Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Cestitke uchicha

Ako nista hasa je video terena ove nedelje

Dzabe sve kad nema ko da postize poene a i ko je imao maxa je to dropovao i eto tedi nam se osvetio nunn style protiv chaosa

Treba izmisliti neke skorere, ali za pocetak uzdati se u polozaj saturna i tradiciju protiv lavrnje.

Link to comment
Share on other sites

 

1 minute ago, Zvezdinho said:

Mene je vise unistilo kovid protokol i oduzimanje outa Memfisovcima, nego sto se Horford poradjao, to me je najmanje dotaklo.

Pa jes, isto ti se hvata, igr'o, ne igr'o, statsi, ko moj Brendon Klark.

 

1 minute ago, Itachi Uchiha said:

tehnicki, da bi ga vratio zveki prvo mora da izadje iz B lige

Tako je!

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Lukaku94 said:

99 trojki ubacenih preko 600p ove nedelje... Jokara I sinovi do pobede

 

treba biti svestan da te je i sa takvim učinkom & neigranjem hardona sinoć, od nerešenog rezultata delila moja odluka da ostavim riversa na klupi sa 3 ukradene tj da stavim pokuševskog sa nula blokada.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, đubrivo. said:

 

treba biti svestan da te je i sa takvim učinkom & neigranjem hardona sinoć, od nerešenog rezultata delila moja odluka da ostavim riversa na klupi sa 3 ukradene tj da stavim pokuševskog sa nula blokada.

 

 Na mala vrata usao u ligu plus ima srece da racena ocigledno ove godine zabole za fantaziju a vidi ga kako se kurci.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, đubrivo. said:

 

treba biti svestan da te je i sa takvim učinkom & neigranjem hardona sinoć, od nerešenog rezultata delila moja odluka da ostavim riversa na klupi sa 3 ukradene tj da stavim pokuševskog sa nula blokada.

Da baba ima ne bi bila baba

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

damn

 

Warum?

 

Javi kad ponovis slicne statse 😛

 

Bez jedne utakmice Pelikana, baba Devis odmarao jaja ( LVerta i ne računam vise ) , pojedinci ponovo uvredjeni  itd .. dobio bih većinu timova i prethodni vikend.......ali TI si me rastavi na fabricka podesavanja.

 

Ako se ti svi ostanu zdravi , i ako nastave u ovom ritmu ( ne vidim razlog da ne nastave) , prvi favorit za TOP 4  👌 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, delgado said:

 

 Na mala vrata usao u ligu plus ima srece da racena ocigledno ove godine zabole za fantaziju a vidi ga kako se kurci.

 

ma nek' se kurči, to je poželjno, ja samo da mu javim zašto je pobedio, to nije zbog jokarinog skoro pa rekorda, uzeo bi tu kolonu svejedno

Link to comment
Share on other sites

uini kad dobija to je uvek skil. kad gubi onda je protivnik  imao srece, cia vatikan, budzet, noge su bile teske, svi danas igraju fantazi, nema lakih rivala...

 

ajde bre uini, cak smo te i mi dobili sa polupanim igracima. 

nemoj samo da kazes kako si nekog i tad ostavio na klupi 😄

Link to comment
Share on other sites

Lako je kurchiti se kad imas Jokica, doduse nije ni on covek kriv sto su ovi pre njega propustili da biraju Jokaru. I na sam dan drafta sam rekao da mi je on br.1 pik.

 

@John Dies at the End jel realno da si birao Dejvisa pre Jokare sa pozicije br.4

 

Skrshio se Gordon sa 2 a. Mogao bi sad da uleti neki trejd tipa Bjelica u Medzike, i onako ima rekord karijere protiv njih ako se ne varam.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Dies at the End said:

 

Warum?

 

Javi kad ponovis slicne statse 😛

 

Bez jedne utakmice Pelikana, baba Devis odmarao jaja ( LVerta i ne računam vise ) , pojedinci ponovo uvredjeni  itd .. dobio bih većinu timova i prethodni vikend.......ali TI si me rastavi na fabricka podesavanja.

 

Ako se ti svi ostanu zdravi , i ako nastave u ovom ritmu ( ne vidim razlog da ne nastave) , prvi favorit za TOP 4  👌 

 

ja samo reagovao na uchichovu prozivku. 

 

evo imao prosle i pretprosle nedelje slicne statse. jos si imao srece da je mvp stao dva puta zaredom na 9 asistencija... 

og propustio 3 utakmice, rozier pola, keldon sa dd ostavljen na klupi... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...