Jump to content

Pogodi ko je?


Milutinov Tata

Recommended Posts

41 minutes ago, Cojep said:

ako hocete da uozbiljite temu evo sitnog doprinosa,

ko su ova dvojica ?

image.png.13868d0abf283c8ff09dbe1971000d10.png

mala pomoc,

- fotografija iz 50-ih god. proslog stoljeca

- djokovic&federer before djokovica i federera

 

Spoiler

Mislim da je ovaj desno Ken Rouzvol, ali nisam sigurna.

 

Ne mogu da pohvatam više ko je šta sve pitao u međuvremenu...

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Nadala. Dva su igrača s kojima je igrao više od jedanput a da ih nikada nije dobio. Jedan od njih je i danas aktivan, specifičan, nikad ne znaš kakav potez možeš očekivati od njega u toku meča. O kojem igraču se radi? Bonus ako netko kojim slučajem zna i ovog koji je već odavno u penziji (taj je Nadalov sunarodnjak, bivši No2 i GS finalist).

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Abudžaba Dabila said:

Kad smo kod Nadala. Dva su igrača s kojima je igrao više od jedanput a da ih nikada nije dobio. Jedan od njih je i danas aktivan, specifičan, nikad ne znaš kakav potez možeš očekivati od njega u toku meča. O kojem igraču se radi? Bonus ako netko kojim slučajem zna i ovog koji je već odavno u penziji (taj je Nadalov sunarodnjak, bivši No2 i GS finalist).

Spoiler

Braun i Koreča

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cojep said:

 

  Reveal hidden contents

Francuz Gerard Solves (generacija Štiha i Korde) na fjucersu u Beogradu 2003.

 

@alcesta

  Reveal hidden contents

Rouzvel je crnokosi tip levo

 

Spoiler

Auu bogati, po njegovoj matorijoj verziji baš sam mislila da je ovaj desno :classic_ohmy:  još sam mislila da nije ovaj levo Pančo Gonzales, ali za njega se sećam da nije imao takav nos :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Novaka. Nije me mrzelo :twak: pa sam, znajući da mu se to rijetko događa, išao tražiti koliko je igrača koji su mu u toku čitave karijere uspjeli udijeliti krompirić. Ukupno ih je (ako se nisam prebrojao a nisam) tek 10. Jednog se sigurno sjećate :classic_tongue: a tko su ostali?

 

Pomažem ako treba, nekih ćete se sigurno sjetiti iz glave.

 

 

I bonusi svih bonusa. Specijalno za @We lose every week 

 

B1 Iako je mnoge igrače u svojoj karijeri demolirao, samo je jednom u karijeri biciklirao svoga protivnika. Koga? Tko se ovoga sjeti, ne znam, mora da je gledao (i zapamtio) svaki Novakov meč u karijeri. Neću nikakav hint, ovo je za die hard fanove.

 

Drugi, malo lakši ali također veliki bonus. B2 Jednog igrača je Novak dvaput dobio na GS-u a da je u oba ta meča izgubio po dva gema, u prvom od ta dva meča ga je Novak biciklirao u drugom i trećem setu. Oba ta meča su igrana iste godine, jednog od tih GS-ova je Novak te godine i osvojio a u drugom igrao finale. Veteran, još uvijek je na Touru. O kome je riječ?

 

Treći, još malo lakši bonus od drugoga. B3 Kojem, tada još uvijek aktualnom osvajaču Olimpijskih Igara je Novak na svom omiljenom GS-u (također) prepustio tek dva gema u čitavom meču?

 

Da vas vidimo, fEnovi!

Edited by Abudžaba Dabila
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, We lose every week said:

Mogu da se setim nekih 5-6 Bagela koje je Novak dobio 

 

  Hide contents

Nadal ( u nekoliko navrata ), Federer ( u Sinsinatiju ), Safin ( na AO dok je Novak još bio klinac ), Belucci na nekoj šljaci dal Madrid ili Rim, Thiem na RG pre nekoliko godina

 

Ja se sećam i Nišikorija pred kraj 2011, valjda u Bazelu ili tako negde, kad je ostao bez gasa skroz

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...