Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

55 minutes ago, maXa88 said:

uini kad dobija to je uvek skil. kad gubi onda je protivnik  imao srece, cia vatikan, budzet, noge su bile teske, svi danas igraju fantazi, nema lakih rivala...

 

ajde bre uini, cak smo te i mi dobili sa polupanim igracima. 

nemoj samo da kazes kako si nekog i tad ostavio na klupi 😄

 

jel pričam sad sa maxom 2.0 ili lukakuom 1.=?

Link to comment
Share on other sites

Evo sad cu da ti kazem zveki.

 

Uini pali ludog vec 3-4 sezone kako maxa kurcu ne vredi i da su skripte ustvari razlog uspeha na draftu. I kako smo posle godina u vrhu napokon uzeli titulu, resio sam da degli ove godine radi kompletan draft i pokaze svoj pptencijal, racunajuci da ce napraviti solidan tim. Ko je mogo da racuna da ce pritisak da ga pojede, da bukvalno sve runde bira sljakere umesto da mu prioritet budu skoreri. Ja mu predlozim Brogdona i Holmsa, on bira Svitlua smrdljivog. Sto je najgore, bukvalno je on sastavio lukakuov tim i savetovao sta da bira ali je zato nas unazadio o.O

 

E sad, posto smo se dogovorili da ja kopam po fa, zajebem se tog dana (jbg sljakao sam do 4 ujutru, kamion mi imao problem na bugarskoj granici) skroz zaboravim da ponistim wa na nwabu i dropujem mu Templa 😄 i nista on tu popizdi i kaze da se sam slobodan u izboru novog tima 

Samo sto nije racunao da cu stvarno da izadjem 🙂

 

to je to moj zveki, da me ne bi prozivali vise. Pa da li stvsrno mislis da bih ikad napustio ovaj mega humani topik i to bez pozdrava

Link to comment
Share on other sites

Prvaci ste regularne sezone prosle sezone, a to nije osvojena titula. Dobro za Ostoju Mijailovica mozda jeste.

 

Sto ne bi napustio kad si me prosle sezone ubedjivao da prihvatim da budem delgadu coowner, nakon sto sam te terao da ostanes u ligi. Sta znam sta moze da ti padne na pamet.

Edited by Zvezdinho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To bi nama odgovaralo, al bezveze je menjati pravila u toku sezone. To se na pocetku sezone odluci.

 

39 minutes ago, maXa88 said:

 

 

E sad, posto smo se dogovorili da ja kopam po fa, zajebem se tog dana (jbg sljakao sam do 4 ujutru, kamion mi imao problem na bugarskoj granici) skroz zaboravim da ponistim wa na nwabu i dropujem mu Templa 😄

 

 Dvaes prve , dvaes prve Bugar udario,

 dvaes prve, dvaes prve Maxa vejver pogresio.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zvezdinho said:

Skrshio se Gordon sa 2 a. Mogao bi sad da uleti neki trejd tipa Bjelica u Medzike, i onako ima rekord karijere protiv njih ako se ne varam.

Kakav crni Bjelkan, taj se vraca u Fenerbahce.

 

Otvara se mesto za Cumu, cudo da ga niko nije pokupio, a covek ce biti starter.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Zvezdinho said:

Lako je kurchiti se kad imas Jokica, doduse nije ni on covek kriv sto su ovi pre njega propustili da biraju Jokaru. I na sam dan drafta sam rekao da mi je on br.1 pik.

 

@John Dies at the End jel realno da si birao Dejvisa pre Jokare sa pozicije br.4

 

Skrshio se Gordon sa 2 a. Mogao bi sad da uleti neki trejd tipa Bjelica u Medzike, i onako ima rekord karijere protiv njih ako se ne varam.

 

Pisao sam... kad draftujem,  jedan od presudnih faktora je antipaticnost igraca. 

 

Debeli floper je odličan, fenomenalan igrac ( posebno za fantasy), ali ... jbg.

 

6 hours ago, gggggggg said:

 

ja samo reagovao na uchichovu prozivku. 

 

evo imao prosle i pretprosle nedelje slicne statse. jos si imao srece da je mvp stao dva puta zaredom na 9 asistencija... 

og propustio 3 utakmice, rozier pola, keldon sa dd ostavljen na klupi... 

 

👍

 ( mrzi me da nabrajam ko je bio povredjen/uvredjen, koliko je igraca stalo na skok/ass za DD ,  dapače,  vise nego zasluzena pobeda )

 

 

P.S: oce, biti će Okeke starter 😴

Link to comment
Share on other sites

Bum videli... Klark ima da pokupi većinu minuta I imace bolje statse od rukija.. 

 

 

5 minutes ago, Drakaris said:

Ne, nego ce Aminu mozda. Pola igraca im se povredilo, nemaju neke sanse ni za plej in, vezali su poraze nekoliko poslednjih utakmica, izostankom Gordona, igra ce biti katastrofalna. Savrsena sansa da isforsiraju Okikija.

Koji je pritom i ruki.

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Noćna mora B92 fantazera said:

Alo @threepwood nemoj da se zajebavaš sa predajom, nije još ni pola sezone.

Ubacuj Jimmy-ja za večeras, a možda ti čak i Booker bude igrao.

 

Sad malo protrčah kroz ekipe, vidim ne ubacuje Butler-a sa IR, i u subotu mu ostao tamo.

 

Predao jesam, ali naravno da necu da ugrozavam regularnost lige 😄

Poubacujem ja igrace uvece, za subotu su kasno javili da ce igrati jbg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...