Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Neverovatan je covek Maxa, zveki, sve sto vredi mi pobaca i dovodi neko svoje djubre koje ni ne igra, kao npr Little

evo sad je doveo Lunija koji ne igra, koji bogotac!!! A Enisa treceg nije hteo, a Aa Gordona nema 2 meseca.

Ali i pored Makse kao tega oko vrata, mislim da mogu da opstanem. Vuku Lebron i Rendl, Hasa se vraca, a i njega mora nesto ukenjati jos 8 nedelja

Link to comment
Share on other sites

Bice dobar Kendricara, rekli su bili da ce uletiti u rotaciju umesto povredjenog Ejverija Bredlija, ali sam cekao suntavila Cumu. Da sam ga uzeo za veceras, popravio bi mi drasticno stanje sa PPM-om i procentima. Razbija kako igra.

3 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Taman da mu povecaju minutazu sa 10 minuta na 13 minuta.

Protiv mene ce dobijati 25 minuta, ima da zabelezi dva DD uz po dve blokade po utakmici.

Link to comment
Share on other sites

Pa Graham krenuo jako 4/5 pa se sjebo, vrv nece igrati ni sutra a Bridges odigrao najgoru partiju sezone, ne moze gore od ovog. Dosta kategorija je tesno, moze da se popravi utisak jos, ali Maxa nije u stanju da istrpi nijednog igraca - Horton kod nas 0p, kod Lavrnje 8/12 iz igre 18p 3stl, Brus Braun 0 i sledeca 15, trebali smo ga cuvati jer cesto ne igra neko od Irving/Harden/KD tria pa on startuje i ima prostor, prosto nema covek strpljenja sve pobaca i onda dovodi DNP igrace kao sto su Little, Luni IV Voker i tako... 

 

  Dropovao Nunna, KCP, Tedija i SvitLua a ja sam rekao sacekaj da krenu povrede u tim timovima i svi ce dobiti prostor, tako je i bilo..

 

  Nista, bicu 4. sampion koji je ispao u B ligu i pokusacu POSTENO da se vratim u elitu za 2 godine

Link to comment
Share on other sites

Al mi se usrao Hud u PPM, bitno je da Trent uzima milion suteva. Sad jos vise zalim sto nisam uzeo Kendrika Nana za sinoc.

 

 

10 hours ago, Zvezdinho said:

 

 

 

Sreca u nesreci je da tebi nije bitan plej of, vec opstanak, pa te nije mnogo briga sto ce ga gasiti u aprilu.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...