Jump to content

Winter is coming


Arsenije Pesic

Recommended Posts

 
Da, ovo ne zvuči loše. Ali jbg.
 
Deneris je podeljena ličnost tokom cele serije, jesu je poremetile smrti Džore, kovrdžave i zmaja... ali je baš smešan taj prelaz... koji je morao da traje mnogo duže i da se razvuče kroz par epizoda.  Ovako je ispalo neuverljivo, ludilo bez dubljeg pokrića. 
 
Bas tako. Because story...
Link to comment
Share on other sites

Ma,nju je najvise izneverio Jon time sto joj je odbio ljubav,sto je prestao da je voli.
Edit:to joj je i najveci gubitak ujedno. Onaj posle koga je postalo jasno da je ostala potpuno sama. Ne racunam tu Neokaljane i Dotrakije kao njene armije.
 

Edited by Crni Bombarder
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, wrach said:

Evo za one koji ne shvataju zasto je Deneris dosla do tacke kljucanja

 

Jeste to traljavije odradjeno ovde, ali ne treba postavljati pitanje zasto

 

Traljavo?! Traljavo?! Pa traljavo bi bio nezasluženi kompliment za ovu dvojicu mentola koji su ovo pisali. Traljavo bi možda bilo da, kao što je neko napisao na prošlim stranama, Rhaegal nije ubijen u prošloj epizodi nego sada, u trenutku predaje i na kvarno. Pa da kažemo da je flipnula jer su joj ubili ''dete'' a ona došla da ih oslobodi. Pa onda krenula malo da pali, i to ne da traje pola sata u seriji i ko zna koliko dugo u nekom realnom vremenu. Eto koliko ova dvojica mozga nemaju kad neko na netu uspe milion puta logičnije stvari da se seti, verovatno u roku od pola sata.

 

Ja sam prvi ovde pričao kako mi smeta Deneris, i taj njeni gnev pravednika ali to što su radili sa njom je imalo smisla, imalo je neku podlogu. Pokazala je šta joj je apsolutno najbitnije a to je Iron Throne i pokazala je da ume da bude beskompromisna i surova kada je to potrebno, da bi došla do tog cilja.

 

I da je sad nekako odlučila da se reši Jona, Tiriona, Sanse, svih njih koji znaju tajnu ili slično, pa čak bi i to imalo neke logike. 

 

Ali ova budalaština, gde ona u trenutku kada konačno dobija ono što je želela, vojska u KL se predala, sedeće na Iron Throne, ona kreće sadistički i psihopatski da pali nedužne civile i ceo grad - takva budalaština je stvarno previše.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, djole said:

 

Ja sam prvi ovde pričao kako mi smeta Deneris, i taj njeni gnev pravednika ali to što su radili sa njom je imalo smisla, imalo je neku podlogu. Pokazala je šta joj je apsolutno najbitnije a to je Iron Throne i pokazala je da ume da bude beskompromisna i surova kada je to potrebno, da bi došla do tog cilja.

 

 

Dobro,a jel sem te,kako kazes surovosti,beskompromisnosti i proracunatosti,pokazala kroz seriju jos nesto?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni Bombarder said:

Jel pokazala kroz seriju neku plemenitost,saosecajnost,ljubav..?

 

Ma dobro bre, ja sam hteo da kažem da ovo njeno psihopatsko ponašanje u ovoj meri nema podlogu i pored svih njenih negativnih osobina koje sam naveo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, djole said:

 

Traljavo?! Traljavo?! Pa traljavo bi bio nezasluženi kompliment za ovu dvojicu mentola koji su ovo pisali. Traljavo bi možda bilo da, kao što je neko napisao na prošlim stranama, Rhaegal nije ubijen u prošloj epizodi nego sada, u trenutku predaje i na kvarno. Pa da kažemo da je flipnula jer su joj ubili ''dete'' a ona došla da ih oslobodi. Pa onda krenula malo da pali, i to ne da traje pola sata u seriji i ko zna koliko dugo u nekom realnom vremenu. Eto koliko ova dvojica mozga nemaju kad neko na netu uspe milion puta logičnije stvari da se seti, verovatno u roku od pola sata.

