Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28, nadam se da nećeš doživeti ovo kao neko izdrndavanje - meni ova pojačanja nisu dobra ili makar nisu po mom ukusu.

ariza ima 57 godina, elington mi je baš onako bezveze igrač. ne znam da li je prošlogodišnji detroit merodavan, niti pretprošlogodišnni knicksi ali u nyk je bio u.ž.a.s.a.n.

 

bazemore ima sezona kada odigra dobru odbranu i služi ga šut al' to je obično poslednja godina ugovora, koja je upravo prošla. dvajtelo, ajde šta znam, za 15 min je vrh.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Otto Oorter Jr je odlican potpis za GS. Nadao sam se da bi ga Lejkersi mogli potpisati.

 

@oubrevo. Dwight znaci na C za tih 15-20 min, ako se opet prihvati role igraca zadatka. Mogao bi odlican tu p&r sa Russom da bude.

 

Znam za Ellingtona, gledao sam ga u Lejkersima ali mislim da je dobar ubod zbog suta, imace itekako prostora.

 

Ariza jeste star, bas se vidjelo u Majamiju da je ostario. Bas me zanima dal se moze dovesti u red.

 

Bazemore mi je ok, u GS je imao malo vise zadataka ali u Lejkersima ocekujem da dobije 3&D rolu i to je to, da ne izlazi iz opanala i kreira za druge itd itd.

Vidim da je bas ozb borba izmedju Lejkersa i Netsa za Millsa. Odlican ubod ko god da ga dovede, ozbiljna opcija sa klupe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Bazemore mi je ok, u GS je imao malo vise zadataka ali u Lejkersima ocekujem da dobije 3&D rolu i to je to, da ne izlazi iz opanala i kreira za druge itd itd.

 

bazemore je okej kad je okej. jedino što je to obično svake treće-četvrte sezone. baš ima tendenciju da upadne u neki kanal kad mu ne ide pa ne ume da se izbavi odatle. videćemo, u dubsima je porobio drugi deo sezone ali mislim da mu je vrlo odgovarao sastav i u odbrani i u napadu.

 

ne znam, recimo da su on i dvajt u teoriji okej, dok mi je elington + ariza baš bezveze. i marc gasol je gotov al ajde on je neki osigurač za eventualne povrede, da se premosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Denver nastavlja da se rastavlja….

?

 

Nisu ništa posebno uradili ali ne vidim kako se rastavljaju. Jeff Green je dobar ubod takođe za te pare. Jesam li propustio neku vest, koga su izgubili?

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Miki28 said:

Smanjilo se bas trziste za Srodera, to odgovara Lejkersima da ga uvaljaju u s&t nekom s tim da ce malisan mirati malo da smanji svoje prohtjeve jer je bas alav

Na kraju će biti problem i negde uvaliti ga, nekoliko dobrih plejeva nisu dobili ugovore, Šreder, Spenser, Redži Džekson. Ne smatram Šredera boljim od njih.

Link to comment
Share on other sites

Lejkersi kraljevi prelaznog roka uvek bili, bar dok se ne ispostavi da je Ariza mumificiran, Ellington van šuta za 3 nema šta da ponudi ni KLS ligašima, Bazemore definicija bezveznjaka, a Dwight nepopravljiv headcase koji baš onako fino paše nakon dovođenja kornjače kojoj treba titrati jaja.

 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Pa neće Denver sigurno još ići na all in, posebno kada se ne zna kakav će biti Džamal ove sezone. Ja prognoziram da tek za dve godine idu na all in. 

 

Ta povreda Džamala je promenila sve i sada ne možeš očekivati ne znam kakve poteze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Kent bezemor je pre svega pametan igrac i ne moze nikome skoditi. 

 

3 minutes ago, DameTIme said:

Baze je odličan igrač, dosta koristan i meni lično jako gotivan.

 

"pametan" i "odličan" su možda blaga preterivanja ali ne sporim ja da je on dobar igrač u nekim sezonama. problem je što ima tendencije da od sezone do sezone a i u okviru iste sezone igra sa velikim amplitudama i da nikada ne znaš da li ćeš dobiti tog dobrog, korisnog bazemora ili onog koji nije baš sa pozitivnim uticajem po ekipu.

