Jump to content

KK Crvena zvezda LIVE 20/21


goldberg

Recommended Posts

Just now, Ridji said:


Da ubijeni Hol pogadja polaganja, da Dadivovac ne zeva u obranu i hvata zjale na skoku, da se Volden i Dobric ne zalicu kao muve bez glave već da podele pas slobodnom igraču...

Onda bismo odigrali savršenu utakmicu... Da ne kažem bezgrešnu. A to je nemoguće. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Bio je faul Dobrica. Mene je cudilo da nisu bacanja za Buducnost jer je kontakt bio ocigledno nakon sto je Dobric ispustio loptu iz ruke. Dakle nije faul u napadu, nego "normalan" faul. Ali, bez bacanja...

Mitrović ga gura s leđa, Rid mu se podmeće. Da očigledan faul Dobrića.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ridji said:


Da ubijeni Hol pogadja polaganja, da Dadivovac ne zeva u obranu i hvata zjale na skoku, da se Volden i Dobric ne zalicu kao muve bez glave već da podele pas slobodnom igraču...

Pored toga sto retko ide na prodor, tesko je uopste zaobici Rida, a i kad ga zaobidje Rid visoko skace i ima duga ruke, blokirao bi ga..

Edited by Predragdjape
Link to comment
Share on other sites

Nas sudije ne mogu još mnogo preko ovoga da kradu, mogu da sviraju još više faulova ali Budućnost je toliko loše igrala da samo treba pametno da odigramo i ponovimo način igranja iz prve tri utakmice. Sto kaže Laki takva je situacija da sudije i pocnu da ubacuju u nas kos mi ovo možemo da dobijemo bez da izvodimo neke nadljudske stvari. Problem je sto nam je ovo najlosija i najgluplja utakmica u celoj seriji do sada.

A i energija nam je najlosija do sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, 12Laki said:

Msm ne kradu nas toliko ali kriterijum je smesan.S jedne strane sviraju za svaki kontakt i sa zakasnjenjem dok sa druge strane trebas napraviti bas jak i ocigledan kontakt da bi svirali.I to utice na psihu igraca,Jbm li ga.

Pa sta je to onda ako nije kradja

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ridji said:


I Luke u jednoj situaciji

Ovo za Luku mislim da si u pravu. Bio je na zemlji kad je primio loptu, ako sam dobro video. ..

 

Crne minute bez kosa si ne smemo dozvoliti.

Edited by drakon1
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ridji said:

Nas sudije ne mogu još mnogo preko ovoga da kradu, mogu da sviraju još više faulova ali Budućnost je toliko loše igrala da samo treba pametno da odigramo i ponovimo način igranja iz prve tri utakmice. Sto kaže Laki takva je situacija da sudije i pocnu da ubacuju u nas kos mi ovo možemo da dobijemo bez da izvodimo neke nadljudske stvari. Problem je sto nam je ovo najlosija i najgluplja utakmica u celoj seriji do sada.

A i energija nam je najlosija do sada.

A kolika misliš da je rezerva energije kod naših igrača?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...