Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

U sustini mene bas briga ko je predsjednik SAD, ko god da bude nece se nesto mnogo promijeniti. Narod je vec podijeljen.

Kako se meni cini, republikanci su mahom bijelci iz ruralnih dijelova, farmeri, kao iz filmova o Divljem Zapadu, a demokrate su po velikim gradovima, radnicka klasa.

To o glasacima, politicari su uglavnom ogrezli u korupciju, podjednako na obje strane. Tu nema nikakve razlike.

Licno Tramp je meni bio zabavan i cijenim sto nije zapoceo niti jedan rat.

Za novi pokusaj, gdje ce 2024 imati 78 godina, mislim da je besmislen. Idi igraj golf, valjaj se po krevetu sa Melanijom dok jos mozes i uzivaj u zivotu i ne blamiraj se.

Primjer Bidena i Trampa bi mogao da bude razlog da se ogranice kandidati za predsjednika na neke godine, npr max 70 ili ce na kraju doci starac Foco od stotinu ljeta :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je generalno kriza lidera u cijelom svijetu, rijetko ko posten i normalna se bavi politikom.

Npr Boris Dzonson, dovoljno je da ga vidis (ko Marina).

Nekada kada se politicaru pronadje da je imao svalerku karijera je zavrsena, dok sada razvratnici vladaju :default_sofa:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Constantin said:

Meni Tramp deluje kao 20 godina mladji. To ti je kad imaš mladu ženu, podmladi te automatski.

 

Meni je moja baka uvek govorila da mogu da biram, hocu biti 'ispeglana' i bucmasta, ili mrsava i naborana 😄 Doduse, ona nije znala za nove tehnologije botoksa, filera, suncanja na lampu i farbanje koze, liposukcije... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Baby said:

 

Meni je moja baka uvek govorila da mogu da biram, hocu biti 'ispeglana' i bucmasta, ili mrsava i naborana 😄 Doduse, ona nije znala za nove tehnologije botoksa, filera, suncanja na lampu i farbanje koze, liposukcije... 

Pa sad...koliko možeš da biraš? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...