Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Mhm, opasan je Gaford, kako je samo unistio Malkolma na kraju. Secam se kako je u svojoj prvoj utakmici unistio Janisa sa blokadom, vec se tada videlo da ce biti nesto od njega. Ove igre to samo potvrdjuju. Steta za Cikago sto nisu imali sluha da malo jace forsiraju ovog decka, a ne one njihove olupine.

Link to comment
Share on other sites

Jeste, vuce povredu, ali ga to ocigledno ne sprecava da zada poslednji udarac Indijani sredinom trece cetvrtine za 25 razlike. Dobra treca cetvrtina za njega, sta bi li tek radio da je skroz fit. Ne verujem da se Indijana moze rezultatski vratiti u mec, Vasington je u opasnom naletu.

 

Mora se pohvaliti i Japanac Hacimura, klinci stasavaju.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

Toeto, nisam ocekivao da ce Vasington ovako da oduva Indijanu. Plej of serija Fila i Vasington. Bice zanimljivo kako li ce Gaford da cuva Embida, jer im je on trenutno najbolji defanzivni centar, nadam se da ce se suditi u plej of stilu, a ne da odmah popije 6 licnih, cuvajuci retku i ugrozenu vrstu. Steta je sto zbog povrede Bila necemo videti seriju malo neizvesniju. Dosta ce zavisiti sut, Bertans ako nastavi da ciglari, ne moze se puno ocekivati, Smit je neocekivano u bas dobroj formi poslednje 2-3 nedelje, veoma koristan clan rotacije, Japanac pokazuje sve bolje sposobnosti. Ako nista, bar ce moci malo bolje da skupljaju u odbrani zbog Bena, sto ce im prilicno pomoci u kontroli defanzivnog skoka koja je i sada vrlo mocna zbog Vestbruka koji non stop zuji oko kosa.

Edited by Drakaris
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Miki28 said:

A sta je konkretno AD uzasan? Ok, igrao je losije prvo pol mada je spacing bio ocajan uz fenomenalnu odbranu Greena.

U drugom poluvremenu odlican, kad je otisao na 5 onda su i Lejkersi krenuli da igraju.

U 4/4 13 ili 15 poena, uz mislim jedan promasaj iz igre, uhvatio nekoliko ofanzivnih skokova, kontrolisao defanzivni skok uz blokadu nad Greenom i ukradene lopte.

Odigrao cijelo 2 poluvrijeme, uopste se nije ni vidjelo da je svo vrijeme na parketu a odigrao fenomenalno 2 dio igre.

 

Pisao sam o sezoni, ne konkretno za jucerasnju utakmicu

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, drperce said:

 

Pisao sam o sezoni, ne konkretno za jucerasnju utakmicu

Aha, ok. Sezona ko sezona, usao je nespreman u sezonu, povrede i sve ali zadnje 2 nedelje pa i malo jace se vratio u full formi. Spreman je.

Protiv Finiksa ocekujem monstruozne partije

Link to comment
Share on other sites

Kako je mogla opasna biti Indijana a spadose na ovako plitak roster

Bem ti Jokica i Bogdanovica ne mogu se naspavam koliko je zbijena bila regularna sezona + jos neke druge timove gledao

Juce pred spavanje u polusnu reko da otkucam tiket on line i onako sanjiv otkucam jednu manje nulu i ladno dodje kvota 20. Jutros se budim gledam sta je ovo 1000 dobitak, ono 50 umesto 500 otkucao 😬 

 

 

Screenshot_2021-05-21-10-08-10-918_com.miui.gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Aha, ok. Sezona ko sezona, usao je nespreman u sezonu, povrede i sve ali zadnje 2 nedelje pa i malo jace se vratio u full formi. Spreman je.

