Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

@Miki28 & @delgado, čestitke. najveća pobeda još od spejs džema!

 

 

@Manu, čestitke 💙 svi iz knicksa vaz pozdravljaju

http://www.tankathon.com/

 

 

@freethrow, slušao sam 10ak bill simmonsovih predloga za trejd bradley beala i jedini koji mi je imao smisla za obe strane je

wiseman + t'wolves 2021 pick + oubre jr = beal. šta ti misliš o tome?

 

 

 

 

 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

 

5 minutes ago, Miki28 said:

Majami da je pametan da uzme Beala, legao bi im samo tako.

Posle one kradje Netsa za Hardena ne bi ni Beal otisao za bog zna jaci paket.

 

U Lejkerse bas, bas tesko osim ako se ne ukljuci neki 3 tim

 

nema majemi ništa za wizardse. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, đubrivo. said:

 

@freethrow, slušao sam 10ak bill simmonsovih predloga za trejd bradley beala i jedini koji mi je imao smisla za obe strane je

wiseman + t'wolves 2021 pick + oubre jr = beal. šta ti misliš o tome?

 

Ma koliko me ložila pomisao da gledam Mudrog Čoveka kako mutira u Dejvida Robinsona i ma koliko cijenio Minesotinog pička, verujem da bi to bila ispravna stvar. Jednostavno se tajmlajnovi Wisemana i Stefa ne poklapaju, fazon Interstellar.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 said:

Neki paket oko Herro, Robinson uz ove jake ugovore sto imaju na 1 sezonu i pikove?

 

mislim da su pikovi + mlad igrač prioritet za wizardse. majamijevi pikovi su jedni od najbeskorisnijih u ligi jer su oni uvek u vrhu, bez obzira na sastav i injury listu.

herro okej ali robinson ne bi trebalo da im bude zanimljiv, ni po skill-setu ni po godinama. već inaju bertansa za 80 miliona

 

mislim da je pomenuta ponuda dubsa ubedljivo najatraktivnija - ubeđen sam da bi je čarobnjaci sutra uzeli ali je pitanje da li dubsima to odgovara (tj da li klay i beal imaju potpuno smisla zajedno).

 

čini mi se da još imaju šta da ponude raptors (original gangsta plus pik), 76ers (pikovi plus neki mladi ili simmons jedan na jedan), pelicans (pikovi plus omladina), možda mavsi (ovde verovatno nema ništa), nuggetsi (mpj), možda rocketsi (ona brda pikova + neki omladinac, verovatno slabo)

 

sakramento ne računam jer verujem da bi popizdeo da ga tamo trejduju

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Manu said:

 

Nemoj uini molim te, im already dead

 

donosite sreću među knickse k'o kokakolin dedamraz

 

On a tangential note...

We gotta get another first rounder next year cause I’m having so much fun rooting against the Mavs.

I’m literally excited to watch the Suns Mavs tonight and the experience of having a rooting stake in twice as many games (even though it’s not that big a deal) has been a fun pandemic distraction and increased my appreciation of the NBA as a whole. Instead of viewing every other team from the rooting against lens, I find when pulling for a team, even as a one off, I notice much more about the players, coaches and systems. With the knicks, I’m literally only watching them on both sides of the ball, so have missed a lot.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, freethrow said:

Ima smisla, Klay će kada i ukoliko se vrati ili biti mnogo manje bitan, na moju ogromnu žalost, ili će biti čista malo sporija trojka, sa speed -30%, lateral -80% i weight +20% i logično je da ga upariš sa čistom dvojkom (Bilom)...

 

onda smo to rešili. šalji sms lacobu i gruberu


 

Spoiler

 

4898-1540219921.jpg

 

gettyimages-693591522.jpg?w=1000&h=600&c

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bobby Shurda said:

Sad se kurchi sa tim pikom a plakao je kada je bio trejd. 

 

nažalost, mislim da će se mavsi oporaviti, sad bih uzeo ovu osmu poziciju od njih ali neće biti tako. 

 

plakao sam jer smo dobili pik, jr smitha i cap space. 

 

kad smo kod njega, prijavio se za g league ekipu, pretekao frenkija. 

.. čuj mene dennis smith jra, jr smitha :i

Link to comment
Share on other sites

Veceras u pola 10 po nasem vremenu jedna od bitnijih utakmica na zapadu u ovom delu sezone, Nuggetsi protiv Jazza. Jazz imaju najbolji scor u ligi, 10 vezanih pobeda. Nuggetsi se 'dizu' ali su umorni, imali su brutalan raspored u poslednje vreme i ovo im je prva kuci posle 5 gostovanja gde su imali 4-1 skor.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Radalek said:

Veceras u pola 10 po nasem vremenu jedna od bitnijih utakmica na zapadu u ovom delu sezone, Nuggetsi protiv Jazza. Jazz imaju najbolji scor u ligi, 10 vezanih pobeda. Nuggetsi se 'dizu' ali su umorni, imali su brutalan raspored u poslednje vreme i ovo im je prva kuci posle 5 gostovanja gde su imali 4-1 skor.

Pošto je Marej povređen tj.stslno igra pod povredom za šta ne vidim razlog očekujem laganu pobedu Jute

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...