Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Pa bolji je od Sredera, bolji suter, bolji organizator i dalje je sjajan defanzivac, plus sampionsko iskustvo.

 

Mada ja licno sumnjam da ce ici u Lejkerse, jer je Lauri rekao da od narednog kluba zahteva ugovor 50/2. Nisam siguran da li bi Lejkersi to i dali.

 

Lejkersi takodje gledaju da trejduju Sredera za nesto bolje, jer ce i on zahtevati u ofsezoni preko 20 miliona po godini.

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim razlog da razjebavaju odlicnu Randle + Noel-MicLob kombinaciju pod kosem. Odlican basket igraju, rekao bih da da bas sa ovim timom, bez ikakvih ishitrenih poteza i pozurivanja mogu do druge runde ako budu 4th sto apsolutno nije nemoguce obzirom na neobjasnjive raspade Majamija, Bostona, Toronta i ostalih na eastu..   A imaju blago u RJ Barretu, Julius i Miclob su isto bas mladi, Noel u odlicnim godinama... + Quickley koji se razvija, i Burks, Pejton svako tu ima svoju vestinu i ulogu a i Tibs iskkusno cedi startere. 

 

  Ja stvarno mislim da ce u Lakerse, nadam se, pogotovu sto nismo produzili Damiana Jonesa koji cak nije ni odradjivao los posao za tih 15min, Gasol je bas dugo nesto bolestan (Kovid protokol listed) , bukvalno samo Herela imamo kao visokog i Kiffachu. Neophodan je centar. A treba pokusati i za Dipa pa sta bude. 

Link to comment
Share on other sites

Pa vredi kao zakrpa sad kad nema ni Brona ni Davisa ni Gasola, neko pod kosem. Za plejof sto da ne startuje petorka Sruder-KCP-LBJ-Davis-Drummond, prilicno jaka u defanzivi i old skul petorka, a onda se insertuju sa klupe Herrell, Kuzma, Gasol, Kiff i ostali. Nije Gasol materijal za startera u ovoj fazi karijere, a po potrebi i mecapu Dramond moze da odradi posao bolji nego Howard prosle godine.

 

  

Link to comment
Share on other sites

Koliko ovaj Edwards nema pojma, kaznjavam se Minesotom 2 meca zaredom samo zbog njega. 

 

Apsolutno jedini nacin na koji moze da postigne kos je da mu neko napravi blok i tu napravi separaciju da dodje do reketa. Nema tu eksplozivnost recimo Moranta da te ostavi u blatu.

 

Sa druge strane kad sutira za 3 to je Pokusevski rulet.

 

Takodje pored svega totalno upitan IQ.

Link to comment
Share on other sites

Toronto je bas rasrafio Denver, nisu pomogle dobre partije Jokica i Murraya, samleli su ih od samog pocetka do kraja predvodjeni Anunobijem.

Finix takodje porazen u Orlandu, nakon sto su imali visoko vodjstvo u PP. Komplikuje se zesce na zapadu, ali zato Juta gazi ka 1. mestu, zbrisali su patos Bruklinovim rezervama u prvoj. 

Link to comment
Share on other sites

Odlican posao Kingsa. 

 

Od kad se povredio Begli, imaju 4: 1 skor u 5 utakmica a raspored nije bio lak.

 

Negde sam procitao i dok je Begli bio zdrav da trenutna startna petorka ima neki dobar +-, tako da evo ga dokaz te tvrdnje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...