Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 hours ago, đubrivo. said:

simmons kada bi umeo da navežba spotup tricu i slobodnjak, bio bi nova verzija lebrona. ali avaj.

 

Pisao još pre par godina, kad bi nabacio šut pogotovo trojku imao bi potencijala da bude među top 10 ever, izuzetan talenat sa sjajnim skilsima na obe strane terena, samo ga taj šut jebe. I ne znam što je za njega toliki problem da odvoji jedno leto i da vežba taj šut svakodnevno dok ga ne napravi. Sve mi deluje kao da hoće da tera neki inat, da pokaže da može da igra u ligi i bez šuta. Da igra može, svakako, ali on sam dosta gubi, bez šuta biće ono što je sad trenutno, neki all star za kojeg može da se kaže da je borderline i dobar defanzivac i to je to. 

Link to comment
Share on other sites

MPJ je najobičnija štetočina na terenu - učinkom, a pogotovo stavom on ne zaslužuje ni jednu sekundu na parketu. Katastrofa! 72.gif

 

U PO prosle godine ga je bas dobar stav izvukao iz govana..

 

Ove katastrofa, decko doda samo kad mu ispadne lopta.. lego to izgleda kad ulazi, samo kad me ulazi bas je sto velis stetocina

 

Sent from my de la kur

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ječmendo said:

MPJ je najobičnija štetočina na terenu - učinkom, a pogotovo stavom on ne zaslužuje ni jednu sekundu na parketu. Katastrofa! :hammer:

 

Ona sekvenca je bila smehotresna:

1. Maši šut

2. Hvata ofanzivni skok

3. Lopta mu ispade iz ruku ali je nekako zadrži

4. Maši ponovo i hvata skok, ako me sećanje služi

6. Ne gleda nikoga i maši off-balance šut

 

Posle toga nije ulazio u igru

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Skyglider said:

 

 Sve mi deluje kao da hoće da tera neki inat, da pokaže da može da igra u ligi i bez šuta. 

 

ne verujem u tu tezu, jer kad osetiš da možeš biti u nečemu najbolji u dvorištu a ne na svetu (a da je taj nedostatak realno popravljiviji nego nešto drugo) mislim da svako dobije entuzijazma da uradi nešto na temu. ja mislim da on jednostavno ima osećaj za šut kao nerlens noel

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, AgroLaki said:

Gledajuci one njegove pokusaje pomislim da li decko ima mozda problem sa dioptrijom?

Naravno tehnika mu je 1-, osecaj vrv nepostojeci, ali nemoguce da ne moze to da navezba pored milion specijalizovanih trenera i svih mogucih uslova.

Kao neko ko igra sa minus 4 i minus 2.5, mogu da ti kazem da bi mu i pregled igre opao dosta 😛
Mada oni svi nose dresove, ne mora ko ja da pokusava da napravi trojke tako da oba saigraca budu u istoj boji.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Jel ovo sinoć Harden sa Harrisom i G ligašima dobio Sunse? 

Nije da ih baš nešto branim ali ovi su u drugom počeli ubacivat i bijelu tehhniku. Čak i mučeni Tyler Johnson koji u svom mandatu u Phoenixu nije mogao vola ubosti dao je pet trojki. Sveukupno su dali 20 trojki iz 40 pokušaja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...