Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

29 minutes ago, Drakaris said:

Jeste.

 

Ja i dalje ne kapiram ovaj ugovor Kenardu, lik je dobio na osnovu igara u Detroitu, lolcina

 

U odbrani je svajcarski sir, ne zna se gde je vise supalj.

Pa kada najboljeg sutera u ekipi koriste kao glavnog organizatora igre za druge, da probija i kickoute loptu 2 slabijim suterima i da im prenosi loptu. To samo govori koliko nemaju organizatora igre pa im je on najbolji za to.
Lou Ibaku nije ni koristio u 2/2

Link to comment
Share on other sites

Ok, sprzio nas je Wayoff P, svaka cast. Prelomio sam mec na kraju 3/4 onom serijom.

 

Vogel se pogubio sa rotacijama ali dobro, trebace vremena da se sve to uklopi. AD i Bron moraju vise igrati zajedno a Sroder i Harrell a ne obrnuto.

Kuzma je najsporiji igrac u lateralnim kretanjima ikada ali ikada. Decko je rupetina ogromna a u napadu ne moze nista da doprinese, bljesne svaki 10 mec. Jebes ti to

Opaa stigao je do 15 poena, pumpaj statse Kuzminjo😂😂 odsad ga samo ubacivat kad se vodi ili gubi 10tak razlike, tad i moze nesto da da

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Losa partija AD, u 2/4 jedino je imao uticaj kako u odbrani tako i u napadu. Moze i mora on to mnogo bolje.

Nisam gledao prvu četvrtinu I nešto druge. Jbg spavao. Eye test mi govori da je bio najbolji kod Lakersa. Leonard se dosta mučio a opet je ubacio preko 20. Vidim sad da je imao šut iz igre 10/26 a PG 13/18. I jedni i drugi premalo sa pozicije 1. I 2.. Schröder koji je inače meni dobar plej samo 5/15 iz igre KCP dao samo 9. A Klipersi imaju još veći problem sa plejom. Second unit Lakersa osim tvog ljubimca 😁 Kuzme premalo poena. Al dobro to je tek početak iako sam mišljenja da su mnogi upisali ovdje pobjedu Lakersa. I opet potvrda da predsezonske utakmice ne znače puno. Kad krene za pravo to je druga priča. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bodo said:

Nisam gledao prvu četvrtinu I nešto druge. Jbg spavao. Eye test mi govori da je bio najbolji kod Lakersa. Leonard se dosta mučio a opet je ubacio preko 20. Vidim sad da je imao šut iz igre 10/26 a PG 13/18. I jedni i drugi premalo sa pozicije 1. I 2.. Schröder koji je inače meni dobar plej samo 5/15 iz igre KCP dao samo 9. A Klipersi imaju još veći problem sa plejom. Second unit Lakersa osim tvog ljubimca 😁 Kuzme premalo poena. Al dobro to je tek početak iako sam mišljenja da su mnogi upisali ovdje pobjedu Lakersa. I opet potvrda da predsezonske utakmice ne znače puno. Kad krene za pravo to je druga priča. 

Ne treba Sroder da pocinje, on treba da udje kad Lebron izadje i da preuzme loptu, ovako ce im trebati dugo vremena da se skontaju dok u slucaju da Sroder ulazi sa klupe, preuzme ulogu Ronda. Wes Matthews ce trebati vremena da udje u neki formu i on bi mi bio starter za sada.

Kod Marca lopta mora malo vise da bude, da ucestvuje u igri i dijeli pravovremene pasove.

Znalo se da ce odbrana biti problem sa Harrellom ali polako, docice to na svoje kod Vogela. Smislice vec nesto.

Uglavnom, vidjelo se i jutros da ce Lebron imati najnizu minutazu do sada u karijeri, ne vjerujem da ce to ici preko 30 min cesto, max 32-3 min u neizvjesnim mecevima bar do allstar pauze.

I prosle sezone se pocelo sa porazom od Klipana, nek se zavrsi isto😂😂😂

Edited by Miki28
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Warriorsi su tacno ono sto sam mislio da jesu, ponovo ce to biti borba za 12. poziciju, ako budu zdravi naravno.

 

Nemas cemu da se nadas kad ti sezonu 2020/21 docekujes sa jednim suterom u citavom rosteru. Startna postava nema apsolutno nikakav spejsing, a to sigurno nece da ode na bolje kad se vrati Dray.

 

Light years ahead.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Warriorsi su tacno ono sto sam mislio da jesu, ponovo ce to biti borba za 12. poziciju, ako budu zdravi naravno.

 

Nemas cemu da se nadas kad ti sezonu 2020/21 docekujes sa jednim suterom u citavom rosteru. Startna postava nema apsolutno nikakav spejsing, a to sigurno nece da ode na bolje kad se vrati Dray.

