacer.png

Imamo pehar Evrokupa da ne budemo bas praznih ruku, inace dobra slika nema sta.

 

A inace ako se gleda kao glavni parametar koji je klub veci zbog evroligaskih trofeja onda su Cibona i Split veci od Partizana a kamoli Panatinaikos sa 6 i Olimpijakos sa 3, posto je Zeljko izjavio da je Partizan najveci klub posle Reala.

 

Subjektivnost je sasvim ok i da je Zeljko lepo rekao svakom navijacu je njegov klub najveci na svetu onda bi ga potpuno razumeo sta je hteo da kaze, ovako ipak u svetu realnosti pored Partizana ima jos 7 klubova koji su osvajali Evroligu a ima cak jos 14 klubova koji su osvajali vise Evroliga od Partizana.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, fillam said:

Jako neprijatno.

Jako subjektivno. Mozda je i moje ne kazem ali ja bar obrazlozim, ali i meni je tvoje neprijatno. 

 

Niko nikada nije ni krio sa Zvezdine strane da je Zvezda bila Fmp 3 godine pa da se nesto tu krilo dal zaista mislis da bi Covic ovo ovako izjavio? Sta dokazuje ova izjava sto nismo znali, ne razumem? Sta si ti to izvadio iz arhive da bi dokazao da Zvezda postoji od 2011. kao sto je Drakaris napisao.

 

Sad odgovoris sa jako neprijatno pre neki dan sa auh pre toga isti neki fazon. Daj brate argumente lepo me ponisti, Isarcuj me sto s kaze kao onomad Saraca Kupera i kraj price onda se vise ne javljam jer nemam sta da kazem i gotova prica ili me lepo ljudski iskuliraj ako ti zaista pisem tolike gluposti i nebuloze jer obicno pametni ljudi se ne bave glupostima, tako bar kazu neki pametni ljudi.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, 1945 said:

Imamo pehar Evrokupa da ne budemo bas praznih ruku, inace dobra slika nema sta.

 

Nemamo pehar Evrokupa.

 

Nemoj da si kao FK Partizan koji na svom sajtu drzi pehar Lige Sampiona jer je nekada igrao finale prvog nivoa evro-takmicenja. 

 

Imamo pehar Kupa Koraca koji je tada bio drugi nivo evro-takmicenja kao sto je sada Evrokup. 

 

 

Pehar koji imamo:

Zvezda-Kup-Kupova-1974.jpg

 

 

Pehar Eurocup-a:

eurocup.jpg

 

 

S druge strane "usati" je isti bio i '91. i svih godina nakon toga i bice. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Nemamo pehar Evrokupa.

 

Nemoj da si kao FK Partizan koji na svom sajtu drzi pehar Lige Sampiona jer je nekada igrao finale prvog nivoa evro-takmicenja. 

 

Imamo pehar Kupa Koraca koji je tada bio drugi nivo evro-takmicenja kao sto je sada Evrokup. 

 

 

Pehar koji imamo:

Zvezda-Kup-Kupova-1974.jpg

 

 

Pehar Eurocup-a:

eurocup.jpg

 

 

S druge strane "usati" je isti bio i '91. i svih godina nakon toga i bice. 

 

 

Mi imamo pehar Kupa Kupova.

Ne Evrokupa, Kupa Koraća...

A ti @1945 što dozvoljavaš da te gasira ova ekipica ..., i još im kao nešto objašnjavaš stidi se.

Edited by pavijan2
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, 1945 said:

Imamo pehar Evrokupa da ne budemo bas praznih ruku, inace dobra slika nema sta.

 

A inace ako se gleda kao glavni parametar koji je klub veci zbog evroligaskih trofeja onda su Cibona i Split veci od Partizana a kamoli Panatinaikos sa 6 i Olimpijakos sa 3, posto je Zeljko izjavio da je Partizan najveci klub posle Reala.

 

Subjektivnost je sasvim ok i da je Zeljko lepo rekao svakom navijacu je njegov klub najveci na svetu onda bi ga potpuno razumeo sta je hteo da kaze, ovako ipak u svetu realnosti pored Partizana ima jos 7 klubova koji su osvajali Evroligu a ima cak jos 14 klubova koji su osvajali vise Evroliga od Partizana.

Imam i ja pehar sa skolskog sahovskog takmicenja

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...