Jump to content

Pitanja koja zivot znace  

20 members have voted

  1. 1. IR mesta

  2. 2. Format lige (br nedelja reg + po)

    • 15+4 (12 ekipa u PO)
    • 16+3 (8 ekipa u po)
  3. 3. Termin drafta

    • Nedelja 20.12. u 21:30
    • Da li uopste postoji neki drugi termin?


Recommended Posts

Prethodne sezone birao baba Russ-a, ove babu Devis-a ... al' dobro 😄

 

Realno , ima ggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg opasnu sutersku ekipu, jos kada mu svi igraju na max obrtaja :default_coffee:

 

 

Zeban raspored, ovo kolo protiv trece plasiranog , sledece prvo plasiranog, potom uvek (ne)zgodni Wini-e, potom jedan od dvojice najboljih fantasy igraca na svetu (mozda i sire ) ...duvaj ga Zveki , ti i tvoje resetovanje ko sa kime igra :default_2guns:

Edited by John Dies at the End
Link to comment
Share on other sites

Ne priznajemo ostvaku, verovatno se razocarao sto sam odugovlacio trejd za Rendla u kome bi dobio Dramonda, Plamlija i Moranta. Ali u toku noci me je Morant me je pozvao na mobilni i rekao da bi mi mnogo zemrio ako ga trejdujem i ja sta cu, odbijem takav velikodusan predlog.

 

E Maxo bezis ko neka picka.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dovla said:

Najlošiji week od početka.. i moji vode 😆

 

Valjda će se razbuditi momci u završnici da dobijemo ovo glatko

 

Jel te nije barem malo sramota nakon izjave da je sve jedno sto imam xy manje igraca zvog oduzimanja out igracima Memfisa i odlozenih utakmica Cikaga i Memfisa i da bi bio razbijen i onako i ovako.

 

Mejson Plamli DD masina:Hail: Trent 7 trojki:Hail: Jos da se zapali Kobi i ideeeeemooo.

Link to comment
Share on other sites

Delgado u trenutku kada shvata da je gazda u 2 fantazi tima :s_d:

 

 

P.S Hteo sam neki drugi klip da stavim al posto bi Delgado pomislio da ga zezam zbog neke druge stvari odustao sam da stavim evil laugh Dr Evil-a koji je bolji al jebiga sad.

 

 

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Jel te nije barem malo sramota nakon izjave da je sve jedno sto imam xy manje igraca zvog oduzimanja out igracima Memfisa i odlozenih utakmica Cikaga i Memfisa i da bi bio razbijen i onako i ovako.

 

Mejson Plamli DD masina:Hail: Trent 7 trojki:Hail: Jos da se zapali Kobi i ideeeeemooo.

Ne.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...