 

Light years ahead.

 

pa dobro, thompson je nenadoknadiv gubitak. bilo koju ekipu da lišiš drugog igrača po važnosti (da ne nabrajam sad second fiddle za svakog contenndera) imala bi ogroman problem. još valjda i draymond nije igrao, koji je realno sada taj drugi po važnosti ili prvi među draymond, wiggins, oubre komitetom

 

curry 7-21 (2-10 za 3), oubre 3-14, wiggins 4-16: kontam da ne može gore od toga. čudo da su stigli blizu 100pts sa ovakvim pojedinačnim učinkom

i paschall sigurno može bolje od ovoga

 

daklem, prva je tekma i svi su osim klinje na centru odigrali loše a igrali protiv bruklina

ubeđen sam da će sa greenom a protiv neke primerenije ekipe to dosta bolje izgledati. 

 

edit

mudri čovek izgleda baš dobro na hajlajcima. sve radnje radi u napadu a navodno je defanzivno prospect

 

 

Edited by đubrivo.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Uglavnom, vidjelo se i jutros da ce Lebron imati najnizu minutazu do sada u karijeri, ne vjerujem da ce to ici preko 30 min cesto, max 32-3 min u neizvjesnim mecevima bar do allstar pauze.

I prosle sezone se pocelo sa porazom od Klipana, nek se zavrsi isto😂😂😂

Steta je sto Bron nece imati load management kao Kavaj ili Durent, pa da propusti 20 utakmica, vec mora i u 37. godini da rinta iz tekme u tekmu. Vreme je i AD malo da vuce, mladji je, makar za regularnu sezonu. 

Link to comment
Share on other sites

Nakon onog prvog poluvremena PG13-a za koje komotno mogu da se naprave kvalitetni lowlightsi u rangu onih iz proslosezonskog PO-a stvarno nisam ocekivao da onako preuzme u drugom poluvremenu, ali eto, desilo se. Jako mi je drago da nije psihicki potonuo, vec da deluje kao da je spreman da se ponovo dokaze ove sezone. Duzan je svima nama kojima je godinama medju omiljenim igracima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Morace dobro da se namuce Voriorsi da budu u PO. To ovako na prvo gledanje ove sezone, jer je Vigins hodajuca katastrofa. Ajde Kari i Oubre ce sigurno biti bolji ali Vigins tesko. Vajzman ima smeka vidi se, ali morace dosta da radi.

 

Bruklin brutalan roster ima. Dubina na klupi mozda i najbolji dodatak za Irvinga i Durenta. 

 

Odlicna utakmica  u LA, prvo poluvremene u znaku Klipersa, onda drugo poluvreme mnogo bolji Lejkersi i to je ta njihova moc i kvalitet. Dzordz za divno cudo najbolji na mecu, bas dobra partija. Klipersi su mi ostavili isto odlican utisak i mislim da ce biti mnogo bolji ove sezone, nego prosle.

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Manu said:

Nakon onog prvog poluvremena PG13-a za koje komotno mogu da se naprave kvalitetni lowlightsi u rangu onih iz proslosezonskog PO-a stvarno nisam ocekivao da onako preuzme u drugom poluvremenu, ali eto, desilo se. Jako mi je drago da nije psihicki potonuo, vec da deluje kao da je spreman da se ponovo dokaze ove sezone. Duzan je svima nama kojima je godinama medju omiljenim igracima.

 

šta je radio u prvom kad u statsima piše da ima ukupno 13/18 iz igre? jel promašio svih 5 :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, đubrivo. said:

 

šta je radio u prvom kad u statsima piše da ima ukupno 13/18 iz igre? jel promašio svih 5 :lol_2:

 

Ma nije do suta nego sto nije uspevao nikakvu prednost da napravi i onda uglavnom bacao lose pasove iz toga, izgubio par lopti itd.

Kazem, bas kao u najgorim momentima iz letosnjeg PO-a je izgledao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imaju i Clippersi i sam PG mnogo toga da dokažu ove sezone. Ibaka im je svakako upgrade u odnosu na empty stats Treza, prekaljeni veteran koji radi ono što se traži, šutira trojke i brani reket, osim toga jedan je od retkih koji ima baš dobar i prijateljski odnos sa Kawhiem. Verujem da će tokom sezone nabaviti nekog ring chaser plejmejkera, evo George Hill bi im lepo legao umesto da svoje poslednje godine u ligi provodi u otužnom OKC-u. 

 

Biće i Lakersi ok naravno, posebno kad prestane da im se nadiže u ogledalu na sopstvene poteze tokom leta. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...