Jump to content

Pogodi ko je?


Milutinov Tata

Recommended Posts

Just now, Abudžaba Dabila said:

 

Morao sam googleati šta je wooden spoon :classic_blush:

 

Pratio sam ranije te trivijalnosti, mislim da je 

  Reveal hidden contents

Đoković u pitanju al ne sjećam se gdje

 

Nije.

 

Evo da objasnim ovde da i ostali ne guglaju. Wooden spoon je poslednje mesto na turniru. Igrac koji je osvojio wooden spoon je izgubio u prvom kolu od nekog ko je potom izgubio u drugom kolu od nekog ko je izgubio u trecem i tako sve do finala.

Just now, Ace Rimmer said:

Nepoznat teniser, Novak ga jedva dobio u 5 setova, ne igra više tenis. Bez gugla niko neće znati.

Federer

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Malkolm Brogdon said:

Wooden spoon je poslednje mesto na turniru. Igrac koji je osvojio wooden spoon je izgubio u prvom kolu od nekog ko je potom izgubio u drugom kolu od nekog ko je izgubio u trecem i tako sve do finala.

Ja mešam drvenu kašiku i drvenu medalju :59:

Kad sam već izguglala šta je našla sam i ko je pa nema smisla da pišem, mada se ne sećam uopšte toga :krstipd4: ali vidim da je imaju i Ana i Jelena.

Spoiler

Sećam se doduše da se jedno vreme pričalo o Rafinoj kletvi, da ko ga dobije u prvoj nedelji slema sigurno neće dobiti naredni meč a ni onaj ko taj meč dobije posle ne ide dalje, itd., itd.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

 

  Hide contents

Zebalos

 

 

Sve mečeve jesu igrali na šljaci, ali Rafa vodi 2-1.

 

Znači traženi igrač je protiv Rafe igrao na šljaci, samo na šljaci i ništa osim šljake, i uspeo je da ne bude negativan.

Edited by We lose every week
Link to comment
Share on other sites

Just now, We lose every week said:

 

Sve mečeve jesu igrali na šljaci, ali Rafa vodi 2-1. Znači taj igrač je protiv Rafe igrao na šljaci, samo na šljaci i ništa osim šljake, i uspeo je da ne bude negativan.

 

Da, jasno mi je pitanje, ali meni cim neko padne napamet, napisem, ne proveravam :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...