Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

22 hours ago, Zarko Paspalj said:

Bice fantasticno intenzivni igracki dueli cak i u prvom kolu. Ima da prsti na sve strane.

Finiks- Lejkersi 4-2

Fila- Vasington 4-1

Juta- Memfis/ Ratnici 4-1

Bruklin- Boston 4-1

Denver- Portland 4-2

Klipersi - Dalas 4-1

Njujork- Atlanta 1-4

A za Majami i Milvoki bukvalno ne zna ni Sveti Ilija, recimo 4-3 za Milvoki

 

21 hours ago, bodo said:

PHO - LAL 4:2

UTA- MEM/GS( tipujem na Memphis) 4:1

DEN-POR  3:4

LAC-DAL.  4:3

PHI- WASH 4:0

MIL- MIA 4:2

NY- ATL 4:2

BRO- BOS 4:1

 

20 hours ago, Dzistrou said:

Suns-LAL 4:2

Utah-GSW 3:4

LAC-Mavs 3:4

Denver-Portland 4:2

 

Bucks-Heat  3:4

Sixers-Wizards 4:2

Nets-Celtics 2:4

Knicks-Hawks 1:4

 

Navijački.

 

19 hours ago, stoudemire said:

Suns - Lakers 4:1

Utah - Warriors/Grizzlies 4:1

Clippers - Mavericks 4:2

Nuggets - Blazers 4:3

 

Bucks - Heat  4:2

Sixers - Wizards 4:1

Nets - Celtics 4:1

Knicks - Hawks 4:3

 

16 hours ago, Milos 3.14 said:

Suns-LAL 4-3

 

Utah-GSW/Memphis 4:0

 

LAC-Mavs 4:2

 

Denver-Portland 4:3-navijački

 

 

 

Bucks-Heat 4-2

 

Sixers-Wizards 4-0

 

Nets-Seltics 4:0

 

Knicks-Hawks 2:4

crni gavrani

Link to comment
Share on other sites

Ubedljivo najteze je prognozirati Milvoki i Majami. Prva ekipa je uradila jako veliki apgrejd tako sto je dovela Holideja umesto Bledsa, a druga ekipa je ipak finalista proslog plej ofa, ali i koja je pobedila istu ekipu sa 4:1... To je bukvalno bingo.

Link to comment
Share on other sites

Bacio sam na kocku na Milvoki, kontam da pojacanja u vidu Bjelice i Arize ne mogu nadomestiti Kraudera i Olinika. Dragic je matoriji, 35 godina, Igudala 37 vec, a Milvoki moze biti samo bolji, sem sto su se pojacali za Holideja, tu su takodje vredni pomena Taker i Forbs koji ce verovatno biti znacajan deo rotacije u plej ofu. Janis je gladan i zeljan uspeha, a i osvete, ne bi trebalo ovo tek tako da mu isklizne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Drakaris said:

Bacio sam na kocku na Milvoki, kontam da pojacanja u vidu Bjelice i Arize ne mogu nadomestiti Kraudera i Olinika. Dragic je matoriji, 35 godina, Igudala 37 vec, a Milvoki moze biti samo bolji, sem sto su se pojacali za Holideja, tu su takodje vredni pomena Taker i Forbs koji ce verovatno biti znacajan deo rotacije u plej ofu. Janis je gladan i zeljan uspeha, a i osvete, ne bi trebalo ovo tek tako da mu isklizne.

I ja sam tako nesto rezonovao + Hiro je igrao sjajno u bablu i cisto sumnjam da moze da ponovi te partije ove godine

Link to comment
Share on other sites

koliko vidim arena prenosi sve tekme veceras/nocas
jel imao jos neko ovde problema sa bagovanjem/seckanjem arena cloud aplikacije otkad nije besplatna?
ili je to do mog neta
Aplikacija je teško đubre. Užasan korisnički interfejse, secka više nego krš strimovi, puca svako malo. Užas živi.

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, stoudemire said:

nisam ni ocekivao da ce ga suspendovati. kao sto orwell kaze: neke zivotinje su jednakije od drugih.

Ali zato su Coyote zbog nepoštivanja Covid protokola kaznili oduzimanjem prava picka prve runde NHL drafta ovu i čini mi se narednu godinu. Toliko o jednakim i "jednakijima". A slažem se s tim da i treba da igra. Da ne bude poslije raznoraznih škuža ća ni igra.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...