Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Derozan jeste plaćen puno, ali je baš fit sa Čikagom. Kada ekipu ne ide šut za 3, tu je uvek Demar da izmisli poene pogodi koji midrange, plus čovek lagano može da posluži kao sekundarni kreator. Cela ekipa šutira za 3, ovo je za Derozana fantastično. Samo je šteta za njih što nemaju neku jaču defanzivnu mašinu na PF da pokriva Vučevića. 

 

Čikago je maltene sigurna plej of ekipa.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Radalek said:

Craig je toliki gubitak da eto, vec menja treci-cetvrti tim od kad ga je Denver pustio. Ni Bucksi ni Sunsi nisu hteli da ga zadrze ni za minimalac. Aaron Gordon>>>Grant. Hernangomez gubitak? Covek je na klupi u jednoj Minesoti koja nema krstenu cetvorku, toliko o tome. Beasley bi ih kostao 15-20 miliona da je ostao a te pare nisu imali, sto znaci da bi otisao za dzabe 6 meseci kasnije a ovako su bar dobili nesto nazad.

Ovako kako si napisao izgleda kao da je Denver vukao najjace poteze. 
a realno bez Jokica evroligaska ekipa. 
Dve godine su imali da poprave situaciju sa igracima, ali su nakon svakog poteza ispadali sve tanji. 
 

 

Link to comment
Share on other sites

dallas ima 4 centra + porzingis + kleber. ocekujem da trejduju powella, pre ili kasnije. jos ako/kada dodje dragic i mozda neko krilo, dallas ce biti jebena ekipa.

 

dragic (?)/brunson/burke

doncic/bullock/brown

thj/?

porzingis/dfs

kleber/brown/marjanovic/wcs

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

dallas ima 4 centra + porzingis + kleber. ocekujem da trejduju powella, pre ili kasnije. jos ako/kada dodje dragic i mozda neko krilo, dallas ce biti jebena ekipa.

 

sa atletike

 

In statements to the media, Dragic expressed a desire to join the Mavericks and play with Luka Doncic, something Dallas is known to be interested in as well. To join as a third team in that deal, Dallas would have to send at least $14.4 million in salary to Toronto, something most easily done by combining Dwight Powell and Willie Cauley-Stein. But that's also where it gets complicated.

Dallas wouldn't want to do that because Powell is beloved around the organization, and losing two centers in the same transaction would thin the team's depth. The Mavs also don't want to replace Cauley-Stein with one of their prospects in Josh Green or Tyrell Terry. But Toronto likely views Dragic, a proven veteran on an expiring deal, as a positive asset. Dallas wants him, so why shouldn't it give something up? That's the current limbo it's easy to imagine both teams in right now. One possible solution is Dallas finding an expendable player Toronto does want and using a recently acquired trade exception (TPE) to bring something more conducive to the Raptors' likings.

Link to comment
Share on other sites

@gggggggg Zaboravio si na Talena Horton-Fuckera koji ce da ima 21 a ima ozbiljan potencijal da bude koristan plejof igrac i da ozbiljno doprinese ove sezone

E da, Kiffacha bi trebalo da ostane, da uzme jos jedan vet-min ? Pise da Heat grize za njega, tako da to nije sigurno, ja bih voleo da se vrati svakako

 

Jos imamo mid-level od 5.9m$, svi ovi su potpisali za male pare/sicu/minimalce & Sruder je tu i dalje tako da mozda poslednji potez bude landovanje Hielda

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Delgado dobro pogodismo mi, Monk i Nunn zavrsise tu, dobra ekioa skroz..

 

 I Monk i Nunn su bili moje zelje 

 Lorde, dje ti Monk ? 😛 @LordOfTerror

 

  Pise se da je Baze odbio vise novca i godina od Warriorsa da bi potpisao za vetmin za LA i borio se za trofej, a Nunn je dobio 10m$/2Y i druga godina je Player Option. Kazu da je odbio vise novca od Nixa i ostalih timova da dodje kod nas

  

  THT je produzio preko bird rightsa ? Ne znam imamo li jos ovaj 5.9 exception i koje su vratolomije sa Carusom

 

Kontam da jedina stvar koju nikad necu moci do kraja da naucim u zivotu je NBA Salary cap

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, delgado said:

@gggggggg Zaboravio si na Talena Horton-Fuckera koji ce da ima 21 a ima ozbiljan potencijal da bude koristan plejof igrac i da ozbiljno doprinese ove sezone

E da, Kiffacha bi trebalo da ostane, da uzme jos jedan vet-min ? Pise da Heat grize za njega, tako da to nije sigurno, ja bih voleo da se vrati svakako

 

Jos imamo mid-level od 5.9m$, svi ovi su potpisali za male pare/sicu/minimalce & Sruder je tu i dalje tako da mozda poslednji potez bude landovanje Hielda

 

Evo Nunn je danas napunio 25

Jbt kad napisa ono Davis 29, a ja sam njegovo godiste kontam jbt pa tacno i ja cu u sledecem plejofu prici 29, sacuvaj boze

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, delgado said:

 

 I Monk i Nunn su bili moje zelje 

 Lorde, dje ti Monk ? 😛 @LordOfTerror

 

  Pise se da je Baze odbio vise novca i godina od Warriorsa da bi potpisao za vetmin za LA i borio se za trofej, a Nunn je dobio 10m$/2Y i druga godina je Player Option. Kazu da je odbio vise novca od Nixa i ostalih timova da dodje kod nas

  

  THT je produzio preko bird rightsa ? Ne znam imamo li jos ovaj 5.9 exception i koje su vratolomije sa Carusom

 

Kontam da jedina stvar koju nikad necu moci do kraja da naucim u zivotu je NBA Salary cap

Nba Salary cap treba da uvedu kao fakultet, kapiram da i posle 4god studiranja nista ne bih razumeo. 

Inace odlican tim ste napravili, pokupio je LBJ ponovo sve Ringhuntere i krece zadnjim trzajima u lov na jos jedan prsten.

 

Inace Mills odlican posao Netsa, kao sto rekoh on im je mustbuy bio, dosta tanku klupu imaju i ponovo im jedna povreda moze usrati sve.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

 

Evo Nunn je danas napunio 25

Jbt kad napisa ono Davis 29, a ja sam njegovo godiste kontam jbt pa tacno i ja cu u sledecem plejofu prici 29, sacuvaj boze

 

pa dobro evo imate trojicu ispod 29. ovo lici na onaj clevelandov tim sa roseom, wadeom, thomasom koji je posle rasteran u februaru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...