Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

1 minute ago, Vamos Laki said:

Mislim da gosn Tramp vec sad treba da krene sa zalbama.

Osnova, hvala bobu, ima.

 

Micigen su svi glasovi morali da stignu do 8pm, oni posle se ne vaze. Apelacioni tako odlucio.


Za Viskonsin i Pensilvaniju se zna da je SC produzio rok i tu ne vidim sta ima da se zali narandzasti. 

2 minutes ago, A sad said:

 

Pa ovi sa domacih televizuja bolje da su nas pozvali. 

 

Ovo sam hteo sinoc jos da napsiem. Kada vidim Ljilju Smajlovic, bukvalo mi ne bude dobro. Bolje da su doveli onu Kursadžije balerinu što je plesala sa Bajdenom u Skadarliji, majke mi....

 

Pa onda ova dečurlija iz Novi Treći Put, Talas i ostali. Svaka čast deco ali ste se, po običaju, ispromašivali. 

 

Pa onda finale sa Ludovanom Jovanovićem, čovekom koji je za Lazu a ne komentarisanje US izbora (sad će pola sportista sa foruma da me kamenuje :lol_2:)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

 

Micigen su svi glasovi morali da stignu do 8pm, oni posle se ne vaze. Apelacioni tako odlucio.


Za Viskonsin i Pensilvaniju se zna da je SC produzio rok i tu ne vidim sta ima da se zali narandzasti. 

 

Ovo sam hteo sinoc jos da napsiem. Kada vidim Ljilju Smajlovic, bukvalo mi ne bude dobro. Bolje da su doveli onu Kursadžije balerinu što je plesala sa Bajdenom u Skadarliji, majke mi....

 

Pa onda ova dečurlija iz Novi Treći Put, Talas i ostali. Svaka čast deco ali ste se, po običaju, ispromašivali. 

 

Pa onda finale sa Ludovanom Jovanovićem, čovekom koji je za Lazu a ne komentarisanje US izbora (sad će pola sportista sa foruma da me kamenuje :lol_2:)

 

A sto je pogodio CG izbore pre 4 godine u procenat, a sti je pogodio ko ce da bude predsednik FRA, a sad i USA ( dobro to je mogao svako):default_coffee:

Edited by Zvezdinho
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Definitivno PA, GA i NC spavaju, tu se ništa ne pomera. Sad tek vidim da je PA pala prednost na 600k glasova. Neka žena iz izborne komisije Mičigena je najavila da neće završiti do sutra (po njihovom vremenu) ali misli da će obraditi toliki deo da će biti jasno ko je dobio državu. WI stoji dugo na 97% Bajden vodi za 21k glasova. Tih 3% je oko 100k glasova znači ako Narandžasti dobije 61k ili više može da preokrene.

 

Na zapadu Arizona mi se čini da "spava" dok se Nevada pomera tipa 1% na sat vremena. Najverovatnije i Nevada spava ali su ostali neki repovi pa njih po malo dodaju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...