Jump to content

Pogodi ko je?


Milutinov Tata

Recommended Posts

30 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

 

B - znači voli se voziti na biciklu... :classic_biggrin:

 

  Reveal hidden contents

wild guess - Rios?

 

 

Sad sam proverila, on je isto tacan odgovor, ali je igrao samo jednom u zivotu protiv no.1, ovaj je igrao mnogo vise

Link to comment
Share on other sites

Spominjao sam je jednom na starom forumu, evo opet ću.

 

Ušla je u Top 100 - bez bekhenda. Bukvalno. Tko je ona?

Hint - na jednom GS-u izbacila ju je Monika Seles u R2 što joj je ujedno i najveći uspjeh. Znam da je jako teško, sumnjam da i Tata to zna (zbog njega ponajprije i postavljam ovo pitanje :)) Ako pogodite zemlju odakle dolazi, računam kao da ste pola pogodili 😄 Bez googlea molim :)

Link to comment
Share on other sites

Očito sam ubio igru, mada ne sumnjam da će Tata barem pokušati zemlju ako ništa drugo.

 

Jedno malo lakše; vodila je 5-0, 40-0 u 3. setu na GS-u, propustila ukupno 9 meč lopti i izgubila meč. Tko je ona? Hint - bila je druga na svijetu, nakon tri poraza u finalima GS-a napokon je osvojila Wimbledon, višestruka osvajačica GS-a u parovima.

 

Tko ju je u tom meču dobio je drugo pitanje, jedna bivša Top 10 igračica je u pitanju. Hint - tamnoputa je.

Edit: Da još malo pomognem - 90-e su u pitanju

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

Očito sam ubio igru, mada ne sumnjam da će Tata barem pokušati zemlju ako ništa drugo.

 

Jedno malo lakše; vodila je 5-0, 40-0 u 3. setu na GS-u, propustila ukupno 9 meč lopti i izgubila meč. Tko je ona? Hint - bila je druga na svijetu, nakon tri poraza u finalima GS-a napokon je osvojila Wimbledon, višestruka osvajačica GS-a u parovima.

 

Tko ju je u tom meču dobio je drugo pitanje, jedna bivša Top 10 igračica je u pitanju. Hint - tamnoputa je.

Edit: Da još malo pomognem - 90-e su u pitanju

 

 

Spoiler

Mislim da je Novotna, za protivnicu bez pomoći Gugla ne bih znala 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ubo je tata muskog, a Boki naravno zensku. Ali za zenski hint pre toga alal vera 😄

 

P.S. Hvala tata, iskreno morao sam da pogledam tu sezonu da se setim njega, pa mi je palo na pamet da je on likom. Ovi ostali stvarno nisu TOLIKO teski ali samo zato sto su karakteristicni u faci. Onog Sumenka ne mozes da omasis, nije bio toliko los igrac da ga se ne setis, kao kad bi recimo iz ove ere zaboravio Stepaneka, takva glava se ne zaboravlja 😄 Plus sto je bio relevantniji igrac u svojoj eri od Lepog Radeta.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Boxy said:

Evo nesto lakse, koja je jedina teniserka koja je 2 puta vezala AO i RG

 

Boki je samo delimicno odgovorio.

 

Spoiler

Ima ih vise:

 

Navratilova 81/82 i 83/84, Evert 82/83, 84/85 - kada se AO igrao u decembru

 

Kort je vezala vise puta, a zanimljivo je da Graf sem 1988 nije uspela.

 

 

@ nasa teniserka - bio sam blizu, iz tih je krajeva, ali ne bi mi ona pala na pamet.

 

@Novotna

 

Spoiler

Canda Rubin, RG je u pitanju. Bila je dobra ona tih godina, izgubila je naredne godine u Melburnu od Monike u polufinalu, a imala je 5-2 u trecem setu, pre toga dobila Arancu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Abudžaba Dabila said:

Spominjao sam je jednom na starom forumu, evo opet ću.

 

Ušla je u Top 100 - bez bekhenda. Bukvalno. Tko je ona?

Hint - na jednom GS-u izbacila ju je Monika Seles u R2 što joj je ujedno i najveći uspjeh. Znam da je jako teško, sumnjam da i Tata to zna (zbog njega ponajprije i postavljam ovo pitanje :)) Ako pogodite zemlju odakle dolazi, računam kao da ste pola pogodili 😄 Bez googlea molim 🙂

 

Spoiler

Mislim da je neka Ruskinja na Vimbldonu, ali ne pitaj me za ime :classic_biggrin:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milutinov Tata said:

 

  Reveal hidden contents

Mislim da je neka Ruskinja na Vimbldonu, ali ne pitaj me za ime :classic_biggrin:

 

 

Svaka čast, Ruskinja, dovoljno kao što rekoh :D US Open je bio u pitanju, a zove se Evgenia Kulikovskaya. Znam da sam gledao baš taj meč sa Seleš čini mi se i to je zaista bilo zanimljivo gledati kako brzo i spretno prebacuje reket iz jedne u drugu ruku u toku poena.

Link to comment
Share on other sites

- Poceo da trenira tenis sa bratom, na predlog oca, jer su bili bolesljivi i imali respiratornih problema.

- Preko 10 GS titula u singlu i dublu, vise od dva davis cup-a i olimpijska zlata 

- Snazni udarci sa osnovne, gde je pokazao kako se najbolje igra bekend drive.

- Osvojio W u cetvrtom pokusaju

- Tokom karijere predstavljan inicijalima, jednakim jednom superstaru novijeg doba.

- Like jednom pokusao da uzme USO, ali zgubio u finalu.

- Ima mladjeg brata koji je tek zakon za tenis, strah i trepet lik bukvalno, uzme W, ode na USO i uzme i to.

 

Ko je ovo ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kido from Junkovac said:

- Poceo da trenira tenis sa bratom, na predlog oca, jer su bili bolesljivi i imali respiratornih problema.

- Preko 10 GS titula u singlu i dublu, vise od dva davis cup-a i olimpijska zlata 

- Snazni udarci sa osnovne, gde je pokazao kako se najbolje igra bekend drive.

- Osvojio W u cetvrtom pokusaju

- Tokom karijere predstavljan inicijalima, jednakim jednom superstaru novijeg doba.

- Like jednom pokusao da uzme USO, ali zgubio u finalu.

- Ima mladjeg brata koji je tek zakon za tenis, strah i trepet lik bukvalno, uzme W, ode na USO i uzme i to.

 

Ko je ovo ?

 

 

 

Malo me sram što ne znam, mada pretpostavljam da je prije mog vremena.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...