 

Baš me interesuje šta ćete reći ako kraj bude identičan i u knjigama - znači Regal ubijen iz glupave zasede na moru, Denin flip na potpuno isti način odrađen i sl... ja sam ubeđen da su oni ovo radili po Martinovim smernicama i da će kraj u knjigama biti suštinski isti, jedino će biti bolje razrađen jer, jelte, knjiga. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, djole said:

 

Ne kapiram baš, na šta ciljaš?

Ovde neki zaboravljaju da tema GOT nije ljubavna melodrama (sve ljubavne priče su budibogsnama) već borba za kraljevski tron. Sansa je jedan od nabolje vodjenih likova, bar do sada, od devojčice u vihoru spletki, žrtve divljačkog nasilja do kraljice Severa - nemam ništa protiv da baš ona zasedne na gvozdeni presto.

Edited by Pletilja
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Pletiljana samom početku citanja sam odustao. slab je poznavalac tematike. deluje mi kao gledalac, ne i citalac.

samo na ovom tooiku ima dosta ljudi sa boljom podlogom i mnogo smislenijim kritikama. ovo njegovo je bas mrsavo.

 

Edited by dee jay
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Eddard said:

 

Baš me interesuje šta ćete reći ako kraj bude identičan i u knjigama - znači Regal ubijen iz glupave zasede na moru, Denin flip na potpuno isti način odrađen i sl... ja sam ubeđen da su oni ovo radili po Martinovim smernicama i da će kraj u knjigama biti suštinski isti, jedino će biti bolje razrađen jer, jelte, knjiga

 

Knjige nisam čitao i ne mogu da komentarišem 😄

 

Nisam ja nikakav Martinov svedok, ako bude tako, so be it, i on je onda napravio glupost. Ali neće biti tako, jer upravo je razrada sve.

 

Nemam ja problem sa time što Daeny postaje Mad Queen, nego što postaje na ovako glupav i bedan način. Koliko god da je u pitanju serija, nemojte molim vas da me ubeđujete da nisu imali prostora da ovo milion puta bolje razrade. Da ne pričamo što se sad tu pojavljuju informacije da im je HBO nudio 10 epizoda bez ikakvog problema ali ovi su rekli da im je ovo dovoljno. Verovatno jer pojma nisu imali šta i kako da napišu što su do sada već više puta pokazali. I ovo sa zmajem kojeg u četvrtoj epizodi ubijaju, a u ovoj petoj ne mogu da pogode a imaju mnogo više onih scorpiona, sve je to samo lazy writing da bi dali sebi mogućnost da zmaj sve reši i da ne moraju mnogo da zamaraju mozak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imala je Deneris situaciju da je common people nije voleo kada je pogubila javno onog bivšeg roba koji je ubio bivšeg robovlasnika, tkd je imala vremena da razmisli da je i to moguće i da nije kraj sveta i ako je ne vole. Takođe je bilo da je namerno odložila pohod na Vesteros da bi "vežbala" kako se vlada u Esosu, čak se (fiktivno) udala da bi održala vlast i smirila situaciju. Znači, njoj nisu strane games of throne niti je ludo zavisna od toga da je common people voli. Bar je tako bilo do kraja 5. sezone. I u šestoj sezoni joj svi pričaju da je potrebno da u Vesterosu mora da stupi u političke veze da bi osvojila tron. Takođe, vojska severa je došla na bitku za King's Landing, common people sa severa je došao ne samo zato što im je Džon to rekao, već su videli kako se Deneris ponela u borbi protiv NK-a.

Ne znam kako je u knjigama opisana Deneris, u seriji (počev od sedme sezone), character development je žrtvovan zbog storytelling-a.

 

PS Ni ja nemam ništa protiv final mad queen, da nam je to tako predstavljeno u ranijim sezonama (ali nije).

Edited by stray_cat
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Esc said:

 

Ocigledno postoji magijski aspekt koji im omogucava da postanu ta osoba u fizickom smislu, dakle glas i stas...ne radi o vestom maskiranju

Da li bi serija bila bolja da su malo usli u to kako se stize do toga da mozes postati bilo ko, naravno da bi.Videli smo kako to izgleda kada stvari ostavljaju ambiguous poput ove price sa NK.