Protiv Finiksa ocekujem monstruozne partije

Videcemo, cuvace ga Ejton koji nije lak za probiti, njihov najbolji defanzivac u ekipi. Ovde mora King da pokaze sta zna i lakse ce se nositi sa Bridzisom i Krauderom, nego AD sa Ejtonom. Ovde je kljuc da Karuzo i Sreder odrade dobar posao na CP3 i Bukeru.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Zarko Paspalj said:

Nema problema mada tu ima svasta u komentaru a ne samo kladionica 🙃 Koliko vidim na ovoj temi spominju se i politika i svasta al dobro, valjda kad si nov skoro svakome nesto smeta, mislim kao da je bitno samo nek je zivo i opusteno  🙃

Nema mesta kladionici ovde, ovde su samo ozbiljne teme vezane za NBA.

 

Na primer analiziramo odbranu koju je postavio Bred Stivens, ili diskutujemo o tome kojoj deceniji pripada 1990. Samo takve ozbiljne price dolaze u obzir.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Zarko Paspalj said:

Nema problema mada tu ima svasta u komentaru a ne samo kladionica 🙃 Koliko vidim na ovoj temi spominju se i politika i svasta al dobro, valjda kad si nov skoro svakome nesto smeta, mislim kao da je bitno samo nek je zivo i opusteno  🙃

 

Ništa lično, Žare. Isto bih rekao i bilo kome drugom ko smara sa kladžom ovde. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

 

Ništa lično, Žare. Isto bih rekao i bilo kome drugom ko smara sa kladžom ovde. 

Nisam znao da ima ovde i kladza topik

Ma ja se nisam ni kladio od mladjih dana, to je pljacka pogotovo je fudbal tesko pogadjati

Ali odjednom posle 5-6 godina igranja Fantazija provalim koliko je lakse pogadjati sa toliko Fantazi iskustva

I tako krenuo prosle sezone, napucam platu sa NBA

Ok nema kladze ovde😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Nema mesta kladionici ovde, ovde su samo ozbiljne teme vezane za NBA.

 

Na primer analiziramo odbranu koju je postavio Bred Stivens, ili diskutujemo o tome kojoj deceniji pripada 1990. Samo takve ozbiljne price dolaze u obzir.

 

Mislim da malo banalizujes, bilo je i rasprava o tacnom broju clanova top10/20/50 listi

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Drakaris said:

Mhm, opasan je Gaford, kako je samo unistio Malkolma na kraju. Secam se kako je u svojoj prvoj utakmici unistio Janisa sa blokadom, vec se tada videlo da ce biti nesto od njega. Ove igre to samo potvrdjuju. Steta za Cikago sto nisu imali sluha da malo jace forsiraju ovog decka, a ne one njihove olupine.

 

Nije lako izboriti se sa Cristianom Felaciom

Link to comment
Share on other sites

Evo ukratko kako ja vidim prvu rundu PO (računao sam da Dubsi prolaze Memphis ali ne menja to previše, ispašće i jedni i drugi u prvoj rundi):

 

SIXERS - WIZARDS: Wizardsi ovde nemaju nikakvu šansu sve i da su Westbrook i Beal na maksimumu konstantno. Gafford je jako bitan da proba da omete malo Embiida, jer će se ovaj sasvim sigurno usrati u život Lopezu i Lenu. Wizardsi nemaju profilisanog trećeg čoveka, najbliži tome je Hachimura ali ići će to malo teže protiv Simmonsa. Bertans je u lošoj šuterskoj formi a s obzirom da je u pitanju krajnje jednodimenzionalan igrač lagano će to Sixersi rešiti. Pokušaće Wizardsi da forsiraju sulud tempo i da žive od haosa al to protiv ovako fizikalne ekipe neće da može. Sixers in 5.