 

ja sam ga gledao prilično tokom karijere ali za početak je dovoljno videti koliko mu varira šut za tri + ft% iz godine u godinu. dobar je odbrambeni igrač ali motivacija za to mu nije uvek optimalna.

 

https://www.basketball-reference.com/players/b/bazemke01.html

 

Link to comment
Share on other sites

Bazemore je daleko od odličnog, a još dalje od pametnog igrača. Ko je gledao Warriorse lani ne treba mu ništa više, nije ga bilo nigde kad je Stephu trebalo bar malo neke pomoći. Za NBA uslove, za njega bi najbolje bilo koristiti pridev - irelevantan. 

 

Ovaj Ellington je bar specijalac u onome što Lakersima treba. Al treba ga istrpeti u odbrani, posebno u petorkama sa kornjačom koga tradicionalno od odbrane zanima samo da se zaleti da ukrade neku loptu, nema veze što ispada tad ceo defanzivni koncept ekipe iz voza, i naravno signature move - zaletanje da pokupi uncontested defanzivni skok.

 

Caruso + McLemore > Ellington + Bazemore

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Drakaris said:

Ja prognoziram da tek za dve godine idu na all in. 

Ja kažem da neće dok je Kroenke na čelu. On nije lik koji se razbacuje, vidi pod Arsenal. Imam utisak da ga ne zanimaju trofeji, samo profit franšize. 

 

Nadam se da grešim. 

Edited by Darko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Chaos Is Me

kao što rekoh, odigrao je bazemore za svoje uslove & ulogu jako dobar drugi deo sezone. kada imaš igrača na fantaziju a tekme kreću u pola5 ujutru, dobra je šansa da ću gledati puno drugih poluvremena.

 

isto tako je užasno kljakavo igrao ceo prvi deo sezone a neretko mu se to dešava u raznoraznim ekipama na uzorku od cele sezone.

 

moj privatni utisak je da je on u basketaškom smislu prilično psihički labilan i da mu treba puno vremena da prevaziđe neki prazan hod mentalno, pa onda u određenim periodima izgleda baš beskorisno i donosi suprotno od pametnih odluka. 

 

što bi tićma rekao, "kinder jaje igrač", nikada ne znaš kakva te sezona očekuje sa njim.osim da će to što dobiješ stati u obim kinder-jajoa, jel'te

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, realno *w said:

Stvarno mislim da Kolins može da bude super-koristan igrač, ako ga povredu zaobiđu.

 

 

Ovo je ključno. Više je presedeo na klupi nego što je igrao u ligi. Veliki prospekt, ali nažalost injury prone do bola. 😔

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darko said:

?

 

Nisu ništa posebno uradili ali ne vidim kako se rastavljaju. Jeff Green je dobar ubod takođe za te pare. Jesam li propustio neku vest, koga su izgubili?


Drugi se pojacavaju a oni dovode Grina. 
Ali dobro, sama cinjenica da nemaju prostora ni da mrdnu dovoljno govori bar o poluraspadu. 
Previse su se ufurali u Jokica, pustali da odu igraci koje su mogli da zadrze lako, otlkacili Krega, Granta, Hernangomeza Bizlija a doveli Kampaca i  ‘bracu ’ Grin. 
Za koga god su pomislili da ce traziti vise od MLE odmah nije bilo mesta. 
Druge ekipe pokusavaju sign and trade, da bar zadrze neku potencijalnu vrednost, 

oni misle da ce Jokic od svakoga napraviti Zdravog Harisa. 
 

Hajde mi ti reci koji je sad njihov prostor da nadograde ekipu, mozda nesto propustam. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

jeff green je dobar igrac, svidja mi se taj potpis. realno je da nemaju mnogo prostora za manevar ako su vec odlucili dati bartonu 16 miliona.

od ovih nabrojanih jedino je craig kiks po meni. ako se dobro secam on je zeleo ostati ali denveru nije trebao ni za minimalac.

grant je bio preskup, hernangomez je bezveznjak, beasley nije bio spreman da bude 5,6 igrac...

 

ostaje samo da se nadaju da ce biti zdravi za playoff, u tom slucaju su top3-4 ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...