Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

1 minute ago, Sector said:

Bio bih mirniji da nas kradu nego da smo ovako glupi. 


Bravo, i pored svih upitnih odluka i poklonjenih bacanja samo naša glupost nas je sprečila da imamo prednost barem 8-9 poena

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:

Ovih +3 je premija koliko loše smo odigrali poslednjih 15 minuta, i koliko su ovi sutnuli penala

Kako misliš da odigramo znatno bolje, kad se u odbrani nama svira baš sve, a njima u odbrani samo ono što je baš bezobrazno očigledno?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, 12Laki said:

Msm ne kradu nas toliko ali kriterijum je smesan.S jedne strane sviraju za svaki kontakt i sa zakasnjenjem dok sa druge strane trebas napraviti bas jak i ocigledan kontakt da bi svirali.I to utice na psihu igraca,Jbm li ga.

Pa bas nas ne kradu toliko, sem sto je kriterijum smesan i svaki mali kontakt sviraju 😄 Ne znam sta bi bilo da nas mnogo kradu, verovatno da na nas pogled sviraju faul 😄

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

Vidim svirase faul u ovom prodoru Dobrica, reko jel moguce da ce da nam daju bacanja tek tako, kad ono, medjutim, faul u napadu...

 

Cirkus, ali sta je tu je. Nemamo mi goriva da ovo dobijemo nazalost. 

Bio je faul Dobrica. Mene je cudilo da nisu bacanja za Buducnost jer je kontakt bio ocigledno nakon sto je Dobric ispustio loptu iz ruke. Dakle nije faul u napadu, nego "normalan" faul. Ali, bez bacanja...

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Budućnost iz naših 19 faulova ima 10 poena a mi iz njihovih 10 faulova imamo isto 10 :classic_biggrin:

Mozda sudije shvate da ne vredi poklanjati bacanja kad ih ne koriste. nek' ih puste niz vodu... Kako be rekao Baka Prase: Šaim se... 🙂

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, svarozicslo said:

Kako misliš da odigramo znatno bolje, kad se u odbrani nama svira baš sve, a njima u odbrani samo ono što je baš bezobrazno očigledno?


Da ubijeni Hol pogadja polaganja, da Dadivovac ne zeva u obranu i hvata zjale na skoku, da se Volden i Dobric ne zalicu kao muve bez glave već da podele pas slobodnom igraču...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

U pravu su Rođi i Sektor, vodili bi bar 8-9 razlike da nismo svakojake gluposti u napadu napravili bez obzira na kriterijum. 

Da li postoji ekipa na svetu koja ne pravi gluposti? Mogli smo koju loptu manje da bacimo u bunar, ali tesko da mozemo pikati basket bez grešaka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...