Jump to content

ABA League Fantasy 2020/2021 - VOX92 Head-to-Head


MetalHead

Recommended Posts

image.png.9914674e80f21b3c86ee4de0ce5eb496.png

VOX92 Head to Head

2020/2021

 

Novina ove sezone ce biti Head to Head takmicenje unutar jedne kreirane lige.

 

Za sada nema pravila i objasnjenja za ovo, videh samo novo dugme prilikom kreiranja lige i jedino sto je jasno jeste da ce ovo uvesti kao opciju i da je potrebno minimum 6 igraca. 

Takodje, svi oni koji su usli u VOX92.net ligu onda treba da igraju i Head-to-Head, ako neko ne zeli onda je bolje da napravimo dodatnu ligu samo za Head-to-Head. 

 

Cim bude vise informacija, pisem... 

 

Link to comment
Share on other sites

  • MetalHead changed the title to ABA League Fantasy 2020/2021 - VOX92 Head-to-Head
  • MetalHead pinned this topic
6 hours ago, goldberg said:

I'm in.

 

Sta je H2H? Svako sa svakim?

 

Head 2 Head, trebalo bi da bude tim vs tim, da fantazi automatski pravi parove i da se broje pobede... nema nigde u pravilima ali je H2H u principu to. Kako ce da izgleda stvarno nemam pojma. I sta ako nas bude neparan broj?

 

Ja sam za svaki slucaj prijavio 2 razlicite ekipe u ove dve nase lige. MetalHeads i MetalH2Heads 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MrTripleDouble said:

Naci ce se valjda jos 3 coveka.

 

btw meni je bas tesko da napravim kvalitetan tim na ovom fantaziju. Ne znam kako je sa  vama...

Nijedan fantazi koji sam igrao nije imao ovako preskupe cene.

 

Loše izbalansirane cijene, dosta ofrlje odradjeno 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Achtung! said:

 

Loše izbalansirane cijene, dosta ofrlje odradjeno 

Pa svake godine je sa njima tako. Ne znaju gde biju. Npr, neki igrac koji bio bog i batina u timu i opravdano ima visoku cenu, sledece godine predje u tim gde je 10. igrac u rotaciji a cena mu i dalje bude ista ili slicna. Ima jos x primera.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MrTripleDouble said:

Pa svake godine je sa njima tako. Ne znaju gde biju. Npr, neki igrac koji bio bog i batina u timu i opravdano ima visoku cenu, sledece godine predje u tim gde je 10. igrac u rotaciji a cena mu i dalje bude ista ili slicna. Ima jos x primera.

 

Evo primer Reath-a. Bas su mu nabili cenu. 

 

Jesu cene malo jace za top igrace, ali moze da se probere... bojim se samo da cemo svi probrati isto 😄 

Ako uzmes 2 igraca iz ranga najskupljih od 40% budzeta i onda moras da krpis sa 3-4 igraca koji vrede do 10 kredita da bi ostalo uzeo bilo sta normalno. Ali dobro. Videcemo. Svakom je isto. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTripleDouble said:

Pa svake godine je sa njima tako. Ne znaju gde biju. Npr, neki igrac koji bio bog i batina u timu i opravdano ima visoku cenu, sledece godine predje u tim gde je 10. igrac u rotaciji a cena mu i dalje bude ista ili slicna. Ima jos x primera.

Ima verovatno jos primera koje nisam video, ali meni je za sad najjace Kuridza 66 cena.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Del Piero said:

Ima verovatno jos primera koje nisam video, ali meni je za sad najjace Kuridza 66 cena.

Aaaa da i tu sam se smejao 😄 

Teams registered for this private league:

  1. MetalH2Heads,
  2. Dolina vukova,
  3. Sic Mundus,
  4. daretovi prevaranti 5,
  5. SUROVI,
  6. Dondarrion,
  7. Salamander,
  8. Belgrade Big Ballers,
  9. Flesh for Fantasy,
  10. tatini sinovi,
  11. TNT.

Ajmo jos 3... 🙂 neko od ovih koji su dobili pass nije jos usao... 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...