Jump to content

NBA 2020/2021 - Lejkersi b2b ili neko drugi???


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

meni je stravinsky bez publike nba, kraće traje tekma, nema stupidnih tajm auta od pola sata da ispale plotune majici i promase koš odakle god za nagradu koju neće dobiti 

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Biće ludnica večeras, jedva čekam Nets-Dubs, tipujem da će KD odmah da pokaže koliki su downgrade u odnosu na njega razni Wigginsi i Djoubreta. 

 

Clippersi deru Lakerse u laganom ritmu, Wayoff P ide na 30+.

 

ako je ikada ikome bila dilema durant vs oubre 

 

ja čekam da durant pokaže koja je lažna dilema između njega i npr tatuma a irving isto kad bude igrao protiv mitchella i treje 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mr clutch said:

Znam da je doneta odluka da se igra sa publikom. Je li ostalo na tome za vcrs tj hoće li biti publike na otvaranju? 

 

Bilo bi lepo da bude nešto gledalaca u hali. 

 

Hjuston je u u ovim preseason tekmama imao publiku, u ogranicenom broju. U sustini je u Tojotu doslo onoliko ljudi koliko im inace dolazi, samo su bili malo drugacije rasporedjeni 😁😆

 

Receno je da ce 6 timova uci u sezonu sa publikom.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kaminsky se izgleda ipak vratio u Sunse na godinu dana.

Al smo se usrećili. Šta ne bješe potpisao za Sacramento na godinu dana. Mada ima rezona. Ovaj pick Sunsa nema šta tražit na 4. ove sezone. Lik totalno izgubljen barem sudeći po predsezonskim tekmama. A Motlyja su otpustili  jučer( također upitnog kvaliteta) tako da valjda( ? ) fali ta treća  back up  4.  Tu je Crowder koji će i na 3. imati minute zatim Cam te Šarić koji će imati minute i na 5. u small ball varijantama. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

Bas lose je izgledao Stix u predsezoni. Nisam ocekivao nista spec, ali ovo je pretanko zaista, cak i za rukija. Izmisljanje tople vode strajks agen. 

 

Tekma protiv Dallasa je must win, nema alibija ni supljih prica. Mora se ozbiljno uci u sezonu, nece biti vremena za neka velika vadjenja u ovakvim okolnostima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Bas lose je izgledao Stix u predsezoni. Nisam ocekivao nista spec, ali ovo je pretanko zaista, cak i za rukija. Izmisljanje tople vode strajks agen. 

 

Tekma protiv Dallasa je must win, nema alibija ni supljih prica. Mora se ozbiljno uci u sezonu, nece biti vremena za neka velika vadjenja u ovakvim okolnostima.

Stvarno ne znam kojim su se kriterijima vodili kad su birali Stixa. Ali i ovo sa Kaminskym je cirkus Medrano. The same old story. Po meni je opet tanka ta klupa. Jedino me je Galloway odusevio. Čovjek ima snajper. Carter toplo hladno. Moore i Nader niš. Damian možda dobar rebounder ali utjecaj u napadu nula. Kažem opet pretanko je to na klupi. Sunsi su imali 21 razlike sa startnom postavom protiv Lakersa u drugoj i 15 u prvoj. Zatim uđu rezerve i sve to prospu u pola četvrtine

Link to comment
Share on other sites

Klupa je ok, moze biti bolja, ali i mnogo gora. Nema tu mnogo bas potpunih non-factora. Ono sto je problem je sama kompozicija rostera - gomila egzekutora bez sposobnosti da naprave sebi, kamoli drugima sut, a Payne ce ostati wild card sve do sredine sezone bar, kada ce biti moguce izvuci definitivne zakljucke je li zaista legit backup plej ili mu je mesto u Eurocupu. Neki mladi igrac koji se ne zove Devin Armani Booker ce morati da napravi konkretan skok u ofanzivi, to sam apostrofirao kada je ozvanicen CP3 trejd. Mora biti tog unutrasnjeg rasta i nadgradnje, inace se dzabe krecilo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Klupa je ok, moze biti bolja, ali i mnogo gora. Nema tu mnogo bas potpunih non-factora. Ono sto je problem je sama kompozicija rostera - gomila egzekutora bez sposobnosti da naprave sebi, kamoli drugima sut, a Payne ce ostati wild card sve do sredine sezone bar, kada ce biti moguce izvuci definitivne zakljucke je li zaista legit backup plej ili mu je mesto u Eurocupu. Neki mladi igrac koji se ne zove Devin Armani Booker ce morati da napravi konkretan skok u ofanzivi, to sam apostrofirao kada je ozvanicen CP3 trejd. Mora biti tog unutrasnjeg rasta i nadgradnje, inace se dzabe krecilo.

Meni se osobno dopada napredak Mikala i Cama. Ima tu dobrog štofa. A i Payne mi je mnogo bolje rješenje kao back up plej nego bilo tko drugi koga je Monty isprobavao u ovim predsezonskim. Ali on nije pass first plej. Voli on da pripali često. čini mi se da je i bolji šuter od Jevona ali opet kažem treba netko tko će da razigra tu second unit. Vidjet ćemo 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, LayupFromTheMidget said:

To je pa jasno a 2 kancer mislim da je bio Lou, ko jos ide u striptiz bar u sred korone par dana pre bubla.
 Toronto valjda ima navijace u Tampi, oko 3000 valjda.

A nije kancer tima lik koji preskace neke meceve i zateknu ga u stiptiz baru? A da, njegovo ime se ne pominje

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

A nije kancer tima lik koji preskace neke meceve i zateknu ga u stiptiz baru? A da, njegovo ime se ne pominje

 

ne pominji ime leonarda svoga uzalud. 

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Moras biti precizniji na koga mislis, konkurencija nije mala 

 

eto ti sad, lebron ne ide u stiptiz bar a davis traži ženu sa spojenim obrvama pa sad kao ne valja striptiz bar. E jes'

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Alex_Serbia said:

 

Moras biti precizniji na koga mislis, konkurencija nije mala 

Kawhi.

6 minutes ago, đubrivo. said:

 

ne pominji ime leonarda svoga uzalud. 

 

eto ti sad, lebron ne ide u stiptiz bar a davis traži ženu sa spojenim obrvama pa sad kao ne valja striptiz bar. E jes'

Kakve veze Lebron i AD imaju sad sa ovim? Jbt nevjera da ih u sve ubacujete.

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/21/2020 at 3:26 PM, Chaos Is Me said:

Uh al gadno izgleda ovaj Malachi Flynn iz Raptorsa, kao zli Stephov brat blizanac ili vanbračni sin Blake Griffina i Delonte Westa. Al deluje kao dobar igrač.

 

On 12/21/2020 at 4:12 PM, realno *w said:

šta reče?

 

 

4278067.png

 

Ovo kao na onim starim igricama kada imaš da personalizuješ igrača, ali je to skromno odrađeno.

A zapravo obojica nisu ružni , ali im je stil tu i tamo 😁

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...