Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

bas su ispali djubrad ovi clippersi. ne samo sto su kukavicki izbegli lakerse (sto mi nema smisla osim da se boje neuspeha vise nego bilo cega), nego smo sada dobili i dve serije koje smo gledali u bliskoj proslosti. 

 

milwaukee miami i knicks atlanta serije cu jedino pratiti sa vecom paznjom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, stoudemire said:

kakva perfidna stela i tankjob clippersa i nuggetsa. 😃

 

honorable mention i za kingse, sta su oni izveli na teren to ne bi doslo do pobede ni u aba ligi.

 

bring on the lakers!

 

A jesu vala djubrad Nagetlije i Kliperani. Ne zele da igraju sa seleri kep manipulatorIma 😯 Sta bi Jokic dao da mu igra Dramond za platu od Bircevica iz prajma🤩 Olos bre iz Denvera, mnogo su namazani

Edited by Zarko Paspalj
Slovna greska
Link to comment
Share on other sites

Inace, King LeBron James je ove sezone

- odigrao najmanje utakmica ikad (45/72)

- imao najveci broj ubacenih trojki ikad -> 2.3 na utakmici uz .365 procenata ubacaja

- zavrsio je sezonu sa tacno 25.0 PPG (25.3 prosle sezone) / 7.7 RPG (gotovo identicno kao prosle sezone 7.8)  i 7.8 Asistencija, sto je drastican pad obzirom da je prosle sezone bio lider lige sa cak 10.2 asistencije po mecu

- Sut iz igre .513 sto je napredak u odnosu na proslu sezonu i .493

- bacanja 69.8% sto je bas mali imporvement u odnosu na proslogodisnjih 69.3%

- Stilovi, turnoveri, blokade -> gotovo nebitne razlike

 

 

  Po meni je King James odigrao sezonu slicnu prosloj, sa malo vise stekanja jer ima bolji tim i naravno ova povreda sad od koje zavisi ishod plejofa.

17ta sezona za 25+PPG u proseku, samo je u ruki sezoni imao manje, 20.9..

 

   A kad se setimo da je usao da pogodi trojku nakon sjebavanja zgloba za 10ti poen da nastavi i taj niz...

 

 

  LONG LIVE THE KING !  LEAVE A LEGACY 

  @Miki28 Brate moj, ove sezone sam najhajpovaniji ikad. Imamo najjaci tim ikad, mislim na LeBrona u smislu saigraca, a i Lakersi najjaci tim od Kobi-Shaq dua, treba da prodjemo ovaj plejin, pa onda protiv jakih timova, u svakom  slucaju pobeda nad GS nas deli od idealnog scenarija da idemo na Finix, pa Portland-Denver, i onda u finalu cekamo Jutu, Klipane , Dallas ili koga vec... Znaci, svidja mi se. Chef Curry moze da ide na 50+, ako zatvorimo ostale opcije kao sto su mocni Toscano-Anderson, Jordan Poole, napadacka ala Dray, vrlo 2 pametna i mudovisna igraca u vidu Ubrea i Wigginsa...

 

 Ako izgubimo od njih u tekmi ovakvoj vaznosti, zatvaraj radnju. Sam Obrva sa Dreom, Trezzom, Dennisom, Popupom u PO modu, i svim ovim defanzivcima da jure Chefa - Vesli, ALeks.... pod kosem ne da smo jaci nego treba da bude nas svaki skok i lopta. Uostalom, igrali smo 3x ove sezone - jednom kompletni dozvolili preokret, jednom ih otresli bez Davisa, a jednom valjda isto kompletni, ovo mora biti nasa pobeda pa cak i da James ne igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Registrovao sam se posle 4 godine čitanja foruma (kad je bio na b92 i ovde) samo da bih rekao jednu stvar - Paspalje, aj oladi, smaras ovaj topic jako, pogotovo jer si upao kao padobranac i ne znas kakva je kultura ovog topica

  • Like 1
  • Thanks 4
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Shumey said:

Registrovao sam se posle 4 godine čitanja foruma (kad je bio na b92 i ovde) samo da bih rekao jednu stvar - Paspalje, aj oladi, smaras ovaj topic jako, pogotovo jer si upao kao padobranac i ne znas kakva je kultura ovog topica

Kakva je kultura, reci mi?

Kultura da se vredja reprezentativac Srbije da je konjokradica, a da se banuju ljudi sto ne drkaju na Lebrona?

90% ljudi je svakako ok ali ovo je prilicno ksenofobno mesto gde svakog novog moderator banuje i za najmanju salu dok se bez ikakvih problema dozvoljava tesko vredjanje reprezentativca Srbije

Sad mi opet reci, kakva je to kultura nazivati Jokica konjokradicom, a posle pizdeti kod moderatora kada se uzvrati??

Edited by Zarko Paspalj
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, 12Laki said:

Ocigledno ne znas Delgada tj njegov opus na ovom a i bivsem forumu.Opusti se.

Pa ja sam opusten, to su sve bile benigne sale. Vidis kako skace lik ko oparen na tandrcak. Koliko vidim ovde ima ukupno 100 ljudi. Ako je cilj ostati na 100 istih ljudi onda ok. Cak i na hrvatskom Indexu nisam bio banovan 5 godina. Ocigledno da se primenjuju dvostruki standardi. Kako jednog Srbina ne banuju 5-6 godina na Reditu i na hrvatskom forumu a banuju ga odmah na srpskom 🤔

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

 

 Odakle ti pravo da me nazvis potencijalnim pravoslavnim vernikom ??? 

Vidi, da ti recem nesto pre nego me opet

banuje tvoj pajtos moderator

Kosarku gledam zbog uzivanja u potezu. To je i poenta sporta, nazalost vecina pati za nekim uspesima, titulama. NBA pratim od kad znam za sebe ali mi cvili levo jajce ko ce biti sampion. Voleo bih da to bude Denver ali i da ne bude bmk realno. Kapitalizam je unistio sport, od nekada uzivanja u potezu do sakupljanja titula. Narod se pre 70 godina radovao kad Seki probaci loptu kroz noge nekome. Danas se to svelo na hranjenja ega zaludjenih navijaca. U Srbiji ima jedna skupina ljudi koja misli ako neko navija za Djokovica ili Jokica da su to neke lozane nacionalisti, koji eto "od juce" prate kosarku ili tenis. Nebitno sto su ti isti ljudi navijali i za Bobu Zivojinovica, Seles, Ivanisevica itd jos pre Isusa Hrista. Tako i za Jokica. Meni je pun k starih NBA- ovca koji misle da svako ko navija za Denver je neko ko od skoro prati NBA. Decko je genijalac koji ima bukvalno sada vec milione navijaca sirom sveta. A ne samo Srba. Kada bi hipoteticki Nikolin otac mogao videti kako mu sina Olimpijskog vicesampiona neko vredja da je konjokradica covek bi se zarumeneo od sramote. I uz sve to bez ikakvih opomena jer Boze moj to je stari forumas, njemu je sve dozvoljeno ali cemo nove banovati ako malo ustalasaju sredinu. Mislim da nije smesno bilo bi zalosno. Uzivajte u vasoj zatvorenoj sredini. Svaka cast za 90% ljudi vidim ok su ali ovde su ocigledno dvostruki standardi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...