Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

30 minutes ago, đubrivo. said:

 

stvarno od tebe ne očekujem te skip bayless tejkove

 

prvo uzeo je džumlu para, drugo, koliko god ja ne gotivim trejoa odbrambenog hawksi su druga tema u odnosu na one kingse

a treće a zapravo prvo, sudimo na osnovu jedne tekme, prve u regularnoj sezoni. kao da je bitno ko počinje, bitno je ko završava kad se računa.

nije uspeo na pripremama da se izbori za mesto u prvoj postavi i nastavlja i u atl sa ulogom rezerviste iz sac. nema tu nista ni hladno ni toplo jednostavno je takvo stanje stvari. videcemo za dalje da li ce se izboriti za status startera ili ce ostati cele sezone rezervista. nama taj status mozda nije bitan.  ni to ko koliko igra minuta i uzima suteva ali gresis ako mislis da sami igraci ne gledaju na takve stvari, mozda i skoro podjednako na to koliko su im primanja.

Edited by riviera
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, đubrivo. said:

"nije uspeo da se izbori na pripremama". pa ti mene zajebavas a to nije ugodno. za mene. 

ne zezam te (sada :classic_biggrin:). taj njihov trener je pricao pre pocetka sezone oko statusa igraca i ne samo bogdanovica vec i galinarija, kolinsa i ovih koji su igrali prosle sezone da ce po tome kako budu igrali i radili na treninzima da odredjuje ko ce da bude starter i koliku ce minutazu da imaju tj. da nikom nije mesto zagarantovano. bogi je poceo prvu na pripremama i tako nije sljakalo pa su ga prebacili na klupu i sad su i nastavili isto tako na zvanicnim utakmicama. ako nastave da igraju dobro i pobedjuju vrv ce tako i ostati a ako se redis povredi ili krenu da igraju losije mozda ce mu ponovo dati drugu sansu da pocinje utakmice.

Link to comment
Share on other sites

po mom naivnom (kao slikarstvo) uverenju, hawksi ne smeju da imaju traea i collinsa edit: zajedno na parketu kada je ozbiljna tekma. mislim, nisam verovao da će mi gallinari izgledati kao ozbiljan igrač defanzivno, pre svega jer nije, dok nisam video ovo na početku vs magik tekme

 

mislim da je prioritet za uspeh hawksa da nađu neku zamenu za collinsa na PF koja može da bude defanzivni faktor a da usput nije tuta muta u napadu, makar na 20 min

 

inače je to mnogo bušno ovako

Edited by đubrivo.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa najbolji plej posle Janga je Bogdan, a i Bogdanu najbolje stoji uloga sixth man u ovoj ekipi pored defanzivne rupe od pleja. Redis je skroz ok izbor da pokriva Janga.

 

Kao da je pocinjati sa klupe nesto lose, pa da se nije povredio Kapela i Galinari bi i dalje pocinjao sa klupe. 

 

Gledao sam sinoc Houkse, bili su jako dobri, posebno sa napadacke strane, tu na istoku samo Bruklin bolji od njih sa te strane

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Skyglider said:

 

Mislim da bi za Avdiju bilo bolje da ulazi sa klupe i igra sa rezervistima. Ovako će teško da vidi loptu pored Russa i Beala 

Trebaće mu vremena da zasluži respekt, ali to isto vreme je na njegovoj strani. Dečko sve radi i tranzicija i šut i postoje kompletan košarkaš. Možda neće biti super star ali druga treća violina u šampionskom timu ili ko tenderu bez problema

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Skyglider said:

 

Mislim da bi za Avdiju bilo bolje da ulazi sa klupe i igra sa rezervistima. Ovako će teško da vidi loptu pored Russa i Beala 

Ovo sigurno, bas malo lopte u rukama ima. Ali tek je pocetak sezone, za sada sut izgleda bolje nego ocekivano, a realno to mu je bio najveci upitnik. 

 

Bogdan zavrsava svaku cetvrtinu na terenu, kako stvari stoje. Sad, mozda kad se Kapela vrati i on bude petorka, ali nije ni bitno, nije ni Manu startovao pa je uvek bio u 3 najvaznija igraca ekipe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Manu said:

Standardno Sunsi tlace Dalas i standardno gaze sabani poput Paynea. Onog dana kada se dobije Phoenix cu krenuti da kapiram Mavse kao contendere.

 

Zivim za dan kada ce THJ napustiti ekipu.

