Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

2 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Majstore ja nigdje ne napisah da su Pelsi ocerupali Lakerse il da su Allen i Levert smijesni igraci nego da su dobili sasvim legitiman i fer paket za superstara koji tek ulazi u prime. To sto ti il ne znas da citas ili izvrces napisano kako tebi odgovara nije moj problem. 

 

napisao si da je u odnosu na davisov trejd, hardenov trejd kradja. sto moze reci samo neko ko je ili ostrascen ili ne zna sve detalje trejdova. 

nije moj problem sto ti i tvoj prepametni drugar mislite da su tri picka > sedam pickova (ili nek bude cetiri). jedino ako mislite da je harden toliko bolji igrac od davisa, sto mi je malo cudno jer ste za davisa pre nekoliko nedelja rekli da je drugi najbolji igrac lige. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ultrazajebani su Clippersi pod Luovom palicom i sa ovom five-out postavom koju im omogucuje frontcourt Morris Sr-Ibaka (Pat Pat nekad slajduje). Jos su rezurektovali Batketa, pa i ne osecaju propast Lua Vilijamsa. Bilo je tu dobrih perfomansa od strane mladih Knicksa - RJ Barretta, Quickleya i standardni Randle the improved handle

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, gggggggg said:

 

napisao si da je u odnosu na davisov trejd, hardenov trejd kradja. sto moze reci samo neko ko je ili ostrascen ili ne zna sve detalje trejdova. 

nije moj problem sto ti i tvoj prepametni drugar mislite da su tri picka > sedam pickova (ili nek bude cetiri). jedino ako mislite da je harden toliko bolji igrac od davisa, sto mi je malo cudno jer ste za davisa pre nekoliko nedelja rekli da je drugi najbolji igrac lige. 

 

4 picka plus igrac sa jasnim AS potencijalom, igrac koji je vec sad solidan NBA startni kvalitet i igrac za rotacije. Jos je jedan pick vec bio top 5, a za Netse je pitanje da li ce im ijedan pick biti tako visok. ADu preostala samo jedna godina ugovora i odbijao je uopce igrati za Pelse. Po mom misljenju to je jasnk bolji paket od ovoga sto su Netsi dali uzevsi u obzir i kontekst i okolnosti i reputaciju ADa odnosno Hardena prije samog trejda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

rj barrett opet odvaljuje. steta sto (opet) nema gospoda terora da posvedoci

 

Nisam gledao veeras ali Wiggins place u njemu. 

 

Generalno sutira bolje u poslednje vreme ali opet skanadalozan skakac, razigravac i sve ostalo za toliku minutazu i usage...

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...