 

 

 

 

 

uf uf uffff

Ocekujes naucno-biolosko objasnjenje za neki drill, kako prekopirati nekom glas i stas/physical presence na nekom Bravosu.
To otvara vrata tome da i vaznije stvari moraju da se objasne do crevca i da se jasno definise hemija/fizika/dnk ovog fantazijskog Sveta.
Pa onda bi morali i da objasne kako zmajevi imaju beskonacno gorivo za vatru.
FFS, ZMAJEVI ...

Da se razumemo, ja sam prvi koji obozava da gleda takve detalje, ali to moze da se gleda npr u Gravity-u, pa da te nervira sto Sandra Bullock ima spustenu kosu u bezgravitacionom prostoru.
Ovo je fantazij, fantazijski Svet.
Da su jednu takvu stvar objasnili, stavili bi sebi obavezu da objasne maltene sve. I onda se jedna cetvrtina GOT-a svela na to. 
Je l' bi zeleo to?

Ja bih, ali ako serija traje jos ovoliko, sa jos ovoliko sezona. Mada da je to prisutno u seriji, to bi oslabilo efekat ostalih, glavnih motiva same serije.

Slazem se sa nekim stvarima koje si napisao, ali mislim da ovde preterujes.

Edited by BattleBorn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

10 minutes ago, Eddard said:

Baš me interesuje šta ćete reći ako kraj bude identičan i u knjigama - znači Regal ubijen iz glupave zasede na moru, Denin flip na potpuno isti način odrađen i sl... ja sam ubeđen da su oni ovo radili po Martinovim smernicama i da će kraj u knjigama biti suštinski isti, jedino će biti bolje razrađen jer, jelte, knjiga. 

 

Mnogo toga i leži u razradi. Evo, npr. likovi poput Džejmija i Sanse, sjajno su se razvili tokom serije. Za razliku od nesrećne Deneris, bukvalno su je pokopoli u jednoj epizodi (ne zbog paljenja grada nego zbog načina na koji je pukla). Martin to sigurno neće dopustiti u knjigama. I ubistvo zmaja, čak i da bude isto, neće biti opisano na onako bedan način, da Deneris ne vidi flotu, da prve strele spiče zmaja, a drugih milion promaši Dragu, da ne obrne krug oko brodova, itd. U stvari, vrv će biti i prikaz naoružavanja Grejdžoja i finansiranje Lanistera za opremljanje flote škorpionima i čudima. 

 

Nisam stvarno u fazonu knjiga je bolja od filma/serije po svaku cenu, ali Martin jednostavno ne može ovoliko da zajebe stvar kao D&D u seriji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pošto sam iybindzovao ceo gejmoftronz za metar dana i metar dana pred 8. sezonu, nisam znao bukvalno ništa na temu i onda sam u tih mesec dana do početka sezone čitao svašta

 

e sad, imam jednu svoju ličnu teoriju o tome kako je propao rokenrol gejmoftronz; ako sam izmislio inovaciju kao raša popov, javite mi.

 

naime, nije prvi put u istoriji kinematografije i srodnih disciplina da nešto lepo propadne kada se osnuje franšiza. jer franšiza podrazumeva puno kalkulacija i "strateškog planiranja" na osnovu koga se onda radi umetnos'

 

daklem, moja teorija je da su oni na 6 sezoni i 5oj ili kojoj epizodi (hold the door) i shvatili da je najpotentniji spinoff /prequel (sequel) "the long night". 

zato što je dovoljno udaljen od aktuelnih događaja pa se ni na koji način ne može desiti da ljudi porede borbu ove kuće sa onom ali samo u nekom drugom vremenskom periodu i odnosu snaga. moram da priznam da je to logična odluka: prvi prequel / sequel nakon 9 godina gota u kojem možeš da porediš situacije i likove bi doživeo krah.

 

s'druge strane, taj faktor mistike i magije nite kinga, tj postojanja children of the forest i the first men nudi potpuno drugačiji aspekt od onoga koji dominira u aktuelnoj seriji.