 

Edit: Moram da podelim jos jednu muku: Dalas postaje odvratno floperska ekipa. Sad ce neki reci da je vec bila, ali dolaskom JRicha stvarno postaje tesko podnosljivo, uz Powella koji je postao ozbiljna pizda nakon povrede, iako mi je delovao kao da ce biti isti. Za Luku se znalo od ranije, pokupio je ono najgore iz spanske skole, ali sam nekako navikao da zivim sa tim. Sada sve skupa to postaje zaista gadno.

 

na stranu beskonacni flopping luke doncica ali ostala mi je upecatljiva scena kad je cam johnson probio jamesa johnsona i ovaj vas ga opauci po faci s ledja i posto to nije bilo dovoljno nabije mu prste u facu. sudije posle gledanja snimka dosude flagrant 1 i onda krece kanonada kmecanja, prvo johnson pa lukica i ostatak ekipe.

 

tacno da se tako nesto desilo doncicu previjao bi se pola sata po parketu i trazio 12 bacanja. mr social distance.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gaga said:

Mnogo je lep zabod za LAC Ibaka,odgledah tekmu,lik je bez problema zatvarao reket,cak i AD je terao na suteve sa distance.

 

 

 

   Lakersi ako su moglu dovuci Ibaku, trebali su, jer je i Trez doveden za istu kintu. Ali prelomilo je prijateljstvo Ibake i Kawhija iz Toronta. Trezz je okej izbor za ovaj novac, ali i ja sam skeptican u PO Trezza, mislim da je tu Ibaka bolji/kompatiblniji igrac. Pusten je Dwightello za vetmin sto je najveca tuga, a doveden MarGasol nikad tromiji, sporiji i raspaliji. Vesli je isto krsh, tako da je jedino pravo pojacanje zamena Sruder (legit 3nd option in a champion team) umesto lesha DeniBoja. \KCP, Kuzmashin, Kiffacha, Caruso su ostali, tako da je ovde jedino pravo pojacanje Dennis. Prakticno Trez na mesto Dvajta, Gasol na mesto Gija, a Vesli Denija. Nisu te neki nzm kakvi upgradeovi + nema tricky Ronda. Clippsi napravili bas dobar posao sa Ibakom i Kenardom. 

 Kako smo im poklonili Zupaca ni za sta, ja i dalje ne verujem. U pravu je Vini, nista ne zna management, dovede na ime fransize Davisa, Jamesa i sada ova prevara za Srudera, ostalo sve bez rezona. 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Milos 3.14 said:

Trebaće mu vremena da zasluži respekt, ali to isto vreme je na njegovoj strani. Dečko sve radi i tranzicija i šut i postoje kompletan košarkaš. Možda neće biti super star ali druga treća violina u šampionskom timu ili ko tenderu bez problema

 

Naravno da mu treba vremena da zasluži respect, ali dok ne zasluži značilo bi mu dosta u ovih prvih nekoliko meseci da ima više loptu u rukama. Kao što vidimo u startnoj petorci pored Russa i Beala to će teško biti moguće, noćas je imao samo 2 šuta,  zato bi bilo bolje za njega da provodi više vremena na parketu sa rezervistima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, delgado said:

 

 

   Lakersi ako su moglu dovuci Ibaku, trebali su, jer je i Trez doveden za istu kintu. Ali prelomilo je prijateljstvo Ibake i Kawhija iz Toronta. Trezz je okej izbor za ovaj novac, ali i ja sam skeptican u PO Trezza, mislim da je tu Ibaka bolji/kompatiblniji igrac. Pusten je Dwightello za vetmin sto je najveca tuga, a doveden MarGasol nikad tromiji, sporiji i raspaliji. Vesli je isto krsh, tako da je jedino pravo pojacanje zamena Sruder (legit 3nd option in a champion team) umesto lesha DeniBoja. \KCP, Kuzmashin, Kiffacha, Caruso su ostali, tako da je ovde jedino pravo pojacanje Dennis. Prakticno Trez na mesto Dvajta, Gasol na mesto Gija, a Vesli Denija. Nisu te neki nzm kakvi upgradeovi + nema tricky Ronda. Clippsi napravili bas dobar posao sa Ibakom i Kenardom. 

 Kako smo im poklonili Zupaca ni za sta, ja i dalje ne verujem. U pravu je Vini, nista ne zna management, dovede na ime fransize Davisa, Jamesa i sada ova prevara za Srudera, ostalo sve bez rezona. 

 

Ja bih rekao da je presudilo to sto je Trezu agent Rich Paul,kao i KCP

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...