Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 minutes ago, Profesor said:

Bas dobar posao Denvera. Ostaje da vidimo ko ce na 5 za minimalac i nakon toga mogu da pocnu da se bave pozicijama 1 i 2. 

Pa to je već rešeno, oba Grina će po potrebi da igraju centra. To smo isto videli i u plej ofu, bez obzira što su imali Mek Gija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, delgado said:

I dalje cekamo da vidimo sta ce biti sa Vesom Metjuzom, da li ce nam stici Melo, gde ce Deni...

A ja bih ipak da spavam pa da se budim ujutru u 7 za USA-SPain

Bolje, da ti ne razbiju san kad pokupe nekog Ntilikinu😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Gee u Finixu 5m/1y dobar posao, dobise i backup C za Ajtona

Novi ugovori i novi cap, sve je ovo normalno

Jos nisam otisao da spavam, neki nocni fudbalski tiketic mi je aktivan pa kao 😄

ako nista budicu se u pola8 na drugo poluvreme Amera

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pih delgado podseti me na utakmicu koju ne mogu da gledam 😏 Jebem ti kapitalizam... 

 

Nego eto, da iskoristim priliku pošto čekamo novu sezonu (ja joj se prilično radujem) i zahvalim se svima na topiku, dosta ste me lepo prihvatili kad sam se pridružila. Ovde sam ipak najaktivnija. 😌 Raspravljamo koješta i ja znam dosta agresivno da uletim u rasprave, ali ljudi smo na kraju krajeva. Valjda će sezona biti dobra posle ovih FA čuda i rasipanja para. 💸

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ne bi ni ja trebalo da gledam, ali ajde kao izdrzacu valjda (mozda se ni ne probudim), ipak su to moji...

Cojo ostao u Detroitu 10/2

Ajmo Badisha 😄 

Tajs u Hjustonu 36/4

 

Wsh cisti prostor za Schrodera 😛  

Edited by delgado
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Profesor said:

A kome ce minimalac?

Kako to misliš kome će minimalac. Kažem da im trenutno centar nije potreban, već bekovi. Koga će dovesti za minimalac, ostaje da se vidi.

 

 

Za Karuza je bilo očekivano, igraće Čikago beton odbranu uz trpanja Lavina i Vučevića, ovo je mnogo bolja ekipa od prošle sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drakaris said:

Kako to misliš kome će minimalac. Kažem da im trenutno centar nije potreban, već bekovi. Koga će dovesti za minimalac, ostaje da se vidi.

 

 

Za Karuza je bilo očekivano, igraće Čikago beton odbranu uz trpanja Lavina i Vučevića, ovo je mnogo bolja ekipa od prošle sezone.

 

Slazem se nego bila je prica da ce minimalac da potrose na rezervnog centra.

 

Sta oni uopste mogu da urade spolja? Tesko da ce se odreci Morisa u nekom trejdu. Ne vidim sta mogu da ponude.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Profesor said:

 

Slazem se nego bila je prica da ce minimalac da potrose na rezervnog centra.

 

Sta oni uopste mogu da urade spolja? Tesko da ce se odreci Morisa u nekom trejdu. Ne vidim sta mogu da ponude.

Možda će nekog centra da i dovedu, jer je sezona predugačka, uvek se neko povredi.

 

Složiću se da su za razliku od prethodnih godina baš loši spolja i očekujem tu produžetke Riversa i Dozira uz igrače koji već imaju ugovor (Moris, Barton, Kampaco). Ostaje im samo da iguraju nekako sezonu do povratka Džamala. Ne verujem da će praviti ikakve trejdove da bi doveli boljeg pleja.

 

 

 

 

Baksi su debelo oslabljeni, izdao ih je Taker.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Samo kamenjare dovlačimo

 

Ako su mislili da dovode ove igrače, onda nije trebao Vestbruk ni da dolazi. Odmah Badi, nov ugovor Šrederu i to bi bila opet ok ekipa, plus bismo zadržali KCP-a... 

 

Ovo je cirkus ako ne dovučemo dobrog šutera

Link to comment
Share on other sites

@threepwood, šta misliš o ovom PoVu? moram da priznam da je meni zanimljiv /nevezano za nyk kontekst/

 

I see Ball as an upgrade to the Reggie Bullock role on the team, meaning a “3-and-D” wing who isn’t the primary ball handler/playmaker, but has definitive plus passing, plus shooting, and overall basketball IQ. Basically, the guard form of Joe Ingles.

 

sa lavineom to zapravo dobija jednu zanimljivu dimenziju, gde su obojica interchangeable po pozicijama

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Chaos Is Me said:

Lonzo / Lavine / Vuč, zanimljivo jezgro za ispadanje u play inu / prvoj rundi PO. 

 

verovatno za nijansu zanimljivije od rose / fournier / barrett / randle / mitch lob

 

mislim, to je taj neki rang, borba za 6-8 mesto i ispadanje u 5-6 u prvom kolu kao best case.

 

što nije problem. problem je što će tako da bude sad 3+ godina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...