Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

Kvitova i Simona su moje ljubimice, uvek za njih navijam, sad koja je lepša između Kenin i Kvitove ne bih znala :classic_tongue:

Više ne znam kad čujem dreku na kraju poena je li to sudija koji viče aut ili neka od ove dve proslavlja poen :classic_biggrin:

A britanski komentator se pita zašto ne bi krov zatvorili i zbog vetra a ne samo zbog kiše kad već duva ovoliko. Na šta li će tek sutra da liči...

Link to comment
Share on other sites

Kenin odlicna i generalno igra, odlicno cita igru, zna gde da posalje lopticu i predvidi gde ce je protivnica poslati, da ispogadja linije, da proseta Petru svuda po terenu. Mrtva hladna je spasavala brejk lopte, nije da je cekala da joj Petra pokloni.

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Igra mnogo pametniji i raznovrsniji tenis, to je sigurno. Doduše nisam sigurna da će joj i ovo biti dovoljno u finalu...

finale bi moglo da bude mnogo zanimljivo ako prodje Kenin i nastavi ovako da igra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Petri je jedina šansa bila da uđe u onaj svoj vimbldonski mod kad joj sve polazi za rukom, ali ne događa se to svaki dan.

Potpuno je nadigrana danas, svaka čast Sofiji.

Ne znam za koga da navijam u finalu :smiley33: ali trebalo bi da bude dobro.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam svoje rekao, ne bih voleo zbog onoga u Rimu da Kenin osvoji titulu, tako da imam svoju favoritkinju, a i kupila me je u ova 3 poslednja meca. Utisak mi je da je Svjontek u zoni i morace Kenin da je nekako izbaci iz ovog fantasticnog ritma u kome igra ocito od pocetka turnira. Videcemo i kakva ce biti reakcija Poljakinje kada pobeda donosi GS trofej, moze li se nositi sa tim pritiskom.

Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđaju obe, a i Safina je bila broj jedan pa je dobila biciklicu od Venus svojevremeno i to čini mi se čak dok je bila broj 1 :classic_biggrin:

Uz to, može se u neku ruku smatrati još impresivnijim što je Kenin posle takvog poraza uspela da podigne igru na ovakav nivo za kratko vreme, umesto da se obeshrabri potpuno.

S druge strane Iga mi je simpatična još otkako sam pročitala onaj njen intervju dok je bila juniorka, a igra jako lepo, trebalo bi da ima još dosta prilika ali nikad se ne zna, možda neće skoro imati bolju.

Videću kad počne meč :classic_biggrin:

 

A ako bude vetar ovako duvao i sutra neću Novakovo polufinale ni da gledam, što da se živciram džabe. :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

Ako se gleda rezultat, poraz  u Rimu je bio katastrofalan. Medjutim, ko je gledao mec video je da su svi gemovi bili prilicno tesni, igrali se na razliku i da je  jednostavno Azarenka za malo bila bolja u odlucujucim poenima. A na kraju je rezultat bio surov.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...