Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Drakaris @delgado sta se pecate? Opustite se, nek pricaju o Lejkersima. Vidis da sanjaju Lejkerse.

Ali dobro kad si najveca fransiza onda i normalno da svi pricaju o njima. 

 

Kakva ekipa a jos Rob fenomenalni radi na pojacanjima. Mozda i sacuvamo neko mjesto za jos neke koji bi da dodju da snimaju filmove a usput podignu Larry O'Brien trofeja sledece sezone.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

King je uvek opozicija, vecito protiv supertimova 

Lejkersi su prava sporCka prica, la familia👍

Rondo nakon godina i godina lose slike u medijima do Playoff Ronda i titule.

Dwight i njegova prica i titula.

GOAT Caruso od G ligasa do bitnog clana ekipe i titule a sad zabo extra ugovor.

 

Sad je vrijeme za Mela i Russa💪💪💪💪

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Tako je, najveca fransiza u istoriji sporta (Lakers) i  najveci sportista u istoriji sporta (King) svakako ce uvek privlaciti mnogo publiciteta i hejtera, bukvalno magnet-kombo za to, tu si u pravu.

Jos Bredli i Metjuz i pali se masina

 

Just now, Miki28 said:

Lejkersi su prava sporCka prica, la familia👍

Rondo nakon godina i godina lose slike u medijima do Playoff Ronda i titule.

Dwight i njegova prica i titula.

GOAT Caruso od G ligasa do bitnog clana ekipe i titule a sad zabo extra ugovor.

 

Sad je vrijeme za Mela i Russa💪💪💪💪

 

 

Tako je brate moj, svima pruzamo sansu , cak smo i Jr Smitu mucnom dali jos jedan prsten, okitili Bredlija iako nas je izdao

i opet bi pruzili sansu tom Bredliju da zasluzi prsten na terenu kakvi smo ljudi samo ako on zeli

 

 Lako je ovim pijanim milijarderima da dovode Milsove koji daju 42pts u utakmici za 3th mesto na OI i Bembrije, Jamese MMA borce Johnsone za sicu, mi smo pored kosarkaske fransize i rehab center.... Vogel je divan trener, divan covek, obozavam ga, ali ljubomoran sam sto nemamo Lua , tu su clippersi definitivno odneli pobedu 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Tako je, najveca fransiza u istoriji sporta (Lakers) i  jedan od najvecih kosarkasa u istoriji sporta (King) svakako ce uvek privlaciti mnogo publiciteta i hejtera, bukvalno magnet-kombo za to, tu si u pravu.

Jos Bredli i Metjuz i pali se masina

 

Ispravio sam ti ovo😁💪

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, delgado said:

Gde si Miki, sta ima ? 

Subota vece, uzivanje, pijucka se pice i prati se sta ce Rob majstor da izvuce iz rukava i koga ce jos dovesti da dopuni ovaj fenomenalan tim💪 samo malo vise vjere u ludaka Russa, to je brat. Fali mi jos i Rondo na ovu ekipu, da malo doda tog svog bezobrazluka jer ovi u Klipanima ne umiju da cijene sta imaju.

Moze Lue sledece sezone da bude pomocnik Vogelu, sredicemo💪

Sta ti, kako zivot u hoodu?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Subota vece, uzivanje, pijucka se pice i prati se sta ce Rob majstor da izvuce iz rukava i koga ce jos dovesti da dopuni ovaj fenomenalan tim💪 samo malo vise vjere u ludaka Russa, to je brat. Fali mi jos i Rondo na ovu ekipu, da malo doda tog svog bezobrazluka jer ovi u Klipanima ne umiju da cijene sta imaju.

Moze Lue sledece sezone da bude pomocnik Vogelu, sredicemo💪

Sta ti, kako zivot u hoodu?

