Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

51 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kakav maler je Fulc...lowkey sam navijao da ima sjajnu sezonu i pocne da biva ono sto moze...sranje.

Dobro sto je potpisao dobar ugovor pre ovakve povrede. Pitanje je da li bi na leto dobio bas 50/3.

 

 

NBA ozbiljno razmatra dodavanje jos dva tima. Sad tek ima da se dele max ugovori polupancima.

Link to comment
Share on other sites

julius randle. 

 

uini, par puta si pomenuo kako bi ga trejdovao za pika sto je okej u teoriji... ali u praksi u NBA ne mozes da pobedjujes s klincima od 20 godina (suns` fan here)... a ovo sto on igra ove sezone je fenomenalno, prakticno z-bo s osecajem za timsku kosarku, thibs definitivno ume da ga koristi na terenu.. 

 

plus ima samo 26 godina, ne vidim zasto ne bi bio deo kicme tima u buducnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Kod Knicksa? 

 

knicks povrede su mnoge ali benigne. mislio sam generalno + vec ima dosta ozbiljnih povreda, season ending

1 hour ago, sunset rubdown said:

julius randle. 

 

uini, par puta si pomenuo kako bi ga trejdovao za pika sto je okej u teoriji... ali u praksi u NBA ne mozes da pobedjujes s klincima od 20 godina (suns` fan here)... a ovo sto on igra ove sezone je fenomenalno, prakticno z-bo s osecajem za timsku kosarku, thibs definitivno ume da ga koristi na terenu.. 

 

plus ima samo 26 godina, ne vidim zasto ne bi bio deo kicme tima u buducnosti.

 

pa i ne treba da se pobedjuje, treba uzeti generational talenta sa 2021 drafta. sutra brih utopio radnlea, paytona i burksa. i riversa. 

to su isti oni igraci samo su u dobrom sistemu, imaju medjusobno poverenje, kenja ih a ostali timovi su uglavnom u dumpster trash fazonu. trejdujte nba ligu u shangai dragons

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Miki28 said:

Nisam stekao takav utisak, sta znam

 

dinvidi, fulc, markiz kris, onaj klinja iz hjustona su vec zavrsili sezonu

 

plus ovi sa hamstring povredama koje traze u najboljem slucaju metar dana odmora - kevin love, fox, jer je to preview za acl tear

 

izvrtanja zglobova ima 245.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, đubrivo. said:

 

dinvidi, fulc, markiz kris, onaj klinja iz hjustona su vec zavrsili sezonu

 

plus ovi sa hamstring povredama koje traze u najboljem slucaju metar dana odmora - kevin love, fox, jer je to preview za acl tear

 

izvrtanja zglobova ima 245.

Mislis da je trebalo jos vise vremena izmedju sezone, da se ne odigra?

Liga je bas okej rasporedila utakmice, sto manje b2b, sto manje putovanja tako da su stvarno uradili sve sto su mogli u datoj situaciji. Povreda ce uvijek biti.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Miki28 said:

Mislis da je trebalo jos vise vremena izmedju sezone, da se ne odigra?

Liga je bas okej rasporedila utakmice, sto manje b2b, sto manje putovanja tako da su stvarno uradili sve sto su mogli u datoj situaciji. Povreda ce uvijek biti.

 

ne mislim ja ništa, citirao sam pre sezone ljude koji se bave ligom. ako je tebi ovo normalno, onda ništa. 

Link to comment
Share on other sites

Knicksi baš postala gotivna ekipa. Ispratio sam ih zadnja dva meča sa ATL i UTAH. Ovo im najbolji start u zadnjih 7,8 godina. Uz sve to imaju i dosta povredenih. Baš mi je drago za njih. Samo da nastave u tom ritmu. 

Link to comment
Share on other sites

Al stvarno. Najdraži su mi bili kad je Sprewell igro za njih. Otkačen lik do bola al meni tako simpa  bio. Sta nisu sa njim igrali finale protiv Spursa u onoj lockout skraćenoj sezoni. A Spurse nisam nikako mogao svariti. Valjda zbog toga što su arch-enemy Sunsima

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...