 

kako vidim, hbo je objavio početkom juna 2018e da se zvanično počinje šljakati na temu a ovaj vaš martin je tri dana kasnije napisao da scenario postoji.

što po mojoj proceni znači da je taj dil pao negde između 6e i 7. sezone -> upravo tamo gde narativ počinje da se ošljari i da biva nelogičan i uvreda za inteligenciju.

 

u toj mojoj teoriji smatram da je zapravo tu i promenjen kraj, da je odlučeno da white walkersi budu mamac i tizer za prequel i umesto nekog logičnijeg otvaranja karata, tj završavanja sa rezonom šta NK & WW krew zapravo žele, šta su im motivacije, oni prelaze na ovo što vidimo danas, gde se plot uvrće od nemila do nedraga i završava ovom antiklimaks borbom tri strane ili koliko (kao ono u špageti vesternima kada svi potežu na svakoga).

 

----------

 

što se tiče deneris & ludila / šuntavila:

 

sve je to okej i nije okej ali moram da skrenem pažnju kako taj "breaker of chains" momenat, iako nije primaran za deneris (tron je primaran, to je jasno), faktički puno znači

sve što je postigla (dobila raznu vojsku, ljubav i/ili poverenje naroda i saradnika) je postigla tako što je verovala u pravo na izbor običnog čoveka. na kraju krajeva i pravo na život.

 

meni bi taj cherry on top ludila (koji je tu uglavnom zbog isforsiranog plota) bio logičan da se cercei npr okružila narodom i kao hehe ako hoćeš da me rokneš, moraćeš da pobiješ i 7iljada dece i žena, pa ti vidi.

 

i onda deneris da bude u fazonu fcuk off kurvo, nećeš se ti meni i ostali optuženi izvući, sve ću vas spržim

 

naravno, nema potrebe da povlačim paralele između prošle i ove epizode, susretu ispred zidina, moći zmaja sada i juče, realnom riloudovanju samostrela (koji su izgoreli za dva minuta koliko je trebalo i floti). 

 

sve u svemu, baš ljovisna pristup i narativ od treće epizode naovamo.

 

it is what it is.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Razvoj fabule od trece naovamo, jeste skandalozan, ali ja stvarno ne mogu da stavljam u isti ravan ovu epizodu sa trecom.
Treca mi je shitcina u odnosu na poslednju, sa sve manama u toj fabuli.

Ok, moguce da je to usled toga sto su mi se dodatno spustila ocekivanja nakon te trece.

Moguce da su ovakvom razradom hteli da obezvrede lik Jona i Deneris a ujedno i njihove romanse. Fenomen Jon&Deneris je poceo da poprima toliko veliku vaznost samoj raji koja gleda seriju, da su se tvorci utripovali da ne zele da bilo koji lik/likovi/duo ima vecu vaznost od same serije i celokupnog Sveta u njoj.
Od samog pocetka serije to je jedan od motiva iste, niko nije fundamentalno vazan za ovaj Svet.
"Mislili ste da od pocetka pravimo pricu gde je najvaznije da Deneris i Jon imaju sustinsku vaznost  i da postoji obaveza da se njihovi likovi najbolje objasne? E pa nema."

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, BattleBorn said:

Nakon onog debakla sa NK-om i WW, nista ne ocekujem od fabule.

Ali ova epizoda je odlicno izrezirana i edit-ovana. Pogotovo pocetak epizode, kad Tirion i Jon, odvojeno, dolaze kod Deneris.

 

Stvarno mi nije jasno zasto se opterecujete stvarima kao sto je “Kako je sad zmaj toliko jak”, “Kako rusi zidove i cele kule kao da baca i rakete i vatre”, “Zasto je vojska ispred zidina”..

Mada je poslednje bas idiotno, iako nije nesto bitno.

Ali ako se tako gleda i sam trijumf u LOTR bici je ocajan.

 

Naravno da je Dzejmi kao lik uzasno neiskoriscen u ovoj sezoni.

on je bio mozda i najmocniji joker da se iskoristi za neki efektan rasplet.