 

Nije lako, ali je borba konstantna

Zao mi je KCPa kao onomad Harta u trejdu sa Pelikansima, takvi real 3D igraci nam zestoko treba 😞   

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

Steta pa nismo Lillarda mogli dovesti, zasluzuje da igra u Lejkersima i u ovoj sporCkoj prici. Taman bi i dobili pojacanje od @DameTIme ovdje💪

Kako ne gotiviti Janisa👍

 

Miki, sram te bilo, kako nisam pojačanje kad sam vas više puta branila ovde? 😛  To se i više računa s obzirom da nisam navijač. 😄  Ne bih ja nikad baš navijala za LAL, ali svakako bi mi bilo drago da Dame bude što uspešniji. Evo sad će mi biti drago da Melu bude što bolje kod vas, a i Vestbruku. Čuvajte Mela dobro, uzdam se u Brona da ne izda prijatelja...

 

Janis je car, a Lebron kaže ne važi se to. Iskusno, King, iskusno. 😬

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Steta pa nismo Lillarda mogli dovesti, zasluzuje da igra u Lejkersima i u ovoj sporCkoj prici. Taman bi i dobili pojacanje od @DameTIme ovdje

 

Nikad ne reci nikad, nismo ga mogli dobiti ove sezone, možda ćemo moći sledeće, kada Dejm uvidi da stvarno od Portlanda nema leba. Taman se može spakovati i Vestbrukov jednogodišnji ugovor.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTIme said:

 

Miki, sram te bilo, kako nisam pojačanje kad sam vas više puta branila ovde? 😛  To se i više računa s obzirom da nisam navijač. 😄  Ne bih ja nikad baš navijala za LAL, ali svakako bi mi bilo drago da Dame bude što uspešniji. Evo sad će mi biti drago da Melu bude što bolje kod vas, a i Vestbruku. Čuvajte Mela dobro, uzdam se u Brona da ne izda prijatelja...

 

Janis je car, a Lebron kaže ne važi se to. Iskusno, King, iskusno. 😬

Uvijek si dobrodosla, samo povedi i Dame sa sobom😀 svakako cemo kucati na vrata sledece ljeto za njega😁💪 sad nek odmara i uziva, uzeo je bitan trofej cisto da ga drzi ove sezone do dolaska u Lejkerse.

Sto se Mela tice, nemas problema. Melo haubica

2 minutes ago, Drakaris said:

Nikad ne reci nikad, nismo ga mogli dobiti ove sezone, možda ćemo moći sledeće, kada Dejm uvidi da stvarno od Portlanda nema leba. Taman se može spakovati i Vestbrukov jednogodišnji ugovor.

Ne, ne damo Russa. La familia. Rijesili smo se svog Freda u Kuzmi, sad je familia jaka💪💪💪

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

Uvijek si dobrodosla, samo povedi i Dame sa sobom😀 svakako cemo kucati na vrata sledece ljeto za njega😁💪 sad nek odmara i uziva, uzeo je bitan trofej cisto da ga drzi ove sezone do dolaska u Lejkerse.

Sto se Mela tice, nemas problema. Melo haubica

Ne, ne damo Russa. La familia. Rijesili smo se svog Freda u Kuzmi, sad je familia jaka💪💪💪

 

Vidi njega, prima me u klan samo ako povedem Lilarda. Skupa ti je ta karta da postanem Lejker, 50 M 😂  Kakav odmor, nema toga kod njega, on će sad odmah u teretanu, pa treninzi, pa treninzi boksa... u međuvremenu mu izlazi i 4. album. 

 

Možete kucati na vrata, ali ne znam ko će vam otvoriti. Kako bi Dame rekao: i'm a different breed, not a common individual 😌

 

Verujem da će Melu biti dobro u LA, zaslužio je ozbiljno takmičenje u ligi nakon što su ga svi lako otpisali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Čitajući ovo samo su mi prolazili fleševi kako su se svađali kad su krenuli porazi. :classic_biggrin: Čekamo neki decembar-januar za novi krug. 

 

King ti se zaljvajuje za ovo i ja u njegovo ime, rekao je sto vise ovakvih postova and i mean plase 😛 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

nema veye sto nije potpisao, sigurno kulira na gajbi. uvlacio se lebronu kako ga je inspirisao u bablu da se zainteresuje za vino, bice ovo tesko leto za dadlija. 

kao one inicijacije na americkim koledzima, popije bure vina i peva od topole do topole u vreme kucnog reda.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...