Jump to content

B Liga NBA Fantasy 2020/2021


djole

Pitanjca  

22 members have voted

  1. 1. Broj IR mesta

    • 3
      15
    • 3 + dodatno bench mesto
      6
    • 4
      1
  2. 2. Format lige - broj PO mesta

    • 12 ekipa u PO (4 runde)
      14
    • 8 ekipa u PO (3 runde)
      8
  3. 3. Igranje u pare (500 rsd po timu)

    • Da
      13
    • Ne
      9


Recommended Posts

Ne mogu reci da sam zadovoljan jer je neresen rezultat najgori moguci skor koji sam mogao izvuci pred nedeljno kolo nba lige. Jbn-i snitch Russell mi je izgubio turnover kolonu sa 7 to. A Gasoft je bio izostavljen iz tima i resio da mi se osveti jer je 2. put zaredom na tribinama i odigrao najkvalitetniju tekmu u sezoni. Doneo bi mi asistencije da je bio u igri. 

 

Jos nisam krenuo da eksploatisem mogucnost izmene, jer hocu da dam sansu odredjenim igracima, jer ne bih posle da se kajem sto sam se prelako odrekao odredjenih igraca.. Hurton-Tucker gledam u tebe. 

 

Naravno ucetvrteni Luka jos uvek ne isporucuje ono sto se ocekuje od njega. In Luka I trust.

 

Sledi okrasaj sa realnim kojeg su forumasi projektovali kao glavnog kandidata za titulu. Bice zanimljivo jer ima mocan tim.

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Davai Davai said:


Odlično odigrali tvoji sinoć!
Mogao si na sprint da dobiješ, ali maraton ne, mnogo više minuta sam imao u priči i msm da je to donelo prevagu.
ČAK sam ti dao fore izbacivanjem Paskala i Lava, a ubacivanjem hijene Beverlija, kao da bih pojurio stilove lol...
Ko 'oće veće izgubi iz vreće. Sada mogu samo da slavim 7-4-2.
Srećno u nastavku.
 

 

Da da izvukoh se kao puvonjak.
Reche ti mnogo vishe minuta za tebe.

Pokusavao sam da izjinxujem neko bacanje da omashe Kuz i CP, ali bilo bi mnogo.. 
Kako god cekam te u PO pa da vratim za ovo 🙂

Sada idu @Malkolm Brogdon i Zumbul..
Ako vam dam vishe od 5 Kat smatrajte da ste pobedili. 🙂 


 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

sigurno mi nece pomoci protiv Hardena 🙂

U prinicpu Batum i Mekonel su mi na granici bili za dropovanje odlucio sam se za Batuma zato sto sam procitao da je Moris poceo sa treningom i da bi ove nedelje trebao da debituje u novoj sezoni.Molim se samo za zdravlje Walla i da odigra makar na 70% iz Wizardsa

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Skyglider said:

 

Kako si zaključio da ne pravim izmene?

 

Video sam samo da Rubia nisi ubacio 26og i nisam isao dalje unazad sa gledanjem, sad vidim da si ih pre toga pravio.

My bad.

Jbg Sky, usual suspect si sa razlogom.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Manu said:

 

Video sam samo da Rubia nisi ubacio 26og i nisam isao dalje unazad sa gledanjem, sad vidim da si ih pre toga pravio.

My bad.

Jbg Sky, usual suspect si sa razlogom.

 

Mislim da bi za tebe mnogo bolje bilo da se baviš svojim timom umesto mojim. 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

[emoji23]
Fultz DD i Porter isto
Sa druge strane zadovoljna sam Barnesom ubija kako igra. Nastavljam tradiciju da ne mogu da te dobijem u regularci
Lakse sa jinxovanjem Mile, ne radi ako se pise u svakom postu. Dobro sam otvorio ali ce biti sibanja do kraja. Sabonis postaje opasno blizu TD-a u svakom mecu, konstantna pretnja.
Link to comment
Share on other sites

  • nlavrnja unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...