Jump to content

Put do Bele Kuce


A sad

Izbori u USA  

51 members have voted

  1. 1. Za koga biste glasali na predsednickim izborima u USA

  2. 2. Sta mislite ko ce pobediti na predsednickim izborima u USA


This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 11/03/2020 at 11:00 AM

Recommended Posts

33 minutes ago, wrecktangle said:

Onoliko koliko shvatam da je neko protiv Trampa toliko ne shvatam sto je iko za Bajdena. Pa Dzordz duplo “ve” je za obojicu vr’ predsjednik. 

 

Ako ne vidiš razliku između Trumpa i Bidena onda ti zaista nema pomoći. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, nonick said:

 

kako moze biti isto?

 

Te ballots-e ljudi nisu ni dobili, pa tako nisu ni svoje glasove poslali. Oni su narucivali online ali sistem ih je negde u procesu odbacio zato sto su bili duplikati, jer su kad su vec pre ispunjavali primary mail in request nekako su birali (greskom) da posalju ballot i za novembar.

Znaci sitem uhvatio problem, nikome nisu poslali dva ballot-a, niko nije poslao postom glas dva puta. Sta je tu isto?

 

 

link

 

Nisam pratila nakon prvih vesti da nisu naked ballots a ne aplikacije. U pravu si, moja greska.

Ja sam bila ubedjena da se to radilo o naked ballots. Zato sam rekla da je isto.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, wrecktangle said:

Onoliko koliko shvatam da je neko protiv Trampa toliko ne shvatam sto je iko za Bajdena. Pa Dzordz duplo “ve” je za obojicu vr’ predsjednik. 

Cini se da je vise ljudi protiv DT nego sto je za Bidena. Ni ona lazljivica kamila nije uspela da smanji skor onih protiv DT

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Vamos Laki said:

Ajde deder objasni nama slepima i zatucanima.

Da vidimo da l mozemo da dokacimo uopste tu laznu elitu.

 

Biden nije rasista, šovinista i nije budala koja ne ume da se ponaša normalno na javnom mestu.  Dovoljno?

 

Jebote, sve neonacističke, skinheads, Ku klux klan organizacije zdušno su podržavale Trumpa. Zar to ne govori dovoljno, kad se pogleda kakav šljam privlači?  

 

Vidim među mnogima ovde na forumu sveopšta žalost što je Trump izgubio. A da vas čovek pita što vam je žao, ne bi znali da objasnite. 

 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Ono sto mene raduje je nema vise

 

Djulijanija

Dzuniora sa onom pistalicom

Cerke i zeta

Bara

Betsi

Stiven Milera

One vracare iz @Kronostime posta

Sumnjivih lekara vraceva

i jos nekih obskurnih likova

 

btw. onaj ludjak sto je vodio kampanju Trampu, pa ga u'apsili sto je mltarao zeni pistoljem ispred nosa, Pascale, i on pise knjigu 😄 sa naravno detaljima koji ce da nastete Trampu (malo je zakasnio). Ni toga vise nece biti ili bar nece vise biti bitno... 

 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Juče sam pročitao naslov - Najveći problem Bidena je što će vladati Trampovom Amerikom. To jeste u suštini tačno i verovatno će prolaziti kroz sličnu golgotu kroz koju je prolazio Obama, posebno u prvom mandatu. 

Ja iskreno ne verujem da je Biden neko dugoročno rešenje, tako da bi demokrate polako trebale da pripremaju kandidata za sledeće izbore, pošto ih republikanci mogu počistiti samo sa malo mudrijim izborom kandidata.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Baby said:

 

Sa tim ludilo idu dotle da sam ja cula kako ustvari Trampovi vode poreklo negde sa stare planine... i to najozbiljniji pristup resavanja njegovog porodicnog stabla... :classic_ninja:

S'kime se ti druzis? :krstipd4:

😛

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Baby said:

 

Sa tim ludilo idu dotle da sam ja cula kako ustvari Trampovi vode poreklo negde sa stare planine... i to najozbiljniji pristup resavanja njegovog porodicnog stabla... :classic_ninja:

Ja i dalje ne verujem da se niko za vreme Trampove vladavine nije setio da iskoristi veze Trampove porodice sa Teslom. Jedan veliki fail za naše "novinare". Ovako smo uskraćeni za priču decenije.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Skyglider said:

 

 

 

Vidim među mnogima ovde na forumu sveopšta žalost što je Trump izgubio. A da vas čovek pita što vam je žao, ne bi znali da objasnite. 

 

 

 

Kao što nije jasno zašto uopšte bilo ko, ko nema direktne veze sa USA, navija za bilo koga na tim izborima. Isto je smešno što je neko za Bajdena, kao i što je za Trampa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...