Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

On 5/17/2021 at 11:30 PM, HAMMER said:

zora rudi dan se bjeli jebacemo san francisko celi.

pozdrav za moje crnje iz san andreasa :heart:

 

Vrucina krece, sve se cari,

popusice nam kitu Stephen Curry

 

 

15 hours ago, realno *w said:

 

Da.

 

Kolins bi trebao da bude baš težak mečap za Rendla, ali nije bilo tako do sada. Šta više, Rendl je imao prosek tipa 37-38p protiv njega, užasan podatak.

 

Atlanta je ove sezone na relativno laganih 0-3 sa Niksima. Uz to, ostaje pitanje o plejof Mekmilanu, koji se nije baš najbolje pokazao do sada. Videćemo...

 

 

 Niksi prolaze.

 

 Odigrao sam vrlo hrabro ove prognoze, da ne ispadnem picka kao prosle god gde sam bio no1 posle prve runde, a onda nisam imao muda na Majami da stavim da prolaze...

 

 Moje prognoze ove godine

 

plejin -> za sad -> CHA,WAS,LA,MEM

 

plejof : Milvoki-Majami 2-4 

            NYK-Atlanta 4-3

            Denver - PTB 2-4

            LAC - Dallas 4-2

Edited by delgado
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Svi oni koji su se pitali zasto GS nije drafrovao Balla i postavljaju pitanje na sta bi to licilo?

 

Kratak odgovor ne bi licilo ni na sta.

 

Decko je cirkuzant za Australijsku ligu, verovatno najgori defanzivni bek u celoj ligi. Kerr bi ga verovatno ubio na pola sezone. 

 

Wiseman sa onakovom odbranom deluje kao DPOY u odnosu sto ovaj prezentuje...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

aha kada bi se zajebavali. wiseman ne moze da ostane na terenu duze od tri minuta bez da nesto zajebe u napadu ili odbrani. dok ball i ako je mozda rupa u odbrani je veliki potencijal na drugoj strani. o talentu da i ne pricamo. veliki zajeb warriorsa bez ikakve sumnje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koji talenat ima Ball na drugoj strani terena?

 

Osim sto je ukrao art kradenja skokova saigracima na konto kockanja u odbrani i sto ume da udeli asistenciju totalni ofanzivni streaky dunster. 

 

Nema predstavu kako da bude floor general, sut tragican, ne zna da vrti p'n'r...

Link to comment
Share on other sites

Dovoljno je reci da je najbolji igrac veceras u Sarlotu Kodi Zeler, nisam ocekivao ovde poraz od Indijane. Da je tu Hejvord, ne verujem da bi promenio ishod, jer je Sarlot i sa njim busan u odbrani. Indijana ipak igra tvrdju odbranu u plej of(in) uslovima. Sto se tice rasprave Bol-Vajsmen, realno je da su obojica losi, ali su oni tek rukiji, od njih se ocekuje nesto vise tek za par godina. Mislim da je taboru GS-a, a i Sarlota bilo jasno u vezi toga.

 

Ova utakmica je za mene bila manje interesantna, ceka se okrsaj izmedju Vasingtona i Bostona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ball ima samo 19 godina i vrhunski pregled igre. Kroz iskustvo ce doci i visi nivo razumevanja igre, vidi se nedostatak igranja organizovane kosarke do sada. Jedini znak pitanja kod njega je bio sut, a on je na dosta visem nivou nego sto sam ocekivao. U najgorem slucaju bice granicni All Star igrac i top 5 asistent lige.

 

Tatum trenutno plodi na terenu. Zanimljiv odnos faulova 27 Washington, 12 Boston, na pocetku poslednje cetvrtine

 

Tatum 50 na kraju. Boston ide na Netse u prvoj rundi, Indiana - Washington za poslednjeg ucesnika.

Edited by Wesley Sneijder
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, LordOfTerror said:

Koji talenat ima Ball na drugoj strani terena?

 

Osim sto je ukrao art kradenja skokova saigracima na konto kockanja u odbrani i sto ume da udeli asistenciju totalni ofanzivni streaky dunster. 

 

Nema predstavu kako da bude floor general, sut tragican, ne zna da vrti p'n'r...

S 19 godina nema predstavu kako da bude floor general?

Tricu šutira 35% što je najtragičniji postotak od 1984. godine.

Još ne ume da vrti pik sa Biyombom!

image.png.1bc369b6302091bdc6294e70abf2051d.png

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Zarko Paspalj said:

Soker: Mekdermot 15.5 granica  minus igrati( igraju i Sabonis i Lavert i mozda Brogdon, tvrdo ce biti i za ove glavne 20 postici a kamoli za njega), dolazio zadnjih par u plus ali sa sakatim timom

Vasington 14.5 granica  minus igrati( zadnjih 6 dosao u minus, sa povratkom Graham- a uzima manje suteva, 6-35 trojka zadnjih 6 uzas)

Mladji brat Dragan Ball 5.5 asistencija plus igrati

Kemba 24.5 minus( Tatum ce tu voditi glavnu rec, tesko da Kemba ode preko 25)

 

Falilo je sedam poena PJ-a da sve omašiš, zamalo jbg. 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Budha said:

S 19 godina nema predstavu kako da bude floor general?

Tricu šutira 35% što je najtragičniji postotak od 1984. godine.

Još ne ume da vrti pik sa Biyombom!

image.png.1bc369b6302091bdc6294e70abf2051d.png

I sinoc je isto fenomenelan bio onog trenutka kada je utakmica otisla na 50 razlike i kada vise nikog nista nije zanimalo tada je ubacio u brzinu vise.

 

Pravi ucenik RW.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opaka šamarčina za Hornetse, da ih jedan Doug McBucketts onako natrpa, a i Brogdon na jednoj nozi ih je oplodio. Baš gadan choke Stršljenova, bukvalno nijedan igrač odim Zellera nije odradio svoj posao kako treba. Nadam se ipak da će Wizardsi proći u PO, jer su Pacersi i kad igraju dobro nekako depresivni. Da li će Levert moći da igra tu utakmicu?

 

Playoff Tatum, baby. Ovako izgleda elitni igrač. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...