Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kako bih voleo da je nekako moguce da Davisu nije nista ali da Lebronu jave da je zavrsio sezonu :classic_biggrin:

 

Cisto da vidimo reakciju koga bi sve trejdovao, zahtevao verovatno da se po reciprocitetu i PG odsece noga i pokazao svoje cuveno liderstvo kad brod krece da tone i i koliko bi vremenski proslo do trenutka kada ga Kuzma gura da igra odbranu.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, LordOfTerror said:

Kako bih voleo da je nekako moguce da Davisu nije nista ali da Lebronu jave da je zavrsio sezonu :classic_biggrin:

 

Cisto da vidimo reakciju koga bi sve trejdovao, zahtevao verovatno da se po reciprocitetu i PG odsece noga i pokazao svoje cuveno liderstvo kad brod krece da tone i i koliko bi vremenski proslo do trenutka kada ga Kuzma gura da igra odbranu.

 

Lavine je na brzom biranju😁

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Drakaris said:

Nista ne bi uradio, pokusao bi sam da osvoji titulu kao sa Klivlendom 2018. godine. Tada nije trazio trejd, vec cekao da istekne ugovor i ode.

Jadna je ta konkurencija na istoku bila tada. To na zapadu ne prolazi kao sto smo vidjeli a sad je jos stariji.

Samo da povreda AD nije ozbiljnije prirode i da obojica iskuliraju do plejofa

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Ma jok, on se nikako ne uklapa uz Brona. Njemu trebaju radnici i 3D igraci, sem toga PF igra AD.

 

 

Grifin je bivsi igrac

Ja mislim da nije jos uvijek, da ima jos nesto u njemu. Ubio ga Detroit u pojam, covjek se steka uveliko tamo.

 

Mozda i grijesim ali imam tako neki osjecaj kad ga gledam, stakanje level max

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

Jedino ako mu ego nije preveliki u ovom trenutku i fazi karijere i svidi mu se LAL prica za titulu, pa da ulazi sa klupe. Bolji je sigurno od Morisa, Kuzme itd. Posebna stvar je sto je dobro navezbao trice iz spot apa, dok je bio u Detroitu.

 

Meni se ne svidja kod njega sto se trenutno krece kao baba, to je sve.

Link to comment
Share on other sites

Sve to što kažete je tačno, ali nisam ja potpisao tog bezveznjaka na ovaj suludi ugovor, nego isti taj Detroit. 
Treba da se nadje jednako nepovoljno rešenje za obe strane koje nisu dostojne svojih uloga         (jedna menadžmenta NBA ekipe a druga astronomskog ugovora)

Edited by bosMan_jr
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gotov je Griffin, imam ga na fantaziju pa imam tu nesreću da ga često gledam. Vrlo paradoksalan igrač koji je od sirovinčine al ponajboljeg atlete u ligi postao kao neki kreator i wannabe šuter koji se kreće kao da je ranjen iz puške, bukvalno se vuče po parketu a do skoka stiže samo ako mu upadne lopta u ruke. Da ga uzmu Knicksi pa da im bude tenk komandir par exellance. 

 

Inače, predviđam da će Zion imati istu trajektoriju karijere. Od svih igrača, daleko najviše me podseća na mladog Blakea.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...