Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

Bajden više nema gde da navuče tolike glasove koji fale i nije mi ta kvota od 1.44 uopšte jasna. Kao ni ova kvota od 1.5 da Tramp uzima Džordžiju.

 

Ono što me brine je da pojedini Bajdenovi sledbenici neće previše mirno prihvatiti ovaj, očigledan i čist, poraz, pa da će biti sranja..ako već nije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Hamilton said:

A lepo je NMX govorio - ko cilja na pobedu Trumpa neka uplati na kladzi i obogati se. Steta sto nisam kladionicar, nisam taj tip. 
 

idenmoooo

 

Nisam ni ja. Samo je ovo bio zicer da se igram i uzmem pare. Stavio iz zezanja po jednu crvenu na Tramp uzima PA, Tramp uzima FL i Tramp pobednik. :kece:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, NMX said:

Bajden više nema gde da navuče tolike glasove koji fale i nije mi ta kvota od 1.44 uopšte jasna. Kao ni ova kvota od 1.5 da Tramp uzima Džordžiju.

 

Ono što me brine je da pojedini Bajdenovi sledbenici neće previše mirno prihvatiti ovaj, očigledan i čist, poraz, pa da će biti sranja..ako već nije.

 

Kako ocigledan i cist poraz? I na Fox News-u kazu da je to early to call i kritikuju Trampov nastup.

 

Ceka se brojanje, ceo problem pravi rano glasanje koje je bilo mnogo rasireno ove godine, oko 100 miliona ljudi je tako glasalo. Dosta glasova koji treba da se prebroje su mail in, a za njih se zna da su vise demokratski. 

 

Tramp ima veliku prednost i trebalo bi bas da bude velika razlika u ovom sto je pteostalo, ali nije van opcija verovatnoce. 

 

Tramp sebi postavlja teren i to radi mesecima unazad, ukoliko se desi da izgubi dovodi u pitanje legalnost izbora, a ako ne dodje do nekih velikih promena, pobedio je i to je to. 

 

Ali bice zajebano kako god okrenes, bas nezgodna pozicija moze da bude sranja ako rezultati budu bas blizu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam mišljenja da više ima šansi u Wi i Mi nego u Pensilvaniji. Tamo je skoro 800k razlika u korist Trampa. Trenutno se čeka update za WI koji će nam reći da li Bajden ima šanse ili je to gotovo.

 

PA i NC su otišli na spavanje, GE se pomeri po 1% na sat-dva. Izlgeda da je i MI otišao da spava no tu nije baš najjasnije šta se događa. Jedino vidim neke najave za WI.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto smo videli u Milvokiju je za očekivati i u ostalim vecim centrima gde nedostaju mail in glasovi.

 

Poenta je samo da li ce to biti dovoljno da preokrene znatnu prednost koju trenutno ima Tramp. 

 

Medjutim ono sto je jasno, bice nail biter i ima potncijala za sranja

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...