Jump to content

Roland Garros 2020


CheshireCat

Recommended Posts

34 minutes ago, wrecktangle said:

Ma ne ganjam lajkove...nego malo i ja "ujedam". 😁
Ne pisem cesto ali nikada nisam bio bez malo otklona od navijanja prema Novaku kad "jede govna" Ti taj otklon prema Fedu naprosto nemas. I to je ok ali suvise nameces vlastiti gotovo hejterski stav prema Novaku. 

No ozbiljno...kako rekoh ima Novak momente koji svakog zivog zivciraju pa i nas, njegove navijace ali pripisivati mu nesto ovako naprosto nije fer niti istina. Da je sve dio neke taktike koja se ne znam kako sprema. Obican bs.
Na terenu je pravio svakakve gluposti ali NIKADA svog protivnika nije optuzivao onako kako su njega optuzivali mnogi igraci poslije poraza od njega. Znao je i Fed debelo "pojesti govno" (da se ne lazemo) rijecima prema Novaku.
I jedna bitna razlika, ja nikada nisam sipao ofrlje ni protiv Feda (posebno) a ni Rafe. Niti cu ikad. 

 

Ma kakva crna taktika u kojoj izgubiš prvi set, to su budalaštine. I lepo si rekao, ima kod Đokovića stvari za kritiku i bez da mu se dodaju besmislice. Mene najviše nervira ironičan smeh ili dreka kada protivnik pogodi neki težak udarac, iznerviram se i kada gledam reprizu...kapiram ja žar borbe i sve, ali to mi je već na granici nepoštovanja protivnika, kao da samo on ima pravo da napravi neki dojajan potez. To, naravno, ne umanjuje njegovo majstorstvo i činjenicu da je, generalno, veoma korektan igrač...niko nije bez mana.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...