 

NETS - CELTICS: Tatum bi imao priliku da bude najbolji igrač serije protiv bilo koje druge ekipe na istoku osim protiv Netsa. Ako je Harden zdrav i prav, možda ovde vidimo i metlu. Nedostatak Browna je prevelik a i sa njim Kelti ne bi imali neku šansu. Na sve to, Timelord očigledno igra vrlo rovit. Iz poštovanja prema Keltima daću im jednu pobedu al oni jednostavno nemaju čime da prate atomski napat zlikovaca iz Bruklina. Nets in 5.

 

BUCKS - HEAT: Lepotica prve runde istoka će nam verovatno ponuditi opaku košarku. Bucksi su ove sezone uglavnom rešavali Heat i napaljeni su da im vrate za poraz u prethodnom PO. Kod Bucksa je stari izazov večno aktuelan - može li Janis pogađati nešto iz driblinga. Holiday je ipak mnogo bolji igrač od Bledsoea i to je glavna razlika u odnosu na lani. Opet, Heat ima baš duboku rotaciju i dosta sposobnih bekova, plus su Jimmy i Bam zajebani za svakog al za proći Buckse trebaće im Herro i Dragon u full modu. Ja to ne vidim da može da se desi u kontinuitetu pa prednost ide Bucksima. Bucks in 6.

 

KNICKS - HAWKS: Ovo sam već elaborirao. Ovo je sudar svetova, defanzivni Thibsovi terijeri protiv ekipe koja ima 150 poena u rukama svako veče. S obzirom da je ovo sve više napadačka liga i igra, prednost Hawksima pa makar Randle bio najbolji igrač u seriji. Narednih 4, 5 najboljih igraju u Atlanti osim ako Barrett i Rose ne prebace sva očekivanja. Hawks in 6.

 

JAZZ - WARRIORS: Po svoj prilici je i Mitchell spreman, a Jazz može timski da nadjača Dubse čak i u šuterskom elementu. Napadačka igra Golden Statea je krajnje limitirana i ja mislim da ni 50 ppg Stepha nije dovoljno protiv ekipe koja ove sezone prosto dere u fazi napada. Ja čak mislim da bi Jazz prošao ovo i bez Mitchella, kamo li sa njim. Jazz in 5.

 

SUNS - LAKERS: Može ovo da bude zanimljivije nego na prvi pogled ako Bridges/Crowder/Craig odrade svoje u odbrani. Ipak, Ayton će biti na mukama jer je ovo jedna od onih serija u kojima centar rivala ne može puno da kažnjava Drummondovo prisustvo. Davis je veliki problem za Sunse i očekujem da izdominira ovu seriju. Sunsi ovo ne mogu da zakuvaju bez Bookerovog šuterskog ludila, da bude samo solidan - neće biti dovoljno makar CP3 bio genijalan. Jbga, Lakers in 6.

 

NUGGETS - BLAZERS: Ovde će sve da pršti napadački, ali Blazersi ne mogu nikako da zaustave Jokića. Lillard/McCollum bi morali baš da unište bekove Nuggetsa surovo da bih dao prednost Blazersima. Važnu ulogu imaju Covington i Melo, ako oni budu u stanju da ubace svoje spot up šuteve to će naterati Nuggetse da troše svoje krilne igrače na njima umesto da pomažu bekovima. U principu dosta egal serija, ali pošto verujem u mvp-a, Nuggets in 7.

 

CLIPPERS - MAVS: Kao što smo rekli, dosta loš match up za Mavse ali pošto je Luka čudesan igrač nije nemoguće ni da ovde bude najbolji igrač serije. Kawhi deluje dosta skromno u poslednje vreme a znamo kakvi playoff demoni proganjaju PG-a. Mavsi su u odnosu na lani jači za Porzingisa, pa njegova stretch igra može da bude problem ako Clippersi koriste konvencionalnog centra. Ja ipak mislim da Clippersi imaju šta da dokažu, a da Josh Richardson nije taj koji je Mavsima dao adekvatnu treću bananu, ma kako solidni bili recimo Brunson i THJ (na koga se nikad inače ne bih kladio). Clippers in 6.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...