Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

5 hours ago, LayupFromTheMidget said:


Baret vec prozvani bust bas izgleda fino za NYK.

 

standardna već logika: jedna sezona (u kojoj je mnogo toga već pokazao ali ako nije efikasan i nema šut onda ne valja ništa) & jedna pripremna tekma za novu su dovoljni uzorci za presudu o karijeri

 

trenutno je najvažnije da popravi FT%; čim dobije malo poštovanja od sudija, živeće na liniji slobodnjaka. cenim da 4-5 odlaska na liniju mogu biti standard

ima nešto džimibatlerovsko kod njega, iako nisu isti igrači

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, đubrivo. said:

 

standardna već logika: jedna sezona (u kojoj je mnogo toga već pokazao ali ako nije efikasan i nema šut onda ne valja ništa) & jedna pripremna tekma za novu su dovoljni uzorci za presudu o karijeri

 

trenutno je najvažnije da popravi FT%; čim dobije malo poštovanja od sudija, živeće na liniji slobodnjaka. cenim da 4-5 odlaska na liniju mogu biti standard

ima nešto džimibatlerovsko kod njega, iako nisu isti igrači

Ne vidim Butlera u njemu, ovaj hoce da sutira 3 i danas ih je pogadjao. Vise mi lici na Tracy Megrejdija, koji je bio jos gori suter na startu svoje karijere; Da ima kompetetnog pleja bio bi mnogo bolji, pejton je kesa, frank i dsj su jos gori; 
Obi wan kenobi mi nesto ne obecava ali rano je da ga precrtam; 
Mitcha i Noela usrali Sabonis u napadu i Turner u odbrani. Burks mozda donese neki pik 2 runde ako bude bio trejdovan do kraja godine.


Riley jebo te Leonard, dovlaci Hardena da se pravi korak napred inace ispada se u 1 rundi.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, đubrivo. said:

 

standardna već logika: jedna sezona (u kojoj je mnogo toga već pokazao ali ako nije efikasan i nema šut onda ne valja ništa) & jedna pripremna tekma za novu su dovoljni uzorci za presudu o karijeri

 

trenutno je najvažnije da popravi FT%; čim dobije malo poštovanja od sudija, živeće na liniji slobodnjaka. cenim da 4-5 odlaska na liniju mogu biti standard

ima nešto džimibatlerovsko kod njega, iako nisu isti igrači

 

I meni je Baret skroz ok, nisam ni očekivao od njega da odmah počne da gazi, nego da lagano diže svoju igru. Rekoh prošli put, a i dalje mi je misterija, to sa slobodnim. Može trojke 3-3, ali bacanjana 60%. Ali ok, ima vremena.

 

 

****

 

Nego, pojasnite mi jednu stvar: OKC HOU - jedan od glavnih razloga otkazivanja tekme je to što je debil zvani Harden prekršio protokole i otišao u strip bar? 

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam video da je pisano o tome, da pohvalim nba.com. izmenjena je statistika, mnogo više se vidi sad sa manje klikova. Najbolja stvar je što kada npr. kliknete na broj asistencija nekog igrača otvara se video pregled svih asistencija, a ispod se nalazi pregled kada se svaka od njih desila kao i shoot chart. 

 

Sad će neko da me spusti da sam otkrio toplu vodu. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...