Ceo razvoj njegovog lika, simpaije koje je dobio od fanova, bas je lejm da skonca tako sto shvati da mu se posteljina ipak deli sa Sersi, da nikakav uticaj nije imao na desavanja, osim sto se posibao sa Jude Law-om za siromasne. Ali i to je sve zbog Sersi.

Luta tu, kao preplasena sisica, kao neki slepac uzeo da vidi da li moze da se prodje kroz zatrpan prolaz.

Da je barem uradio nesto sto bi bilo u korist Sersi strane.

 

Previse je njegov razvoj lika pokazao sirinu tokom serije, da bi se serija ovako opristila sa njegovim likom(ne mislimna samu smrt u podrumu)

 

Ne znamkako planiraju da povade lik Tiriona, od prvog trenutka serije on je najsuperiornije pametan, da bi sad ispao ovca koja nije uspela da vidi da mu je kraljica isto luda, i kakav mad potential ima. A prvi je trebalo da oseti to, s obzirom da ceo zivot zna  formalnu kraljicu, njegovu sestru, i kakva je, i sta je sadisticko ludilo.

 

Sad kad naprave  da joj prizna da je i on zaljubljen u nju (nece da se desi, ali logika bi podrzala to)

Zaista ne verujem da je neko napisao nešto ovako glupo? Valjda si svestan koliko je vremena Martin posvetio upravo ovakvim stvarima, i to iz prostog razloga da bi njego fantazi svet dobio dozu realnosti, da imaju neke zakonitosti, i da nema jebenog i usranog plot armora. Dok su se toga držali serija je i imala smisla!

 

Jasno je svima da zmajevi imaju Rambo i kokoška mod. Prošlu epizodu ona se usere zbog 10 brodova sa balistama/skorpionima, ali zato sad jebeni zmaj uništava kompletnu flotu za sekundu, a uz sve tu je prisutna i gradska baterija balisti/skorpiona. Lakše je teže, nema jebene logike, to je vređanje intelekta. Kad im zatreba da izjednače šanse oni ga predstave kao kokošku, ali odmah u sledećoj epizodi ga prikažu kao nezaustavljivu silu, što je savim ok, ali onda održavaj taj jebeni nivo. Inače notorna činjenica da vatra zmaja može otopiti kamen, ali ga ne može daći u vazduh pošto ne bljuje jebeni TNT već vatru.

Pogledaj koliko je vremena potrebno zmaju da sjebe jedan drveni brod, ali kad radnja to zahteva onda se smajevi pretvaraju u bombardere. Ona ne spaljuje grad, ona ga jebeno raznosi, kao da baca bombe sa zmaja. Ako tebi ovo ne smeta, onda te uopšte ne interesuje radnja, već tražiš vizuelni spektakl i tebi su Rambo filmovi vrhunac kinematografije.

 

Prvo su nas jebali u mozak sa mrtvacima koji pregaze konjicu, neokaljane i kompletnu jebenu armiju za 5 minuta, ali zato ne mogu da ubiju 10 likova koji se bore na zidinama Winterfela. Mora se naći neka doza realnosti, ne možeš ti pojačavati i smanjivati volumen kako ti odgovara, samo da bi tvoj usrani zamišljeni kraj imao smisla. Upravo te stvari i obesmišljavaju srž ove serije.

 

Zatim Juron, ako je čovek prošlu tekmu šutirao 3/3, koji kurac on ne nišani i u ovoj epizodi, već je tu ulogu prepustio nekom drugom. I kompletan fajt njega i Džejmija je sraaaaanje, u seriji u kojoj smo imali mali milion genijalnih borbi mi dobijemo onakvo govno.

 

U suštini stvari se odvijaju na način na koji su ona dva idiota zamislila i tu nema nikakve logike, nema nikakve razrade. Imamo kraj kakav mora biti i likovi, njihov uticaj/snaga su podređeni tom zamišljenom kraju. Ona dva idiota su zamislila nešto i nemam problem sa tim, ali su mogli iskoristi barem svih 6 epizoda da to urade barem pristojno, a ne dati nam dve jebene epizode sa konfuznim bitkama bez ikakve jebene logike i 4 epizode telenovele sa lošim spletkarenjem gde Huan saznaje da je sam sebi majka. Dva najmurdrija lika u kraljevstvu koja su znala sve (Varis, Bejliš) izgubiše živote na usrano naivan način, i samo ne znam kad je duh Ned Starka ušao u Varisa pa je ovaj postao kučevita maloumna budaletina.

