Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

3 minutes ago, đubrivo. said:

 

nije igrač koji je potpisao za vreme ovog front officea, kao što nije igrač koji je potpisao za vreme prošlog režima pa je svima poslednja rupa na svirali.

 

sve kul, treba dečko da nađe nba franšizu na godinu dana na leto, gde će dobiti 20ak minuta u odnosu na ono što zna i svima bude lepo.

thibs priča kako drži paytona zbog odbrane,  što je izjava na nivou čovića. igra isto pnr kao i elfrid, bolje šutira od njega iz svih pozicija a o odbrani i versatilityju gde čuva sve od PG do SF a u nezahvalnim situacijama i neke PF, da ne pričamo. elfrid je jedino bolji u vožnji do obruča od njega.

 

seljani.

 

Misliš G league franšizu, huehue?

 

Evo recimo bi lepo legao Netsima na 15 min, njima fale prašinari uz ovu trojicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Misliš G league franšizu, huehue?

 

Evo recimo bi lepo legao Netsima na 15 min, njima fale prašinari uz ovu trojicu.

 

iskreno, mislim da ne postoji franšiza u kojoj on ne bi bio koristan, u minutima koji zavise od performansa, naravno.

 

on nikada nije ni bio igrač koji može biti neki stellar mamojebač, već igrač koji će da bude komplementaran bilo kojoj konstalaciji snaga u sastavu, gde god si slab od pg do sf, on će da pokrije.

 

kao što rekoh, mislim da će na leto potpisati za siću na godinu dana ili 1+1, za neku ekipu koja zna šta kupuje. knicksi su ispali baš kratkovidi ovde. mogli su quickley i on komotno da cepaju na PG i SG sve sa potpisanim riversom, umesto da mlate mrtvog konja paytona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Ovaj tvoj ce crknut pokusavajuci da juri statse😀

Hoce da stigne Karima, da napuca rezime ali dobro, nek cepa. Tu ce vrvt morati i Vogel i Pelinka da se umijesaju kasnije tokom sezone da ga sacuvaju od samog sebe, da ne bude ala Harden u plejofu.

 

Vini ti je reagovao 'smeh' smajlijem na post, ne znam sta da mislim

 King je svakako neko ko je uvek igrao za tim a ne za statse

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, delgado said:

 

Vini ti je reagovao 'smeh' smajlijem na post, ne znam sta da mislim

 King je svakako neko ko je uvek igrao za tim a ne za statse

Preteca Westbruka, Hardena, Doncica i ostalih stats wh...

Necemo se zahebavat sad😀

Treba da iskulira, u plejofu treba da bude na max obrtaja. Bruklin je zajeban

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, delgado said:

Ok

Pogledaj opet game 5 protiv Okc u finalu. Lik je evidentno jurio TD u tom mecu da je u jednom trenutku promasio lagano ubacivanje u kos nakon promasaja Vejda da bi uhvatio jos koji skok i gle cuda posle toga TD😀 

Ej da izgubi od ovog Detroita a nekad je mnogo jaci Detroit drao sa aba 2 igracima😂

Salim se malo, sraman poraz bas.

 

Link to comment
Share on other sites

Lebron je majka svih stat kurvi i to nekom vanzemaljskom nivou.

 

Nece on da juri konkretno skok,asst, TD i slicne banalonosti kao RW  ali mislim da ima ceo tim ljudi koji se bave koje rekorde do kad treba da obori, da se vec 7-8 godina unzad vodi striktno racuna o tome i planira sezonu ,dve, unapred sta, kako,kad. 

 

I naravno celokupna masinerija koja ispira mozak sa tom GOAT propagandom...

 

Zato on generalno ni ne propusta meceve, osim sto je iron man dosta vodi racunama o tim prosecima u nekoj siroj slici na nivou karijere.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, freethrow said:

Uini, vidim da se sada pominje i Lavine u GSW kao što se pominjao i Lonzo... Besmisleno, naravno, ali da li bismo tada imali najlepši pa samim tim i najbolji bekkort u ligi?

 

možda samo zato što frankie ne igra. inače su on i barrett posle brad pitta u prajmu, najlepši.

knox se srećom računa u frontcourt

Link to comment
Share on other sites

Ne zezam se, ja sam ovde jedan od najvećih fanova Lavinea bez ikakve ironije. Em što pripada mom bratstvu Alpha Zeta Lambda, em što se od istog oporavio sjajno i nabacio prelep šut, malo i kreacije, pametniju odbranu koja nikad neće biti vrhunska... Ozbiljno, samo rispek za Lavinea.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Grofe, ti stvarno vjerujes u to sto si napisao?

Svaki igrac ikad na planeti uvek gleda licnu statistiku koju ima, da se ne lazemo. Bron nije ni prvi, a ni poslednji koji je gledao statse, samo sto su u poslednjoj deceniji i ovoj sada TD-ovi u velikoj modi, pa se na tome i potencira. Mozda sem Jokica, jer mi se cini da je teska flegma po pitanju toga.

 

Ali reci da Bron sad sa nepunih 37 godina ili generalno poslednjih godina specijalno pazi na statse je teska odvala. Sta covek ima, poslednje dve sezone po 25 ppg...

 

Plus zameranju LeBronu zato sto se oseca dobro i igra svaku, jednostavno zeli prvo mesto na zapadu, a ovamo se za Dzordana izvlaci kao argument za GOAT-a da je uvek igrao 80+ utakmica cak i u poznijim godinama karijere, cak i u poslednjoj njegovoj sezoni sa 40 godina kada nije propustio ni utakmicu od 82. Dvostruki arsini.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Betolingar Misdongard said:

Dobar je Lavin, nemoj zezati.

 

za sta je tacno dobar? posto za pobedjivanje u kosarkaskoj utakmici nije previse.

1 hour ago, Drakaris said:

Svaki igrac ikad na planeti uvek gleda licnu statistiku koju ima, da se ne lazemo. Bron nije ni prvi, a ni poslednji koji je gledao statse, samo sto su u poslednjoj deceniji i ovoj sada TD-ovi u velikoj modi, pa se na tome i potencira. Mozda sem Jokica, jer mi se cini da je teska flegma po pitanju toga.

 

Ali reci da Bron sad sa nepunih 37 godina ili generalno poslednjih godina specijalno pazi na statse je teska odvala. Sta covek ima, poslednje dve sezone po 25 ppg...

 

Plus zameranju LeBronu zato sto se oseca dobro i igra svaku, jednostavno zeli prvo mesto na zapadu, a ovamo se za Dzordana izvlaci kao argument za GOAT-a da je uvek igrao 80+ utakmica cak i u poznijim godinama karijere, cak i u poslednjoj njegovoj sezoni sa 40 godina kada nije propustio ni utakmicu od 82. Dvostruki arsini.

 

lol naravno da egomanijak kao james pazi na statse. 

 

durant i jos neki igraci nisu sutirali na kos u poslednjim sekundama cetvrtina da im ne bi padao procenat suta. ili onako, namerno sutnuli nakon isteka vremena cisto da bude da kao da su pokusali. bilo je vec price o tome.

 

nisu ni igraci mozda najveci krivci zbog toga, previse se potencira svakakva statistika u ligi ovih dana. bitna i abitna.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Lorde !

 

   47-33 za NYK na poluvremenu, tesna tekma ali Niksi stvarno peglaju nenormalan difenz. Tibodo pravi cudo od Rendla. TOliko je koristan za tim, uzeo je fazon 2 suta za poluvreme i pogodio ih...  Jer se RJ Barret razigrao

 

   pocinjem da gotivim ove knickse zbog rendla iskreno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...