Jump to content

Pogodi ko je?


Milutinov Tata

Recommended Posts

bravo @gggggggg, vidi se da ne pratiš tenis odnedavno 😄 

 

9 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

Specijalno za jednog od moderatora koji posjećuju ovu temu (da vidimo da li je true fan); zgodnićka sam, jedna sam od rijetkih koje moj Casanova zemljak nije upecao, ćale mi je makedonskog porijekla. Ja sam...?

 

Veliki respect ako još netko to pogodi.

 

Moderator na kojeg sam mislio (:D) neka ne otvara spoiler, ostali mogu

 

Spoiler

surname hint

 

spacer.png

 

Link to comment
Share on other sites

Kako vam ja lepo dam fino pitanjce da vam podignem samopouzdanje 😄 (bilo mi zanimljivo zbog Lendla jer deluje toliko mlado i nelendlovski)

 

Evo jos jedno pitanjce (dok mozgate o ovom od @Abudžaba Dabila ).

U pitanju je jedan teniski menadzer (karijera mu bila vrlo kratka), oprobao se u mnogim oblastima (manje ili vise uspesno), cak je dogurao i do predsednika. "Tenisko cudo" koje je uzeo pod svoje je bila mala Monique, dete koje je serviralo 180km/h (sta zna dete...) i  koja je u svojoj karijeri uspela da pobedi cak i Sharapovu i Kurnjikovu, ali nikada nije dogurala do top100.

 

Ko je on?

:wicked:

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Ne umem spojlere s telefona, pa ću preskočiti ovu temu kad ne budem pri kompjuteru.

 

Preko telefona ja jedino znam peske da ukucam kod, nigde nisam nasla ikonu za spoiler ni preko tt ni preko browsera.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Abudžaba Dabila said:

Specijalno za jednog od moderatora koji posjećuju ovu temu (da vidimo da li je true fan); zgodnićka sam, jedna sam od rijetkih koje moj Casanova zemljak nije upecao, ćale mi je makedonskog porijekla. Ja sam...?

 

Veliki respect ako još netko to pogodi.

 

Mislio sam na tebe @McLeod

 

Novi spoiler za ostale koji žele pogađati (ne za tebe :classic_tongue:)

 

Spoiler

Čehinja, igrala do prije par godina, dogurala čak do 25. mjesta WTA liste (nisam mislio da je tako)

 

Link to comment
Share on other sites

Rođena je u zemlji u kojoj živi @Milutinov Tata, od oca Amerikanca i majke državljanke zemlje koju je na kraju i predstavljala u profesionalnoj karijeri (ima sva tri državljanstva).  Ili si ju volio, ili nisi (ja jesam). Do pojave Serene bila je možda i najjača udaračica na Touru, osvojila dva GS-a (i još dva u dublovima), jedan na domaćem terenu, bila 3. na WTA listi. Emotivna, poznata po specifičnoj pripremi za servis, ne znam kako bi podnijela ovo ograničenje od 25 s danas :classic_biggrin: Tko je ona?

Link to comment
Share on other sites

 

9 hours ago, Abudžaba Dabila said:

Iako se iz mog pisanja možda može zaključiti drugačije, nikada nije ušao u Top 20. Ima jednu titulu u karijeri, na domaćem terenu, Bijeloj Kući takorekuć :wink2: Kada bih vam rekao s kojeg kontinenta dolazi, previše bih rekao (i ovo je dovoljno).

 

 

Spoiler

Arazi nikad u Top20, to mi je bas iznenadjenje. Igrao 1/4 finale RG par puta, posle i na AO. Bio blizu pobede protiv Piolina '98, tad mi bas bilo krivo sto nije prosao. Citao sam vrlo zanimljiv intervju sa njim tokom RG '97, iz L'Equipe-a, tada je valjda i ziveo u Parizu. Bas je bio gotivan igrac.

 

Edited by Milutinov Tata
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I lose every week. Tako bi mu glasio nick da je ovaj forum postojao prije 20-ak godina i da je on kojim slučajem bio član foruma. Iako je u pitanju bivši Top 20 igrač (iznenađen sam), uspio je u svega 13 mjeseci srozati svoj ranking za skoro 220 mjesta, ne zbog povreda, nego zbog toga što je zaredao najveći broj uzastopnih poraza ikada (ATP&WTA combined). Preko pola godine je bio bez pobjede na Touru a igrao je redovno (namjerno ne pišem koliko poraza i mjeseci bez pobjede). Amerikanac rumunjskog porijekla. Imenjak je vjerojatno najboljeg zakucavača u povijesti košarke. Tko je on?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...