 

Ljudi nisu budale, ne možeš prodavati muda za bubrege.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Liska Manjina said:

Ako tebi ovo ne smeta, onda te uopšte ne interesuje radnja, već tražiš vizuelni spektakl i tebi su Rambo filmovi vrhunac kinematografije.

 

 

Da, ne interesuje me radnja i meni su Jason Statham i Vin Dizel omiljeni glumci.
 

  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Esc said:

 

Ocigledno postoji magijski aspekt koji im omogucava da postanu ta osoba u fizickom smislu, dakle glas i stas...ne radi o vestom maskiranju

Da li bi serija bila bolja da su malo usli u to kako se stize do toga da mozes postati bilo ko, naravno da bi.Videli smo kako to izgleda kada stvari ostavljaju ambiguous poput ove price sa NK.

 

 

 

 

Zato sam i rekao "pseudonačuni". Pa čak i da sam rekao "naučni" to ne menja suštinu onog što sam napisao a očigledno si promašio tu suštinu 😄 Šta mi znamo o Faceless men? Da je jako teško postati jedan od njih, imaju svoj kodeks i u šta veruju, svoje običaje i molitve, da ubistvo mora da se plati jako visokom (proporcionalno) cenom, da mogu da preuzimaju lica mrtvih ljudi, da ne idu okolo i ubijaju šta stignu i slično. Više nego dovoljno informacija da postanu uverljiv deo celog sveta. Ništa tu osim tehničkih stvari nije ostalo ambiguous, nikakve to veze nema sa NK. Isto kao što oni videi Arje i Sanse i Džona nemaju veze sa Deneris 😄 Skroz različite stvari. 

 

 

@Deneris

 

Ona je stavljena ispred jako težak izbor. Očigledno je ne voli common folk sa Severa, ljudi u King's Landing nisu ustali protiv Cersei kada je ona stigla da ih oslobodi i očigledno je više niko (u njenoj glavi) ne podržava osim Crva. E sad, jeste problem što je ovo urađeno na brzinu. To je činjenica ali postoji više nego dovoljno razloga zašto se Deneris odlučila na ovo 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nicklord said:

 

 

 

@Deneris

 

Ona je stavljena ispred jako težak izbor. Očigledno je ne voli common folk sa Severa, ljudi u King's Landing nisu ustali protiv Cersei kada je ona stigla da ih oslobodi i očigledno je više niko (u njenoj glavi) ne podržava osim Crva. E sad, jeste problem što je ovo urađeno na brzinu. To je činjenica ali postoji više nego dovoljno razloga zašto se Deneris odlučila na ovo 

 

 

ne. postoji puno motiva i razloga da u ovoj ili sledećoj epizodi sprži sve za koje smatra da predstavljaju pretnju po nju i zmajčeka.

narod je ubačen u jednačinu zato što u gejmoftronzu nisi dovoljno zao ako pobiješ ove likove koji nose priču. osim jona, davosa i big woman (a poslednje dvoje su marginalni glavni likovi), za sve ostale možeš da izvedeš neku racionalizaciju zašto su zaslužili da izginu

 

rokanje common people je isključivo u službi bildanja nje kao zlog i neuračunljivog karaktera, ne i logike narativa (lol, koja logika uini maćori, davno je to prošlo  : ))

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

"The first 40-45 minutes of the episode were vintage Thrones and I'd have given it an 8-9/10. Then Dany goes crazy. And Greyworm starts the slaughter. And Jon's people start raping and pillaging. And Euron shows up randomly and goes full guyliner B-actor as he climaxes deep into the viewers eyes.

Then you get a lot of Libya whitehats b-roll from the BBC for a while (this was actually awesome).

Then you get Cleganebowl for the fans.

Then you get Jaime and Cersei in a campy Lost Ark remake but where they tragically don't escape the boulder.

More 9/11 footage with Arya and the rest of the FDNY saving stranded folks.

And it ends with Arya ready to kill the Night King 2.0."

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...