Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Ljudi je li to moguce ludnica sta je ovo.Horford se porodio.

 

 

Quote

Horford (personal) is questionable for Wednesday's game against the Suns.

 

 

Naravno govnari sa espn-a ne vracaju out Morantu i Bruksu, a Kobi Vajt i Gaford ne igraju jer su trebali da igraju sa Memfisom. I ne znam zasto sam uzeo Gaforda kad ce da ima istu minutazu a Cikago ce da igra small ball sa Fincem, Jangom i Porterom. Al sam morao da ga uzmem jer se WCW skrsio.

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravio, tj zadremao sinoc, da "stavim" waiver na ovog od 82M iz LAC ... budim se jutros  ranom zorom oko 9 i Grof ga pokupio...

 

Moje pitanje glasi: kako to i zbog cega nekada neko pokupi igraca ( uz pomoc waiver-a ) u npr 9h, a nekada u 11h... ne znam, ne razumem,  osim ako nije kakav standardan bag na ESPN :default_coffee:

 

Unapred zahvalan na odgovoru,  s' poštovanjem 'Debeli'

 

@Zvezdinho @LayupFromTheMidget

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Zvezdinho said:

Jel ovo matic radi na espn-u pa me zeza ovako. Samo sto je izasla vest da ec Horford da igra, brze bolje su mu izbacili out:lol_2: Naravo Morant i Bruks nemaju out tako da cu morati nekog standardnog igraca da bacim.

 

Nije samo kod tebe ... I meni su Garlandu-u skinuli O a da se utakmica nije ni zavrsila...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Auuu al se Horford posrao po Ejtonu i doneo pobedu OKC u Finiksu:smiley34::87:

 

Quote

Al Horford returned from a six-game absence for the birth of a child and torched the Suns for 21 points, 11 rebounds, two assists, three steals, a block and hit 5-of-5 3-pointers in Wednesday's 102-97 win over the Suns. 

 

 

Ejton 5 poena 14 skoka, konkluzija Horford > Ejton  :bravo::87:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Al sam se zajebao sto sam dropovao Bejnsa i Time Lorda da bi kao uzeo Simonsa ( uze ga Draki kad sam poceo poroces) i Bjelicu misleci da ce strucnjaci vratiti out Morantu i Bruksu, sad bi imao prednost u blokadama i 6 kategorija:hammer: Glupo sam uzao u Gaforda kad ce Cikagi da igra small ball i nije igrao Cikago juce sa Memfisom.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...