Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Glupo pitanje: da li postoji neki poluizolacioni protokol koji zabranjuje igračima da idu na žurke kako se ne bi zarazili, a posledično i celu ekipu i ligu ili ne? Nevezano za Hardena plašim se da će cela sezona samo da eksplodira od kovida s obzirom da ne igraju u mjehuru...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, freethrow said:

Glupo pitanje: da li postoji neki poluizolacioni protokol koji zabranjuje igračima da idu na žurke kako se ne bi zarazili, a posledično i celu ekipu i ligu ili ne? Nevezano za Hardena plašim se da će cela sezona samo da eksplodira od kovida s obzirom da ne igraju u mjehuru...

Da

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Koja ce biti startna postava Lejkersa ?

 

  Ja nemam problem da igramo sa najjacih 5 Sroder-KCP-James-Harell-Davis, ali kapiram da ce Gasol startovati umesto Trezache, a mozda i Metjuz umesto nekog od ove dvojice. Sruder i Herel treba da budu razbijaci prvih postava, mada je Sruder otvoreno izrazio zelju za startovanjem, sto je i logicno, decko je od dolaska u ligu po kvalitetu bio startni plej. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

9e7df2304abf296e671b5175a3c06477.gif

 

 

1 hour ago, LayupFromTheMidget said:

DJE SI NBK, idemo DaJ lobi jako od samog starta; 
Alen je x2 bolji igrac ali koga JEBE.

tanka je ovo ekipa odbrambeno do bi nesto znacajno napravila pa se jos zajebavaju sa oviim drugarskim kombinacijama. negde sam cuo da ih model kojem je cilj da predvidi ucinke klubova prema dosadasnjim igrama igraca u ligi bruklin stavlja na cak 27 mesto u ligi u defanzivi  :classic_biggrin: ali zato su po tom modelu 1 napadacki. vrv ce omasiti kao i uvek ali neki indikator gde ih digitron vidi pre ulaska u sezonu i sa cim raspolazu.

Edited by riviera
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

koliko je uzasan marv albert. na nivou pesikana ili viskovica

ni veber nije bolji, 1 je duvao 20 sekundi u mikrofon, malo mi fali da odem u dnevnu da gledam arenu.
Fali Green GSW Paskala napadaju maximalno, jednom je uspeo da isprati Irvinga i natera da kickoute loptu.
Sexy Kelly imao finu sekvencu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...